ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar ben bu ay temsilci oldum hoşgeldiniz programına katılacağım fakat ilk siparişimde 53 bp lik ürün siparis ettim tekrar siparis etmem gerekiyor, 100 bp yi geçtiğimde 5 tl ye alacağım çanta ve kremin kodunu eklemem gerekiyormuş, kodunu nereden bulacağım onun ? Bilgisi olan varmı?

aralık sonunda yaptım

teşekkürler melisesra markete giden bir iki arkadaşım 3 te kapanıyor diye geri döndüler bende herkesi o yönde bilgilendirmiştim evet senin işlemin uzun sürmüş

720026 kodu siteden de görebilirsin

merhaba arkadaşlar bende bu ay başladım bu işe inşallah benim için iyi olur ben çantamla kremimi aldım bile hadi herkese hayırlı işler arkadaşlar

arkadaşlar merhaba bende oriflame temsilcisi olmak istiyorum şu anda üniversitede okuyorum yurtta bi arkadaşım satış yapıyor oriflame dan satışları da iyi durumda baya.temsilci olsam ayıp olurmu ona kız oda arkadaşım bide bana satamazsın diyorlar ya ben denemek istiyorum yine de bana yardımcı olurmusunuz fikirlerinize ihtiyacım var selamlar hihoyyyt

O seni üye yapsın yani danışmanın olsun.
Bu onun da işine gelir üye yaptıkça kazanıyorlar çünkü.
Senin satışlarından da pay alabilir.aklinialirimsmile

O seni üye yapsın yani danışmanın olsun.
Bu onun da işine gelir üye yaptıkça kazanıyorlar çünkü.
Senin satışlarından da pay alabilir.aklinialirimsmile

ya biliyorum öyle bi durum olduğunu ama kız biraz nasıl diyeyim zaten çok iyi para kazanıyor ayrıca benim le öyle eskisi samimi değil açıkçası benim sırtımdan prim kazanmasını istemedim :kedi: bilmiyorum kötü mü ettim ama bugün üyeliğim aktif oldu artık bana nasıl satış yapabilirim arttırabilirim konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var sevgilerr a.s.

bu arada şubat kataloğu süper. milk and honey arındırıcı (smoothing sugar scrub) almak istiyorum. ama içinde böyle sert tanecikler olsun istiyorum ki güzel bir peeling yapsın. kullanan var mı daha önce? böyle tanecikli bir şey mi? kokusu filan nasıl? bir de sweedish spanın var vücut arındırıcısı çok indirimli. ondan da beklentim aynı. bu iki ürün hakkında bilgi verebilir mi kullananlar?

Milk and honeyin kokusu harika banyo köpüğünü kullanmıştım hanımeli kokuyor mis gibi...
sweedish spanın vücut peelingini kullandım cildi ipek gibi yapıyor kullanınca tavsiye ederim.kaydirigubbakcemile

Milk and honeyin kokusu harika banyo köpüğünü kullanmıştım hanımeli kokuyor mis gibi...
sweedish spanın vücut peelingini kullandım cildi ipek gibi yapıyor kullanınca tavsiye ederim.kaydirigubbakcemile

sweedish spada çok indirim var. acaba 2 tane mi alsam sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…