ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

aynı yer derken selülitlerin bulunduğu kısıma jeli sürüp masaj yapacaksın çok zorlama önemli olan jelin derinin altına geçmesi elinle sürerken yaptığın masajdansa aletle yaptığın daha etkili 5 dk derken net 5 dk derken yapabildiğin yere kadar kızarınca bırak ben karınsıkılaştırıcıyı kullanıyorum masaj aletiyle birlikte bayağı toparlandım ben de yedirdikten sonra bırakıyorum

peki sen her gün mü yapıyorsun? bir de yanında diet ve spor da yapıyor musun?

ya bu nasıl bir şey? şubat kataloğunda da indirimde. açmak gerekmiyor diyor ama sadece en ucu ince. acaba o ambalajı mı yani srürülecek yeri en ucu mu? ben çözemedim nasıl bir şey olduğunu.

ben bunun yeşilini aldım aynen öyle gördüğün gibi cnm ucu ince gittikçede kalınlaşıobilmiyorumkismile ama kalınlaşınca nasıl sürülcek inan bnde bilmiorumfisfisfis

Kızlar o yan şekilde tutulup sürülüyormuş. Dik tutmayacaksınız kesinlikle sürerken.
Kullananlar memnun mu acaba?
Bir de o renkli eyeliner iyi mi sizce?
Bugün sipariş vereceğim.:eek:

kızlar o kajal göz kalemini yan tutarak süreceksiniz ki sürekli ucu sivri kalsın ben bu ay 5 tane sipariş aldım bir kaç ay önce renklileri vardı onlardan memnun kalan siyahınıda istedi tavsiye ederim kullanın

peki sen her gün mü yapıyorsun? bir de yanında diet ve spor da yapıyor musun?

günde iki defa sabah ve akşam kullanacaksın diet ve de spor da lazım ama ben yapamıyorum 1.5 yaşında kızım var o yetiyo ama sporla ve dietle birlikte benim 5 ayda aldığım sonucu sen 3 ayda alırsın

Kızlar o yan şekilde tutulup sürülüyormuş. Dik tutmayacaksınız kesinlikle sürerken.
Kullananlar memnun mu acaba?
Bir de o renkli eyeliner iyi mi sizce?
Bugün sipariş vereceğim.:eek:

kızlar o kajal göz kalemini yan tutarak süreceksiniz ki sürekli ucu sivri kalsın ben bu ay 5 tane sipariş aldım bir kaç ay önce renklileri vardı onlardan memnun kalan siyahınıda istedi tavsiye ederim kullanın

ewt ya:kedi: çok teşekkr ederm arkdşlar ikinizede çok saolun yaolumunekankayizsmile düşünüodum nasıl olcak acaba die gerçekten:kedi:
ama gerçekten gzl kajallar ya renkleri falan

Kızlar bu ayki katalogta indirimde olan giordani rimel nasıl sizce?
Arkadaşım için sipariş vereceğim. Kodu:17470
Acil cevap verirseniz sevinirim.a.s.

Kızlar bu ayki katalogta indirimde olan giordani rimel nasıl sizce?
Arkadaşım için sipariş vereceğim. Kodu:17470
Acil cevap verirseniz sevinirim.a.s.

cnm bnm bi arkdş kullanmış çok gzl diodu bnada onu öneriodu katalogtaki rumellerde gzl hep ama o giordani dahada gzl ve iiimiş öle diodu arkdaşım ben bukdrını biliorumfisfisfis

cnm bnm bi arkdş kullanmış çok gzl diodu bnada onu öneriodu katalogtaki rumellerde gzl hep ama o giordani dahada gzl ve iiimiş öle diodu arkdaşım ben bukdrını biliorumfisfisfis

Teşekkür ederim canım bilmediğimden tereddüt ettim, yazmadım o yüzden.
Giordaninin birkaç çeşiti var ya bu nasıl bilmiyorum hiç gri kaplı.

Teşekkür ederim canım bilmediğimden tereddüt ettim, yazmadım o yüzden.
Giordaninin birkaç çeşiti var ya bu nasıl bilmiyorum hiç gri kaplı.

cnm daha fzla yardım etmek isterdim ama bnmde okdr bilgim var :sinifsinif:bitek diğer rumellerden dahada üstün olduğunu biliorum a.s

kızlar bu kajal eyelinerdan ben de sipariş verdim gelsin paylaşırım izlenimlerimi ama çok methini duydum dediğiniz gibi ya sürülüyormuş renkleri çok belirgin ve güzelmiş bakalım göreceğiz

kızlar pure nature serisinden fındık ve goji berry 2si 1 arada temizleyici ve tonik aldım.sayfa 45 te hani şu pembe olanından.ama nasıl kullanılacağı yazmıyor..bilen var mı?sürüp bekletip yıkıycaz mı?yoksa krem gibi mi sürülecek?

kızlar pure nature serisinden fındık ve goji berry 2si 1 arada temizleyici ve tonik aldım.sayfa 45 te hani şu pembe olanından.ama nasıl kullanılacağı yazmıyor..bilen var mı?sürüp bekletip yıkıycaz mı?yoksa krem gibi mi sürülecek?

ıslak yüzüne göz çevresinden uzak bir şekilde 5 nokta halinde alın burun yanaklar birde çeneye birer damla sürüp yıkayacaksın sabunla yıkar gibi sonra durulayacaksın tonikleme yaptığı için temizledikten sonra mutlaka cildine uygun bir nemlendirici de kullan yoksa gözenekler açık olduğu için dış maddeler daha çabuk yerleşiyor ve gözenekler büyümeye başlıyor

X