ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ya Petal Quartz diye bi koku var.. O satıştan kalmadı demi :KK43:.. Bide yeni katologta varmıdır bu koku ? 9 kasımdan sonraki katologta yani ?

cnm orif. sitesine girince arama çubuğu varya ordan kodunu yaz,ürüne tıklayınca fiyatın altında yada üstünde sipariş için uygun veya uygun değil yazıyo ordan görebilirsn o seriden sadece ametist fatale kokusu kaldırıldı:21:

lipmania rujun resmini de koymaya çalışıcam bi ara ama very me lipmania rujlar var ya hani....üzerlerinde topuklu ayakkabı resimleri var şeffaf olanlar....Tasarım ödülü almıştı diye duydum....Ya katalogta aradım ama yok bu ay..Neyse resim de eklemeye çalışıym ben o zaman anlatabilirim...En koyu bakır rengi ama işte göstermek lazım şindi anlatamadım:))))

yok yavrum katalogta görüyom zaten ama belki katalogtaki kadar koyu durmuyodr tende diye ondan resim istedim senden:nazar:

canım bende hala 16. katalog açılmadı sizde açıldı mı?acaba bu ay siparişim yok diye mi??

büyük olasılıkla yarın koyarlar herhalde canlar, yeni gün iş başı ve yeni katalog hadi hayırlı işleeeerrr:KK6::KK1:

Petal quartz çok güzel bi koku ama çok kalıcı değil malesef ben de diamondmusk var yine petalin seriden onu almıştım çok güzel ada yasemini kokuyodu ama gelgelelim kalıcı değil...love poison nası bi kou yaa kalıcı mı arkadaşlar kullanan yok muuu???:44:

diamond musk bendede var tatlım,bende çok kalıcı duruyo ertesi gün dahi kokuyo o derece yani,belki tenden tene de değişiyo olabilir kalıcılığı:KK12: love poison alan vardı bu topikten çikolatalı bi koku diye bahsediyolardı cnm,ama kalıcılık konusunda ne dediler hatırlamıyorm istersen geriye dönük oku bi kaç syf bulabilirsn:nazar:

bence de çok fazla :KK43: belki yılbaşı dönemlerinde felan indirim olur o zamanlar parfümlerde baya indirim oluyor takipteyiim :) peki testerını nasıl aldın cnm ? ben de parfüm seti tester aldım ama içinde tüm kokular yok acaba başka setler de mi var ??

bellamaniacım, her ayın katalogunun fiyat listesinde parfüm seti içindeki kokular yazıyo ve her ay değişebiliyo,ordan takip edebilirsn:KK16: hatta ben aldığmda seti tamamlamak için 3tane mi ne petal quartz vermişlerdi,yakınsan bana yollayayım:KK3::KK1::KK76:

kızlarrr 18482 yani swedish spa biçimlendirici jel krem kullanan varmı aranızda nsldır gerçeklik payı nedir ne değildir????:KK30::KK15:

bence de çok fazla :KK43: belki yılbaşı dönemlerinde felan indirim olur o zamanlar parfümlerde baya indirim oluyor takipteyiim :) peki testerını nasıl aldın cnm ? ben de parfüm seti tester aldım ama içinde tüm kokular yok acaba başka setler de mi var ??

Tatlım kokuyu çok beğenmiştim arakadaştan aldım testeri benim olcak bu dedim :) ehe.. İnşallah şöyle yarı yarıya falan girerse alırım :) Ben temsilci değilim bu arada :)

:KK50: göremiyorum cok kötü oldu bu..
bu ay site yenilendi ya herhalde oyüzden. ya biz bulamadık yada koymadılar

Ayy uzun zamandır topiğe giremiyorum özledim sizleri :nazar: Bayramda geliyo kendime yeni ciciler aldım kokonalığım tuttu yine :21: Neyse konumuz o değil :KK52: Oriflamedeki şu HairX yıpranmış saç uçları için onarıcı terapi serumunu kullananlar var mı? İşe yarıyor mu? Ne sıklıkta kullanıyorsunuz? Sürdükten sonra saçın yağlanıyor mu yıkamak gerekiyor mu? :26: Beni bilgilendirirseniz sevinirim
:KK16:

Eki Görüntüle 281342 İşte buda resmi

Kullanan yok mu hiç? :KK43:

Kızlar aranızda katalog yükleyebilecek olan va mı?Aslında oriflame için de avaon gibi katalog başlığı açılabilir.

sanırım site yenilenince kataloğuda koymaktan vazgeçtiler sinir oldum ne güzel inceleyip karar veriyordum neler alacağıma ama katalog elinde olan arkadaş varsa ve ekleyebilirse çok sevinirim:)

evet aslında eline ilk gelenler paylasabilir
bir sonraki katalogu görmeye gercekten cok alışmışım :26:
yinede ben düzeltirler diye umut ediyorum önümüzdeki ay.

kokoooo :KK3:

ben bu katalog fresh pink allıkla,hipopotam sabun sipariş verdim arkadaşa,az olduğundan kendim vermedim :21:

kızlar oriflame e yeni kayıt oldum. şimdi eş dost harici nasıl satış yapabilirim. satış miktarı yüksek olan temsilcilerden tavsiyeler istiyorum... nerden ve nasıl başlamam gerekli...

kızlar oriflame e yeni kayıt oldum. şimdi eş dost harici nasıl satış yapabilirim. satış miktarı yüksek olan temsilcilerden tavsiyeler istiyorum... nerden ve nasıl başlamam gerekli...
canım ilk olarak urunlerı tanıman gerekıyor katolog sayını cogalt tanıdıklarına ver ve onlara da tanıdıklarına gostermelerını iste

Oriflame üyelik ücreti ne kadar?

Üyelik şartları zorunlulukları ne?

Bu üyelik ücreti her ay olarak mı alnıyor yoksa bir kere mi?

Hı birde ..

Oriflamede her ay ürün geliyor mu satış yapamzsanız dahi

Belli ürün satma zorunluluğu var mı?[/QU

canım uyelık 1 tl suan 9 kasımda sona erıyor ilk uye oldugunda uyelık aktıfleşmesı ıcın bı kac urun gırmen veyahut 100 bpye ulasıp hosgeldın programından faydalanman gerekıyor ama sana kalmış bu .her ay sıparısş vermene gerek yok ılk ay ver yeterli yardım için bana ulaşabılırsın.....................

***Bu mesaj iletişim bilgileri paylaşıldığı için editlenmiştir***

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlaaaar yardım edin nolurr benim faturamın son günü 7 si yani pazartesi bayram bütün bankalar kapalı olurr yarın cumartesi napıcam ben :KK43:( nasıl ödeyebilirim başka türlüü nolur yardım edinn :KK43:

Son düzenleme:
Sonraki katalog gözüküyor kızlar...............:))))))))))

evett süper bi haber.

kızlaaaar yardım edin nolurr benim faturamın son günü 7 si yani pazartesi bayram bütün bankalar kapalı olurr yarın cumartesi napıcam ben :KK43:( nasıl ödeyebilirim başka türlüü nolur yardım edinn :KK43:

site üzerinden kredi kartıyla ödeyebilirsin.

arkadaşlar öncelikle iyi günler dilerim, aranıza çoktan katılmış bir üyeyim ama son zamanlar pek fırsatım olmadı yazmaya

ben optimals even out spf 20 gündüz kremi, gece kremi, roll on hiperpigmentasyon ürünlerinin 3 nü de aldım,:KK9:

çocukluktan bu yana çillerle ugraşıyorum büyüdükçede buna karaciger lekeleride eklendi sanırım şuan tedavi görüyorum karacigerimden.

bu ürün etkili mi? 5 gün oldu kullanıyorum sızce işe yararmı,

gece kremini bayagı begendim ama gündüz kremi biaz katı sanki yaglı yapıyor ama cildimin yaglı olmasına bakmadan kullanıyorum sonuçta çok sıcak degil havalar..

bir bilene sorayım dedim

sevgiler.

sana şöyle deyim.ben 1 aydır sadece gece kremini kullanıyorum.ben bişi anlamadım ama geçen 1 arkadaşım (kremi kullandığımı bilmeyen biri )beyazlamış cildin dedi.

sana şöyle deyim.ben 1 aydır sadece gece kremini kullanıyorum.ben bişi anlamadım ama geçen 1 arkadaşım (kremi kullandığımı bilmeyen biri )beyazlamış cildin dedi.

Teşekkür ederim BULUTT,

Sende belirgin bir şekilde pigmentasyon sorunu varmı, eger yoksa sadece kenardan bakan birisi belki farkeder,

Ve ya belkide hiç bir etkisi yoktur kim bilir:)

Sevgiler.:KK54:

X