ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar bu diş macununu kullanan varmı

ben kullandım canım gerçekten işe yarıyor ve çok güzel bu ayda da hassas dişler için olanı var tereddüt etme ve al bencea.s.
kızlar misso nun yeni mavi renkli parfümü çok güzel kokuyor şişesine zaten sözüm yok süpper bayanssulusmile

Son düzenleme:
kızlarr merhaba ben de oriflame temsilcisiym 2 aydır sipariş vermiyorm ama dergiyi gönderiyolar istemedğim halde ücretsiz geliyordur o demi?

şu optimal serinin yağ dengeleyicisinin resmini koyabilecek varmı netimde sorun
var giremedim sitesine çok merak ettim kızlar ya
:ecrin_bebek:

kızlar selam ben bu ürünü almak istiyorum ama nasıl alabilirim... temsilcisi falan olmak istemiyorum mümkün mü acaba?

istanbulda olsam yardımcı olabilirdim ama malesef canım.ya bu oriflame kargosu ne kadar geç geliyor.sizinkiler ne kadar zamanda geliyor kızlar?ben geçen hafta pazar günü vermiştim siparişimi hala gelmedi.lmaz:

istanbulda olsam yardımcı olabilirdim ama malesef canım.ya bu oriflame kargosu ne kadar geç geliyor.sizinkiler ne kadar zamanda geliyor kızlar?ben geçen hafta pazar günü vermiştim siparişimi hala gelmedi.lmaz:

1 hafta içinde kesin geliyor canım

14:36
oykscll kızlarr merhaba ben de oriflame temsilcisiym 2 aydır sipariş vermiyorm ama dergiyi gönderiyolar istemedğim halde ücretsiz geliyordur o demi?

postane aracılıyla geliyordur canım bana da geliyor ücretsizzopuyorumnanaktan

esmeraldacım hiç yakınlarında oriflame temcilciligi yapan yok mu?

1 hafta içinde kesin geliyor canım

postane aracılıyla geliyordur canım bana da geliyor ücretsizzopuyorumnanaktan

esmeraldacım hiç yakınlarında oriflame temcilciligi yapan yok mu?

canım işyerindeki arkadaşlara sordum ama kimse oriflame temsilcisi değil...ama bende temsilcisi olmaya karar verdim.. kendime birşeylert alırım diyorum..

nasıl olurum internet sitesinde ki formu doldurmam gerek sanırım.

yerimseniben yerimseniben yerimseniben şubat ayı kataloğunda da indrimde o zaman alırım artık

kızlar ben oriflame dan divini nin parfim kokulu vücut pudrasını aldım nasıl hiç kullanan varmı siparişini verdim ama çok tereddütteyim ben namaz kılıyorum parfüm kullanamıyorum içinde alkol olduğu için kullanamıyorum bu ürün nasıl vücutta kokusu kalıyor mu ve nasıl uygulanıyor lütfen yardım edin kızlar

miss o clup prıve edt,delight edt,amethyst fatale edt,misso pembe edt,fire edt,divini edt, bu kokuları kullanıyorum ve muhteşem kokular. optimals göz kremi kullandım gercekten işe yaradı halkalar yok olmuştu lakin 1 yıldır bıraktım...vucut losyonları sıvı el sabunları kalıp el sabunları duş jelleri tırnak kuvvetlendiricisi yumuşak göz kalemleri. power shane ruj, ve selülit kremleri kullandım hepsindende memnunum gayet güzel ürünler... dürüst söylemek gerekirse eskiden avon ürünü selülit kremi kullandım gögüs toplayıcısı sivilce yaptı aşırı derecede...nerden baksam milyarlar yatırdım avona lakin özellikle parfümünde 3 kez basıma geldi 3 ay dayanmadan bozuldu iade istedim kabul edilmedi.. oriflamenin bu yönünü cok seviyorum... para kazanmak yerine müşteri memnuniyeti önemli... ki ödüllü bir ürün oması ayrı bi avantaj ürünlerinde doganın sundugu bitkileri cogunlukla kullanıyor.. ki bu ödüller rast gele verilmiyor bunu unutmayalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…