ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhabalar bende yeni üyeyim ruj numuneleri almak istiyorum ancak numune seçimini nerden yapacağımı bulamıyorum sitede. acaip bir site yapmışlar hiç beğenmedim. acaba her rujun numunesi varmıdır ve nerden bakacağım numunelere bilen bilgi verirse memnun olurum malum oriflameye telefonla ulaşmak imkansız. bu konudada gayet sert bir mail attım ve özellikle 3 ay sipariş vermeyeceğimi belirttim.3 ay bitti şimdi yeniden vereceğim .

merhabalar bende yeni üyeyim ruj numuneleri almak istiyorum ancak numune seçimini nerden yapacağımı bulamıyorum sitede. acaip bir site yapmışlar hiç beğenmedim. acaba her rujun numunesi varmıdır ve nerden bakacağım numunelere bilen bilgi verirse memnun olurum malum oriflameye telefonla ulaşmak imkansız. bu konudada gayet sert bir mail attım ve özellikle 3 ay sipariş vermeyeceğimi belirttim.3 ay bitti şimdi yeniden vereceğim .

elinde fiyat listesi yokmu canım. numuneleri yalnızca fiyat listesinden sipariş verebilirsin sanıyorum. istersen tek tek tercih edersin yada onların hazırladığı numune seti var onu alırsın.ama set olunca tercih yapamadığın için belki kötü renkler gelebilir orasını bilemem. ayrıca sete parfümlerde dahil oluyor. siteden sipariş veremiyorsun numuneleri.seti alırım dersen kodunu yazayım buradan siparişine eklersin.benim bildiğim bu canım yanlış yönlendirmek istemem seni.

kızlar bende oriflame e geri transfer oldum 3 aydır sipariş girmiyodum ve girmeyi düşünmüodum ama bu kataloğu görünce çıldırdımmm supper bi katalog ya avonu sollamış oriflame bazı ürünlerde :bbo:bu akşam sipariş verdim siparişim nezaman gelir???bide hala kargo sıfırlama ürünü vücut losyonumu kıslar

kızlar bu katalogda bulunan dudak dolgunlaştırıcısını kullanan var mı müşterilerim soruyor,önereyim mi sizcee?????

kızlar benim pc dce katalog açılmıyor bi alana bir bedava parfümlerden bahsedilmiş şimdi verebiliyor muyuz siparişleri kodlarını yazarmısınız benim için ben de gireyim

promosyonlar hakkında bilgi verebilecek var mı bir de siparişe katalog eklmek gerekiyor mu yoksa otomatikman gönderiyorlar mı

merhaba oriflame da kaş rimeli varmı ,deneyen var mı ,memnun kalan var mı ,bugün nette gördüm de kaşa renk veriyormuş ,kaşlarımın rengi açık çok hafif renk vermek istiyorum

kızlar benim pc dce katalog açılmıyor bi alana bir bedava parfümlerden bahsedilmiş şimdi verebiliyor muyuz siparişleri kodlarını yazarmısınız benim için ben de gireyim

miss o pembe olanı 15566, elvie15565, giordani white gold 15241, divine 15564. 30 ml lik bu parfümler canım. ayrıca benim giordani goldu göndermemişler yerine bi ruj göndermişler. iade edeceğim. stoktamı kaşlmadı artık bilemeyeceğim. hiç bir açıklama yapma zahmetindede bulunmamışlar.diğerleri geldi. umarım sende sorum yaşamazsın.

katalog otomatik ekleniyor zaten 5 li. istemiyorsan onu iptal edersin. çünkü 1 adet daha geliyor zaten ücretsiz olarak.ücret sıfırlama kodu da 729000

dudak dolgunlaştırıcı bi krem olarak geçio yeşil kutu

tmm cnm hatrladım ewt önerebilirsin cnm ama unutma 35 yaş üstlerine onu önermen gerekio bnde sattım bayan memnundu tekrarını alcam diodu cnmkaydirigubbakcemile5sormak istediğin olursa yardımcı olabilirim burdanda özeldendeyerimseniben

merhaba arkadaşlar bende 3 aylık bi temsilciyim.şuan ürünler iyi gidiyo.bende visions ürünlerini beğenmedim.helede rimeli sulu ve bulaşkan bişey çabuk kurumuyo ve dolgun göstermiyo.hiç taavsiye etmem.ben oriflamenin bide katoloğa çok az ürünn çıkartıyo cilt bakımı ağırlıkta oluyo renkli kozmetik az.mesela 3 aydır yapıyorum daha indirimde allığını hiç görmedim ve 3 aydır daha yeni makyaj temizliyicisi girdi.ve hiç alt gurubum yok.yükselmek istiyorummmm:uhm:

kızlar elvie nin kokusu harika vede çok kalıcı parfüm düşünenlere tavsiye ederim, birde sorum var ocak kataloğundaki visions un kalın göz kalemleri varya onlardan kullanan var mı nasıldır ?

kızlar optimals dengeleyici serinin toniğini ve gece kremini kullanan var mı? Ocak kataloğunda indirimde almayı düşünüyorum. Matlaştırıcı losyonunun kullanıyorum memnunum. Ama gözenekleri biraz sıkılaştırabilecek bir gece kremine ihtiyacım var. kullanan varsa etkilerini paylaşabilir mi? aslında island bu seriyi kullanıyordu galiba. island buralardaysan cevap verebilir misin? şimdiden teşekkürler herkese.

kızlar optimals dengeleyici serinin toniğini ve gece kremini kullanan var mı? Ocak kataloğunda indirimde almayı düşünüyorum. Matlaştırıcı losyonunun kullanıyorum memnunum. Ama gözenekleri biraz sıkılaştırabilecek bir gece kremine ihtiyacım var. kullanan varsa etkilerini paylaşabilir mi? aslında island bu seriyi kullanıyordu galiba. island buralardaysan cevap verebilir misin? şimdiden teşekkürler herkese.

Canım bu seri çok güzel ben temizleme jelini toniğini ve matlaştırıcı losyonunu kullandım. Matlaştırıcı losyonu hala kullanıyorum ve memnunum.
Gece jelini almayı düşündüm o ara stokta yoktu bir daha ha sipariş vermedim. Güzel bir seri alırsan pişman olmazsın.:eek: Yalnız gözeneklerime hiçbir etkisi olmadı. Tonik güya %98 sıkılaşma sağlıyormuşmuş-tatlicadiarzu- Ben ümidimi kestim artık gözeneklerin çaresinin olduğuna inanmıyorum bu tür kozmetiklerle ve doğal yollarla.:umursamaz:
Bu arada gece jelini kullanırsan yorumlarını bekliyorum.kaydirigubbakcemile

X