ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Canım bu seri çok güzel ben temizleme jelini toniğini ve matlaştırıcı losyonunu kullandım. Matlaştırıcı losyonu hala kullanıyorum ve memnunum.
Gece jelini almayı düşündüm o ara stokta yoktu bir daha ha sipariş vermedim. Güzel bir seri alırsan pişman olmazsın.:eek: Yalnız gözeneklerime hiçbir etkisi olmadı. Tonik güya %98 sıkılaşma sağlıyormuşmuş-tatlicadiarzu- Ben ümidimi kestim artık gözeneklerin çaresinin olduğuna inanmıyorum bu tür kozmetiklerle ve doğal yollarla.:umursamaz:
Bu arada gece jelini kullanırsan yorumlarını bekliyorum.kaydirigubbakcemile

tamam alırım herhalde ben bu gece jelini. yorumlarımı da yazarım. gözenek sorunu bende de var. matlaştırıcı losyon biraz farkettirdi ama tamamen geçirmedi. Yine de ondan ben de çok memnunum. geçen gün bir yerde çilek yağıyla geçirdim yazmıştı biri ama nerdeydi hatırlamıyorum. haftada bir çilek yağı sürüyormuş ama başka detay vermemiş. aslında fraksiyonel lazerle geçiyormuş gözenekler. bir iki sene sonra yaptıracağım inşallah. doğru dürüst para kazanmaya başlarsam. maddi bir kaygın yoksa fraksiyonel lazeri bir araştır istersen.

tamam alırım herhalde ben bu gece jelini. yorumlarımı da yazarım. gözenek sorunu bende de var. matlaştırıcı losyon biraz farkettirdi ama tamamen geçirmedi. Yine de ondan ben de çok memnunum. geçen gün bir yerde çilek yağıyla geçirdim yazmıştı biri ama nerdeydi hatırlamıyorum. haftada bir çilek yağı sürüyormuş ama başka detay vermemiş. aslında fraksiyonel lazerle geçiyormuş gözenekler. bir iki sene sonra yaptıracağım inşallah. doğru dürüst para kazanmaya başlarsam. maddi bir kaygın yoksa fraksiyonel lazeri bir araştır istersen.

Çilek yağı da fayda etmedi bana :sinifsinif:
Kimyasal peeling falan duydum ama öyle şeyler de yaptırmak istemiyorum cildime cesaret edemem.:umursamaz:
Kabullendim artık yapacak bir şey yok.:gitme:
Gece jelini merak ediyordum şnşallah memnun kalırsın.:eek:

Kızlar Giordani White seriisnden pudra ve fırçayı aldım ve bayıldım resmen.:eek:

Ben pudrayı allık olarak kullanıyorum ve harika bir renk veriyor. Ayrıca da çok kalıcı. Kesinlikle tavsiye ederim.opuyorumnanaktan

Ayrıca Miss O Fashion Princess'in kokusu harika ve diğer Miss O kokuları kadar uçucu değil.zemuszemus

Kızlar Giordani White seriisnden pudra ve fırçayı aldım ve bayıldım resmen.:eek:

Ben pudrayı allık olarak kullanıyorum ve harika bir renk veriyor. Ayrıca da çok kalıcı. Kesinlikle tavsiye ederim.opuyorumnanaktan

Ayrıca Miss O Fashion Princess'in kokusu harika ve diğer Miss O kokuları kadar uçucu değil.zemuszemus

arkadaşım cilt renk tonun nasıl, beyaz, esmer, kumral?

Çilek yağı da fayda etmedi bana :sinifsinif:
Kimyasal peeling falan duydum ama öyle şeyler de yaptırmak istemiyorum cildime cesaret edemem.:umursamaz:
Kabullendim artık yapacak bir şey yok.:gitme:
Gece jelini merak ediyordum şnşallah memnun kalırsın.:eek:

Kimyasal peeling değil bu dediğim. fraksiyonel lazer. iyi bir yerde yaptırdıktan sonra bence güvenilir bir yöntem. araştır bence. ben yaptırmak zorundayım. çünkü bende sivilce izleri de var. yeterince param olduğunda ilk işim fraksiyonel lazer yaptırmak olacak. aslında kremlere verdiğimiz bu kadar parayı biriktirsek yeter belki :). yine de o gün gelene kadar bunlarla idare edeceğiz artık. ben de çilek yağı aldım şimdi bir hafta denemek niyetindeyim. işe yaramazsa siparişini vereceğim gece jelinin. off yaa ama bu ay alınacak bi sürü şey var. oriflame beni beş parasız bıraktı.

Kimyasal peeling değil bu dediğim. fraksiyonel lazer. iyi bir yerde yaptırdıktan sonra bence güvenilir bir yöntem. araştır bence. ben yaptırmak zorundayım. çünkü bende sivilce izleri de var. yeterince param olduğunda ilk işim fraksiyonel lazer yaptırmak olacak. aslında kremlere verdiğimiz bu kadar parayı biriktirsek yeter belki :). yine de o gün gelene kadar bunlarla idare edeceğiz artık. ben de çilek yağı aldım şimdi bir hafta denemek niyetindeyim. işe yaramazsa siparişini vereceğim gece jelinin. off yaa ama bu ay alınacak bi sürü şey var. oriflame beni beş parasız bıraktı.

Sorma canım ya ne paralar döküyorum ben de bu kozmetiğe ama değişen bir şey yok.:umursamaz:
İşe başlayınca düşünebilirim önerdiğin yöntemi,umarım çaresini buluruz.:gitme:

mrb kızlar ben oriflame ürünlerinden ilk defa kullanıcam yeni katoloğunda rimel kampanyası var bir alana bi bedava olan sizce ürün nasıl bi fikriniz varmı..

kızlar bu diş macununu kullanan varmı
Oriflame-Beyazlatici-Dis-Macunu__22053385_0.jpg

oriflame beatuty revelation maskara
power_curl_mascara__02054.png

bu maskaradan memnun kalmadım kirpikleri yapıştırıyor birbirine....

essentials fairness sabun-essentials fairness krem
2712200828978085.jpg
Oriflame-ESSENTIALS-FAIRNESS-krem__21141891_0.jpg

bu krem ve sabunu kullandım çok memnun kaldım...

kızlar ben çok uzun zaman oldu hiç sipariş vermedim ama üyelğim devam ediyor şimdi sipariş vermek istiyorum katalog 1 tane gelmesini istiyorum nasıl olacak bana her defasında 3 katalog geliyor ben istemediğim halde

kızlar ben çok uzun zaman oldu hiç sipariş vermedim ama üyelğim devam ediyor şimdi sipariş vermek istiyorum katalog 1 tane gelmesini istiyorum nasıl olacak bana her defasında 3 katalog geliyor ben istemediğim halde

ama 3 gelmezki ya 1 tane gelir yada 5li katalog gelir. 5liyide istemiyosan eğer siliyosun sipariş verirken

siyahından geçen ay siparişim vardı benm kutusu küçük biraz,çok sıvı değil kıvamı daha doğrusu fırçası sert biraz ondan dümdüz sürülüyo sattığım kişi sürdü gördüm :) normal eyelinerler gibi kıvrımlı fırça değil

X