ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

cnm bunları aslında üstünün sana anlatması gerekirdi tabi ilgisiz bi direktörse orası ayrı

uff bu kötü oldu ya faturayı ödeyemeyeceğim ve bu gece sipariş giremeyeceğim demekki:/
ama yazıyor akbank internet bankacılığından yatırılır diyee:2:

bugün yeni bişey gördüm. faturalarınızı artık istediğiniz zaman kredi kartı ile ödeyebiliyoruz. borç bilgilerinden giriyoruz. borcunuzun göründüğü yerde en sonda ödeme diye bişey var. ona tıklıyoruz ödeniyor yeni gördüm bende :))

ben mart ayınca kendim oriflame danışman merkezini arayarak üyye olamak istediğimi söyledim ürünlerini kullanıyorudum fakat aldığım kişinin tayini çıkınca oriflame ürünü satan birini bulamadım sonunda dedimki ben kendi malımı kendim alayım merkezi aradım bana mükemmel olan direktörümü önerdiler evime yakın diye sanırım sonra kendi ürünlerimi almaya başladım kendisi bana başında hepsini anlattı sipariş verirken onları sil vs diye ilk sıparışımi telden görüşerek kendimiz verdik

sipariş sıfırlama kodu her zaman aynıdır arkadaşlar 729000 elinize gelen fiyat listesinde kodu ve o ay hangi ürünü gönderecekleri yazar en üst de
siparişi sonlandırmadan önce en son kendisi katalog ekler eklediğini gördüğünüzde alta yazan siparişi düzenle butonuna basın sonra kendiliğinden eklediklerini listeden çıkartın
onun sonunda promosyon çalıştır yazar promosyon çalıştıra tıklayın son kez kontrol etikden sonra siparişinizi sonlandırın

ayrıca kargonuzu 2. adresinize göndermek isterseniz siparişi verdiniz ileri yaptınız home seçtiniz size uyarı geliyor onada evet dedikten sonraki açılan sayfanın üstündeki yere değilde altında teslimat seçneği var aşağısında oradan 2. adresinizi seçebilirsiniz ayrıca o sayfada inernet şanslısı vs gibi birkaç ürün var onlarda o gün size özel ürünler onlardan da alabilirsiniz adedi yazıp ileri dediğinizde listenize eklenmiş olur
mesela ben bugün ki siparişimda bana internet şanslısı olarak birkaç ürün vardı
3lü süpriz set
şapka
parmak arası terlik şeklinde çantası olan manikür seti vardı 9 lira gibi ben kendime bunu seçtim diğerlerinden de istediğiniz kadar alabiliyorsunuz

yeni kayıtlar 1. 2. 3 . adımlar için internet sitemizi ziyaret etsinler orada hangi adımda neler verildiği yazıyor
vve bu ay 2 kayıt yapana çok güzel bir çanta ondan sonra 1 kayıt yapana ise aynı çantanın makyaj çantası var sanırım internet sayfamızdan herşey görünüyor ordan bakarsanız öğrenebilirsiniz
herkese iyi satışlar

bu ay kayıt parası ne kadar bilen var mı? 20 tl mi yoksa 1 tl mi?

10-30 haziran arası 1 tl kayıtlar
benim danışmanım 20 tl olduğu zaman kayıt olanlara hediye veriyor neden 20 lira veriyoruz 1tl ye düşmesini bekleyelim falan demesinler diye yani bu bakımdam 20 tl versenizde sanki 1 tlye üyye olmuş gibi oluyorsunuz

arkadaşlar sipariş veren var mı 9. katalogdan ben bügun veriyim dedim dün parayı yatırdım ama hala sisteme geçmemiş veremedim 11. katalog eline ulaşan var mı sale yazıyor üstünde bilgilendirme broşüründe görmüştüm annem ablam bir şeyler alacağı için 11. katalogda ucuzsa bazı ürünler bu siparişte vermeyim diyorum

çok güzel açıklamışsınız teşekkürler. bana direktörüm bu bilgileri vermedi...peki, 729000 kodunu girince, kargo sıfırlama kodunu da eklememiz gerekiyor mu?

canım bu kargo sıfırlama kodu zaten sen girdiğinde ilerlerken yanında yazıyor ürün değildir diye ayrıca 150 puanı geçen arkadaşlar özellikle dikkat sizin dediğiniz gibi işlemi tamamlarken katalog vs ekleniyor hanı 150 puanı geçtiğinizde kargo ücretsiz o eklentilerin içine kargo ücretide ekleniyor bu söylediğim kod ekleniyor onlar eklendiğinde eklenen katologları çıkartırken eğer 150 puanı geçmiş iseniz o kargo sıfırlama ürününüde çıkartıcaksınız aman diyim boşuna kargo parası vermiş olursunuz

eShop - ilk adım yazan sayfanın aşağısında

Web Fırsatları
Internet talihlileri, size özel Fırsat Ürünlerimizi seçmeden geçmeyin !
Stoklarla sınırlı İnternet Fırsat Ürünleri’ni siparişinize eklemek için:
1) Satın almak istediğiniz ürün yada ürünlerin yanındaki “adet” kutucuğuna istediğiniz miktarı yazınız ve “ileri” tuşuna basınız
2) Bir sonraki sayfada seçtiğiniz ürünler Bp’si ile birlikte siparişinize eklenecektir.
Bu ürünlerden satın almak istemiyorsanız hiçbir miktar belirtmeden, 'ileri' tusuna basmanız yeterlidir

yazar aşağıdanbu ürünlerden almak isterseniz seçersiniz

onunda aşağısında bu yazınında altında.

Buradan Teslimat Adresinizi Seçebilirsiniz yazısı yazar

benim 2 adresim var mesela kendi profil sayfanızdan 2. adres ekleyebiliyorsunuz oldu ki o gün evde yoksunuz tanıdığınız yada o saate iş yerindesinin o adres 2. adres olur onu seçersiniz teslimat adresi orası olur
bundan sonraki açılan sayfa

eShop - Ücretler ve Promosyonlar

bu sayfada otomatik olarak 5li katalog ücret sıfırlama kodu diğer eklentiler eklenir
bu sayfanın altında siparişi düzenle butonuna tıklayınız ve istemediğiniz eklentileri kadırınız eğer 150 puanı geçmiş iseniz ürün sıfırlama kodunuda kaldırmalısınız size 5 tlye gelecek ürün bu sayfada asıl fiyatan belirtilir onu kaldırmayın!
istemediğiniz eklentileri kaldırdıktan sonra güncelle butonuna basın

sonra tekrar alış veriş listeniz gelecektir aşağısında promosyon çalıştır butonuna basın promosyonlar gözüküyor bedava olanlar düşer ve 5 tlye gelecek ürünün fiyatı 5 tl olarak değişir ve ürünün adı yazmaz kat kat kazan hediyesi yazar eğer bu yoksa ya önceki adımda bilmeden kaldırmışsınız ya da 150 puanı bulamamışsınız demektir
kotrol edilir
sonrasında ödeme seçeneği seçilir ve sipariş sonlandırılır

herkese iyi satışlar inşallah yardımcı olabilmişimdir

Son düzenleme:
onu hatırlamıyorum bunlarıda kendim şimdi adım adım yaptım siparişimi daha tam veremediğim için sonunda ne diyor bakamıycam

cnm haftasonu yatırdığın faturalar hafta başında hesabına işlenir

kızlarrrr yeni katalog yeni siparişler :) neler alacaksınız bu ay kendiniz için bakalım?

ben siparişimi verdim.alacaklarım şunlar

terracotta pudra
embrace bayan edp
kalem göz farı-mavi yeşil mor
taraklı maskara
pingoo sabun çok şeker dimi?
precious moments edp
very me sorbet parlatıcı-şeftali renkli
nane ve frambuaz özlü arındırıcı duş jeli-ambalaj o kadar güzel gözüküyor ki kanmamak mümkün değil

kokooooo bebişim çalışmaya başladığımdan beri foruma giremiyorum seni unuttum sanma

hıhhh özelden msj atıyoz forumdan dürtüyoz yoookkkk bizim kız ortada hemen face tlf ne varsa veriyosn bene öyle ulaşacam sene

yeni çıkan rimelini aldığıma bin pişmmanım böyle berbat bişey görmedim kıvamı su gibi artı kirpiklerimi acaip yapıştırdı ve gözlerimi yaktı ayrıca bu ay kayıt parasıyla beraber resmen kazıklandım keşke kayıt olmasaydım...

Son düzenleme:
kızlar şu yeni çıkan taraklı maskaradan alan var mı varsa fotosunu çekip koyabilir mi

bende yeni kayt oldumda daha sipariş vermedm. kayıt parası 1 tl değilmi bu ay

arkadaşlar merhaba,
ben eskiden üyeydim ama artık vakit ayırıp uğraşamadığım için üyeliği bıraktım.
bu ay katalogtan kendim için bikaç bişey sipariş vermek istiyorum fakat çevremde oriflame üyesi hiçkimseyi tanımıyorum.sizlerden ricam izmir mavişehir civarında bildiğiniz bir üye varsa beni ona yönlendirebilir misiniz?
teşekkür ederim şimdiden

kayıt parası veren üyyelerin drektörlerinin hediye vermesi sizin gibi boşa para verdim üyyelik ücreti verdim enmesini önlemeli benim direktörüm 20 tl ile üyye olanlara hediye veriyor
ama canınızı sıkmayın diğer ürünlerimiz özellile cilt kremlerinden kendi ablam kullanmaya başladı geçen aydan bu yana herkes farketti senin cildin ne güzelleşmiş diyorlar ben bu ay kendime krem söyledim inşallah banada iyi gelir ablamın cildini görüp gaza geldim ve önceki kullandığım yüz kremini bıraktım kıllanma yaptığı için başka bir markaydı o yüzden hem gaza geldim hemde krem alayım dedim :)
rimel olarak arkadaşlar ieuty ve gordani serisini tercih edin diğerlerine göre pahalıdır fakat iyidir
3 serisi var very me beuty ve gordanı fiyatlarındanda anlaşılacağı gibi 1. sınıf gordani 2. sınıf beuty 3. sınıf ver me diye geçer ama kimisi vermy maskarasını beğenir gordani beğenmez kimisi beuty beğenir mesela benim ablam beuty rimelini kullanıyor çok memnun deneyerek göreceksiniz arkadaşlar herkesin rimal isteği farklıdır ablam yapışmyan rimel ister uyandığında bende dolgunlaştırıcı kkirmipkleri ayırıcı isterim o yüzden benim kullandığım onun isteğini karşılamaz onun ki beni deneme yanılmayla ancak istediğimiz ürüne ulaşabiliriz

benim bu ay krem siparişim çok birkaç tanıdık krem istedi puanım doldu yani eklemem gereken bir şey de kalmadı siparişin hepsi istenilip verilenerden o yüzden ürünler gelicek isteyenlere vericem satmaya uraşmayacağım fakat gelecek ay sipariş veren olur mu bimiyorum o yüzden kendim sıcak sipariş yapıcam kafama göre getirip satıcam volare kaçmaz gelecek ay

ayrıca geçen ay mavi tırtıklı masaj sabununu aldım direktörüm kullan çok güzel dedi onunla duş yaparken masaj yaparak kendimi sabunluyorum tenim yumuşacık oluyor kullanmayan arkadaşlar alın kullanın derim
feminelle kırmızı yıkama jelindende memnun kaldım bu katologda spreyi ucuz ondanda alıcam yaz ayınca benim gibi çok terleyenler arkadaşlara öneririm
herkese iyi satışlar

merhabalar 1 yılı aşmamış ise üyeliğinizi kulanmama durumunuz hala kendiniz sipariş verebilirsiniz kendiniz 150 puanı geçerseniz amber alix parfüm 5 tl ki kokusuna ben hastayım kendim önceden parayla alıp kullndım ama yinede siz bilirsiniz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…