ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Ben kullandım bi halt olmadı. Oysa bir umutla almıştım. 2 aydan fazla çok düzenli bir şekilde kullandım. Zaten içinden çıkan kağıtta sabahları yüzünüzü temizledikten sonra kullanın yazıyor. Yani öyle sabah akşam sürülen bir şey değil. Azıcık bi ilerrleme görsem devam edecektim ama emin olmak için başladıgım gün yanaklarımın fotosunu çekmiştim. :KK51: 2 bucuk ay sonra yine cektim. Bi kaç kişiye gösterdim kimse fark göremedi. Hiç vakit kaybetme o kremle kahverengi leke sorunun varsa ve güneş kaynaklı degilse, yani sadece yazın cıkan lekeler degil de dört mevsim varsa benimki gibi, bence vichy veya roc al. Arkadas aldı ben de baslayacagım. Kız 3 haftadır kullanıyo acaip ilerleme var. Vichy nin bi kremini aldı işte leke için. Biraz pahalı ama kesin çözüm. Karta taksitle alacam ben de internetten. :KK68:

dediğiniz krem bu mu acaba?

Eklentiler

• $Bvichybi-whiteadvanced-lekelerinrenginiaciciyogunbakimkremi30ml.jpg
    $Bvichybi-whiteadvanced-lekelerinrenginiaciciyogunbakimkremi30ml.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 34
otomatik tekli katalog ekleniyo cnm:26: acaba netten sipariş verirken silmiş olabilirmsn??bide şöyle bişeyde var bi önceki katalog döneminde 8nciyi de yolluyolardı ama sonuçta siparş versende yeni katalog eklenmesi lazım bilemedm ben onu,danışmanın direktörün yakınsa sana ondan iste onlarda vardr:nazar::KK74:

netten sipariş verirken de çıkmadı hiç katalog anlamadım valla :2: neyse artık bu ay sipariş verirken katalog da ekleyeyim bari

dediğiniz krem bu mu acaba?

Evet o. Bi White Reveal diye gece gündüz kremi de var. Ama resmini koydugunuz yoğun bakım kremi. Bundan bahsediyordum zaten. Piyasada 80-90 tl arası. Bir sitede 65 tl ye buldum. Adamlar ürüne ne kadar güveniyolarsa artık bi white için ayrı site bile yapmışlar. Ama bir de elma sirkesiyle ilgili çok şey duydum.Yani o kadar parayı bayılmadan önce bi kaç hafta elma sirkesi deneyeyim diyorum.:KK68:

Merhaba arkadaşlar ben yeni danışmanım.
Sayfaya girdiğimde "iş durumunuz" kısmında BP: -9 yazıyor. bu ne anlama geliyor? bi ürün iade etmiştim, ondan olabilir mi?

hmm tamam aradım sordum eski katalog döneminden iade ettiğim içinmiş.
9 puan geriden başlayacağım şimdi pufff :KK59:

arkadaslar bi alan bi bedava olan rujlardan almak ıstıyorum ama bedava kodunu nerye yazıcaz bulamadm

Bedava almak istediginizin de kodunu satın alıyormuş gibi listenize ekleyin. En son siparişinizi tamamladıgınız safhada promosyon çalıştır diye bir buton cıkacak. Ona tıkladıgınızda bedava olanın karşısındaki fiyatın sıfırlandıgını görebilirsiniz. :KK68:

Bedava almak istediginizin de kodunu satın alıyormuş gibi listenize ekleyin. En son siparişinizi tamamladıgınız safhada promosyon çalıştır diye bir buton cıkacak. Ona tıkladıgınızda bedava olanın karşısındaki fiyatın sıfırlandıgını görebilirsiniz. :KK68:

tşkkrler cnm bi sorum daha var ben koku numunesi istiyorum ozellıkle bikaç kokuyu merk edıyorum onlar ucretsız gelırmı kodlarını yazarsam ..? gelmezse set olrakmı almak zorundayım bılgın varmı

tşkkrler cnm bi sorum daha var ben koku numunesi istiyorum ozellıkle bikaç kokuyu merk edıyorum onlar ucretsız gelırmı kodlarını yazarsam ..? gelmezse set olrakmı almak zorundayım bılgın varmı

Tekli koku numune satışı yok maalesef. Biz de olsun istiyoruz ama yok.Set halinde alabiliyoruz.
Koku Numune Seti kodu : 722010 Fiyatı : 5 TL
Her seferinde 20 adet numune gönderiliyor. Her katalogta da numunelerin yarısından fazlası değişiyor. Sürekli aynı set gönderilmiyor yani. Bir kaç katalog üst üste set alırsan neredeyse tüm numunelere sahip olmuş olursun. Zaten fiyat listesinde o ay hangi numuneler varsa sette, listesini veriyorlar.

Başka aklına takılan bir şey varsa yardımcı olayım. :KK68:

Tekli koku numune satışı yok maalesef. Biz de olsun istiyoruz ama yok.Set halinde alabiliyoruz.
Koku Numune Seti kodu : 722010 Fiyatı : 5 TL
Her seferinde 20 adet numune gönderiliyor. Her katalogta da numunelerin yarısından fazlası değişiyor. Sürekli aynı set gönderilmiyor yani. Bir kaç katalog üst üste set alırsan neredeyse tüm numunelere sahip olmuş olursun. Zaten fiyat listesinde o ay hangi numuneler varsa sette, listesini veriyorlar.

Başka aklına takılan bir şey varsa yardımcı olayım. :KK68:

çok tşkkrler cnm sagol.. bir de ucret sıfırlama urununu aldıgım halde koliden çıkmamştı faturayı faxladım ama cwp gelmiyor oriflameden üründe gelmedi .. acaba gelırmı ne zmn glr bu konuda bılgın warmı...ben bu ay yenı uye oldm bilgilerm çok az..:KK43:

çok tşkkrler cnm sagol.. bir de ucret sıfırlama urununu aldıgım halde koliden çıkmamştı faturayı faxladım ama cwp gelmiyor oriflameden üründe gelmedi .. acaba gelırmı ne zmn glr bu konuda bılgın warmı...ben bu ay yenı uye oldm bilgilerm çok az..:KK43:

Fax çektiyseniz yakın zamanda hallolur.

bende oriflime a dün üye oldum bugün aradılar bakalım sipariş olayını becerebilecekmiyim,sırf şu yeni maskarasını merak ettiğim için üye oldum

bende oriflime a dün üye oldum bugün aradılar bakalım sipariş olayını becerebilecekmiyim,sırf şu yeni maskarasını merak ettiğim için üye oldum

Fırça yerine tarak radikal bir fikir, işe yaramıyor da değil. Bugün kargom ulaşır ulaşmaz denedim. Kıvırma konusunda başarısız, hacim konusunda başarılı, boyasını soracak olursanız, içler acısı, çok kalitesiz bir boyası var. Bugüne kadar çok çeşitli makyaj malzemesi denedim, otuz yaşımı devirdim, hiç bir ürüne alerjim olmadı, ama bunu sürdükten 3 dakika sonra gözlerim yanmaya başladı, daha kurumadan içeri dogru akma mı yaptı ne oldu anlamadım. Gözüm yaşarmaya başlayınca lavaboya koştum silmek için. Bir de baktım iki damla gözyaşına hemen akmış bile. Ama alışılmadık bir yapısı oldugundan elbette bir kaç kez daha şans tanıyacağım. Umarım beni haksız çıkarır. :KK68:

Arkadaşlar burada sizlerden oriflame ürünleriyle ilgili çok şey öğrendim. Gerçekten çok yardımcı oluyorsunuz. Bir ürünü merak ediyorum da.' Pure Nature Organic Çay Ağacı ve Biberiye özlü Kapatıcı stik' bu ürünü aranızda kullanan oldu mu ya da bir yakınınız kullandı mı ? Sivilce lekelerini kapatmak için Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler:KK9:

X