ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkdslr kargo sıfırlama urunu aldıgım halde kargo parası eklenmıs sanırım ben 57.10 luk alısverıs yaptım totalde 64.10 dıyor bu ne anlamadım???

kargo sıfırlama ürünü için 7 lira ücret ekliyorlar kargo parası yerine 7 liraya bir ürün almış oluyorsun ...

Slm kızlar =))

kardeşim 3 gün önce oriflame ailesine katıldı ve çok korkuyo

kafası karışmış bazı şeylerde ve sizlere sormak geldi aklımada =))

Öncelikle kargoücretlenmesi nasıl oluyor??
Diğer sorumuz, parfüm numuneleri avondaki gibi mi geliyor, yani küçük şişeciklerle mi??

Şimdilik bu kadar teşekkürler

şimdi kargo ücreti 7 tl olmakla birlikde bir kozmetik ürün gönderiliyor bu ay demarco sprey idi şuanda kahverengi rimel veriliyor yani siz 7 tl ye rimel alıyosunuz vede kargo ücreti yerine sayılmış oluyor bu faturanıza yansır oradan ödenecekdir kargoculara ücret ödenmez bide evet numune setleri minik cam şişelerde gönderiliyorlar bence bu kargo sorununa takılmayın çünkü zarar etmiyosunuz elinize ürün gönderiliyor

VOLARE MAGNOLİA PDT : Alalı uzun oldu bi kere sıkmamla gün boyu idare ediyorum .. çiçeksi mükemmel bi koku hafif ama ağır da : garip bi şey doğrusu fakat sıktığım zaman süper bi koku yayılıyor etrafa ..

yeni aldığım diğer parfüm ise:

PRECİOUS MOMENTS EDP : Mükemmel bi kokusu var bayıldım bittim vuruldum yaa .. hele içindeki o toz elmaslar şişeyi karıştırıp ta sıkınca pırıl pırıl parlıyr .. mükemmel çiçeksi bi koku ..

ORİFLAME Se.Se.

merhaba. kredi kartı ile ödeme nasıl yapılıyor? adım adım anlatabilir misiniz?

evet yapılıyor. adım adım anlatamam şuan ama. yapılıyor fakat. faturan kesildikten sonra ödeyemezsin. mesela 3 4 gün sonra gibi... siparişini sepetinde tamamladıktan sonra oralara bak. kredi kartı seçeneği olacak. biraz kurcalarsanız bulabilirsiniz..

momentsss deme bana ya ölüyorum bitiyorum o kokuya. bende yok ama koku kartlarından biliyorum çok güzel bi koku. temmuz katalogunda 39 tlye düştü. geliş fiyatıda 30 tl. alıcam onu kaçırmam aslaaa çok süper bişey ya. helede senin o elmaslarını duyunca bende koptu ipp :)

kredi kartı seçeneği var evet gördüm de...fatura kesildikten sonra ödeme nasıl yapılamıyor anlamadım dediğinizi...ilkin sipariş vermiştim kredi kartını işaretledim. sonra tam hangi kredi kartıla ödeyeceğimi seçerken fatura kesildi. ve bir daha geri dönemedim...ben de iptal ettim. anlamadım ya ben bu işi. o nedenle birinin adım adım açık bir şekilde anlatması lazım...yardımcı olan olursa gerçekten çok sevinirim...ayy bu kadar karıştıracağımı tahmin etmemiştim ben bu işi

arkadaslar uye olmadan urunleri siparis edemezmiyim??
websitesine baktım üyelik satıs temsilcisi felan yazıyordu ben istemiyorum oyle bisi.......

bi yerde görmüştüm ben telefonla veriliyormuş sanırım. arayıp sölüyormuşsun sanırım onlarda gönderiyormuş

yani demek istediğim sen faturanı vadeli olarak kestin diyelim işte sonra vazgeçipte o faturayı kredi kartı ile ödeyemiyorsun. kredi kartı ile ödemedim hiç. o yüzden tam olarak aşama söyleyemiceğim..

Teşekkür ederim şekerim. Sürekli girip okuyordum da cevap vermiyordum. Hastayım son zamanlarda.
722025 kodunu siparişinize ekleyerek Hydra Colour ve Colourfull Ruj Numune Setine sahip olabilirsiniz. Ücreti 5 TL.

geçmiş olsn cnmm

tekli numune satışı yok cnm bildiğim kadarıyla..

bende alıcam bu ay cnm, giordani alıcam onun numunesi vardı bende güzel hoş bi kokusu var

arkdslr kargo sıfırlama urunu aldıgım halde kargo parası eklenmıs sanırım ben 57.10 luk alısverıs yaptım totalde 64.10 dıyor bu ne anlamadım???

alışverişin son aşamasında promosyon çalıştırdan sonra indirimler vsler düşer cnmm

numuneler evt ufak ama onun dışında fatura konusunda zorlk çekmez. elden ödeyeekse yani bankadan diyim, 21gün vadesi var,kargo içinde 150bp yaparsa kargo ücreti ödemez.150 altında yaparsa şimdi değişti ya 8 yada 9katalog döneminde 7,65 mi ne kargo parası verir yada kargo sıfırlama ürünün kodunu girer o paraya bi ürün alır,ayrıca kargo ücreti ödemez

bendeee istiyooooreeee:83::83::84::84::84::84:

kızlar optimals evenout leke giderici kremleri kullananınız varmo acabaa:26:

senin için şimdi baktım canım. bak şimdi siperişini hazırladın ya. o kredi kartını yerini gördüm dedin ya işte o kredi kartı yerini işaretle ve siparişi sonlandır diyor. ona tıkla. işte tıklayınca zaten bi ekran geliyor oekranda kredi kartı numaran kredi kartı bilgilerini isteyen yer var. orayı doldur ve tamam yazan yere tıkla o kadar..

bu precious moments kalıcı mı nasıl bir koku?yani magnolia ile karşılaştırılınca kalıcılığı nasıl?

bu precious moments kalıcı mı nasıl bir koku?yani magnolia ile karşılaştırılınca kalıcılığı nasıl?

eğer hangisini alıyım diye soruyorsan bence moments al. kokusunu biliyomusun bilmiyorum ama gerçekten süper bi koku. moments EDP olduğu için kalıcıdır...

Çok teşekkür ederim ilginiz için epey rahatladık =))

selamünaleyküm arkadaşlar

7. katalogta sayfa 11 de 1 alana 1 bedava power shine rujlar var bu rujların boyu 1.6 g. diyor. Tam olarak ne kadar olduğunu kestiremedim. :26: Normal rujlar 4 g. ise bunlar bir hayli küçük galiba. Fiyatına bakınca da bu kadar küçük rujun bu fiyata olmasına anlam veremiyorum. Bu rujlardan sipariş vereniniz varmı hiç bilgi verirseniz sevinirim..

Aleyküm selam :)
ben onlardan 3 çift sattım ben bayıldım çok süper rujlar. normal rujlara göre küçük ama öylede ufacık değiller. kokuları çok güzel tadı falan. renkleride güzel. ben en çok pink elixir onu beğendim. ama şunu söyliyim katalogdaki renkleriyle yakından uzaktan alakaları yook. Eğer kendine alcaksan tavsiye ederim pişman olcağını sanmıyorum. zaten bize 2 tanesi 13 tl'ye geliyor. boyları büyük bu arada rujların sadece kalın değil inceler. (tabi diğer rujlara göre)

Son düzenleme:
merhaba. siparişimi en sonunda verdim. peki kargoya ne zaman verilir? ne zaman sonra kargomu takip edebilirim? çok soru soruyorum kusura bakmayın. daha yeniyim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…