ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar ben gecebn carsamba sıparıs verdım orırflameden hala gelemdı anlamadım gıttı yaaaaaaa

EVET İYİCE SAÇMALADILR, BENİMKİ DE 14 GÜNDE GELDİ. MADEM BECEREMEYECEKLER 3 HAFTADA BİR KATOLOG ÇIKARMASINLAR... O YÜZDEN SIKIŞMIŞLAR SÖZDE, BU NE YA... MÜŞTERİLER BİLE ALIŞVERİŞ ETMEK İSTEMİYOR...:eek:lmaz:

depo küçüktü birden üye artışı olunca depo yetmedi bu ayki sıkıntının tek sebebi depoyu taşımak oldu ama bundan sonra öyle bir sorun olmayacaktır. müşterilerinize de bu şekilde iletirseniz anlayışlı olacaklardır

müşteriler geç gelemesini pek problem yapmış gibi görünmedi ama parayı toplamak pek zor oldu açıkçası... özür mektubu yolladılar ama bende pek etki bırakmadı sanırım daha satış yapmıcam gecen verdigim krem siparişinden de sikayet aldım zaten moralim bozuldu tatmin olmadım..:sinifsinif:

sevgili gonca ekim size uygun olarak bu ayki katalogta bulunan 52. sayfadaki anti-oksidan üzümlü seriyi tavsiye ederimyıkama jeliyle yıkayın yüzünüzü aynı zamanda tonikleme de yaptığı için toniğe gerek kalmadan krem sürebiliyorsunuz bu jel aynı zamanda siyah noktalar içinde yeterli bir ürün

kızlar optimals kızarıklık giderici krem var ya bu katalogda pembeli kutusu o nasıldır kullanan bilen varmı,kızarıklığı gideriyomu gerçekten?
canım yaşın kaç sana göre olanı tavsiye edebilmek için ben oriflamede yüksek seviyede liderim yardımcı olmak isterim cildin kuru ve hassas ise bu ürünü kullanabilirsin

benim için pek uygun değil sanırım.benim cildim karma ama cilt tipime uygun diye aldığım krem hiç iyi gelmedi.kupkuru oluyor yanaklarım yeterince nemlendirmiyor.pure nature.çok kötü bi nemlendirici.karma cilt tipi için güzel bi nemlendirici önerebilirmisiniz bana.bu ayki katalogdan olursa sevinirim tabi:emir_bebek:
sevgili goncaekim karma bir cilde pure nature serisi organik olmasına rağmen senin cilt tipine uygun değil.13. katalogdan sayfa 52 de 10627 kodlu ürünle 14. katalogda ki sayfa 18 deki 7116 ve 7117 kodlu ürünleri kullan cildinin mükemmel olacağından eminim sevgiler

Slm arkadaŞlar orıflame de ÜstdanıŞmanım ve de bu ıŞın eĞıtımını aldım merak ettıĞınz herŞeye cevap verırım evet Şımdı sorular

canım şu an elazığdayım o yüzden burada satış temsilcisi oldum az öncee umarım iyi satışalaar yaparımmm:KK66:))

ben bu ay baya bi sipariş topladım ilk ayım bu benim yeni üyeyim..danışmak istediğim bişey var size kampanyalı ürünlerle ilgili..mesela bu ay 24.90 tl 2 parfüm birden var 72-73 sayfalarındalar hatta ..bir alana herhangi biri hediye..internetten sipariş verirken hangisini istediğimizi nasıl belirtiyoruz bulamadım ben bir türlü.. CADIARZU teşekkürler şimdiden..

kızlar ben de müşteri temsilcisiyim.elazığdaki arkadaşlara yardımcı olabilirim ürün isteyenlerin siparişleri alınır

sevgili gonca ekim size uygun olarak bu ayki katalogta bulunan 52. sayfadaki anti-oksidan üzümlü seriyi tavsiye ederimyıkama jeliyle yıkayın yüzünüzü aynı zamanda tonikleme de yaptığı için toniğe gerek kalmadan krem sürebiliyorsunuz bu jel aynı zamanda siyah noktalar içinde yeterli bir ürün

ben zaten bu serinin gece ve gündüz kremlerini kullandım.yüz temizleme jelim ise vichy marka.elimde olduğu için almadım jelini.kremlerde gerçekten çok kötü.ablamada almıştık onada hiç iyi gelmedi. cilt tipi karma olduğu halde.

sevgili goncaekim karma bir cilde pure nature serisi organik olmasına rağmen senin cilt tipine uygun değil.13. katalogdan sayfa 52 de 10627 kodlu ürünle 14. katalogda ki sayfa 18 deki 7116 ve 7117 kodlu ürünleri kullan cildinin mükemmel olacağından eminim sevgiler

teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.ama maalesef biraz geç okudum.cilt tipim karma.optimals serisinden tüm cilt tipleri için olan tem jelini ve nutri calm krem (kuru ciltler icin) aldım.yanaklarım çok kuru olmuştu çünkü önceki kremimde. yanlış bir seçimmi olmuş sizce. henüz kullanmadım yeni geldi. kafam karıştı çok.

oriflame ye gerçekten sinir olmaya başladım.bazı ürünleri çok güzel ama bazılarıysa tamamen hüsran oluyor. üstelik bu ay siparişlerim farklı göndermişler.1 alana 1 bedava olan parfümlerden spariş vermiştim.hediye olan parfümü koymamışlar yerine iğrenç bir renkte ruj koymuşlar.elinizde yoksa hiç koymayın düşün faturadan öğle değilmi ama.ben ruj istesem ruj spariş ederim.ne saçma ya deli oldum.benim istemediğim bir ürünü nasıl olurda bana gönderip bedelini ödemek zorunda bırakabiliyorlar ki.iade edeceğim ama.sizde sakın sessiz kalmayın bence böyle durumlara.

merhabaa bende 3 aydır oriflame temsilcisiyim çok memnunum... tepkiler olumlu... henüz kimseden şikayet almadım inşallah olmazda... daha önce avon temsilciliği yaptım... boşa zaman kaybetmişim.. oriflame gerçekten kazandırıyor...

X