ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar nisan ayı katalogunda perfect body selülit karşıtı sort yazıyor herhangi bi perfect body ürürünü alana 29.90 tl siz bu şort tan kullandınız mı etkisi var mı tavsiye edermisiniz ona göre alıcam karar verremedim .. cevap için şimdiden teşekkürler

çok sevindm cnm:nazar: aynı serinin killi maskesinide öneririm oda yumuşacık yapıyo cildi karma&yağlı ciltler için killi maske zaten,rahatlıkla kullanablrsn:KK54::KK54:

önerin için teşekkürler tatlım. mayıs kataloğunda yine bir alana bir bedava. mayısı bekliycem kil maskesini almak için. herkes çok övüyor. açıkçası oriflamenin rimel,allık vb ürünlerini pek beğenmiyorum ama cilt bakım ürünleri ve kokuları gerçekten güzel.

kızlar birde size bişey sorucam benim kollarımın üst tarafları sanki tavuk yolunmuş gibi pütür pütür, kırmızı sanki yeni ağda yapmış gibi görünüyor, çok kötü bir görüntü var kısa kollu filan giyerken

bunu geçirmek istiyorum bana tavsiye edebileceğiniz bir oriflame ürünü var mı

AYYY AYNI PROBLEM BENDE DE VAR..BEN KİL MASKeLERİNDEN DENEMEK İSTİYORUM..bilgisi olan varmı?

ben oriflameden sipariş vermiştim 2 gunde geldi. ancak tabiki kargonun sucu bu ama ürünlerimden iki tanesi mahvolmustu...
kajal göz kalemi almıstım onun kapağı hatta tüm siyah plastik dış kısmı kırılmıs ve o metal kısım yamulduğu icin icinden bile cıkamıordu..
bide sampuan patlamıs ve tuuummm ürünler sampuanlı...
kargoyu eşim subesinden aldığı için akşam ulaştı elime paket tabi acınca şok oldum. çok üzüldüm. hemen temsilcimi aradım. oda dediki o hasarlı urunlerı geri yolla icinede fatura orneğini koy altına not düş. şimdi eşime werdim geri postalıcak. inşallah sorun olmaz. amin.
:KK59::KK53:

Kızlar, ben sürekli oriflame kullanıyorum. Küçük bir okulda öğretmen olarak görev yapıyorum. her ay sadece kendime en az 50-60tl'lik sipariş veriyorum. bizim okulumuzda bunu yapan bir arkadaş var hep ondan sipariş veriyorum. ama bazı kampanyalardan sipariş verdikten sonra haberim oluyor. Yani örneğin geçen ay eline iki katalog gelmiş ama ben siparişi verdikten sonra aynı ürünlerin diğer katalogda indirimli olduğunu fark ettim. ayrıca satış danışmanlarının sürpriz kampanyalardan faydalanabildiğini öğrencim. Sizce sadece kendi alışverişlerim için satış danışmanı olmalı mıyım, yoksa böyle alışveriş daha mı rahat???? Yanıtlayabilirseniz sevinirim.
Herkese güzellik dolu günler
:KK31:

Kızlar, ben sürekli oriflame kullanıyorum. Küçük bir okulda öğretmen olarak görev yapıyorum. her ay sadece kendime en az 50-60tl'lik sipariş veriyorum. bizim okulumuzda bunu yapan bir arkadaş var hep ondan sipariş veriyorum. ama bazı kampanyalardan sipariş verdikten sonra haberim oluyor. Yani örneğin geçen ay eline iki katalog gelmiş ama ben siparişi verdikten sonra aynı ürünlerin diğer katalogda indirimli olduğunu fark ettim. ayrıca satış danışmanlarının sürpriz kampanyalardan faydalanabildiğini öğrencim. Sizce sadece kendi alışverişlerim için satış danışmanı olmalı mıyım, yoksa böyle alışveriş daha mı rahat???? Yanıtlayabilirseniz sevinirim.
Herkese güzellik dolu günler
:KK31:

Zaten çoğumuz kendimize alırız diye başladık :)) Elbette danışman olmalısınız. Kısa aralıklarla Oriflame'da KAYIT 1 TL kampanyası oluyor. Bu kampanyalardan birini yakalayıp mutlaka üye olmanızı tavsiye ederim.Beklemek istemezseniz kayıt ücreti 20 tl'dir. Ama bekleyin çünkü bir kaç ayda bir bu kampanya tekrarlanıyor. Buraya takılırsanız biz bilgi veririz.Kabaca bir hesapla 60 TL'lik alışverişinizin ücreti ortalama 45-46 TL'ye düşecektir.Üstelik her ay sipariş vermek mecburiyetinde değilsiniz. Hatta hiç bir şeye mecbur değilsiniz.Sadece yılda bir kez, eğer üyeliğinizi devam ettirmek istiyorsanız faturanıza otomatik olarak eklenen bir Üyelik Yenileme Ücreti söz konusudur. O da sadece 5 TL'dir.Canınız ne zaman ve ne kadar isterse sipariş verebilirsiniz. Tabii kargo ücreti ödemiyordunuz. Bir de kargo ücretiyle mi uğraşacağım diyeceksiniz. Bunun da çaresi var. Kargo ücreti ödemek istemeyenler için Ücret Sıfırlama Ürünü diye bir şey var. Bunun fiyatı 7 TL. Her siparişinize bunun kodunu eklerseniz, kargo ücretinden muaf oluyorsunuz, bunun yerine faturanıza 7 TL ekleniyor. Ama bu 7 TL karşılıksız kalmıyor. Bunun karşılığında size Oriflame kendi belirlediği bir ürünü ücretsiz olarak gönderiyor. Zaten her şeyi alış fiyatından alıyor olduğunuz için o 7 TL gözünüze batmayacaktır. Bu ürün kimi zaman saç bakım ürünü, kimi zaman her hangi bir makyaj malzemesi, kimi zaman da deodorant vs. olabiliyor. İster kullanır ister satarsınız. Ayrıca sizin de dikkat çektiğiniz üzere, danışmanlara sonraki ayların katalogları da gönderilir. Mesela biz şu an Haziran ayının ilk çeyreğinin kataloğuna dahi sahibiz. Diğer katalog dönemlerindeki ürün fiyatlarını gözden geçirerek alışverişinizi buna göre düzenleme şansına sahip olursunuz. Bir de yine kısa aralıklarla yapılan başka kampanyalar vardır. Mesela 1 alana 1 bedava, 1 alana 2 bedava, 25 tl alışverişe falan ürün bedava, 50 tl alışverişe falan ürün bedava.. vs gibi.Bazen bu kampanyalar çok talep gördüğünden stoğu çabuk tükenebiliyor.Danışman olduğunuzda alışveriş tarihiniz sizin kontrolünüzde olacağından, katalog döneminin ilk bir kaç gününde sipariş vererek kampanya stoğunu yakalamış olursunuz. Ayrıca Oriflame 'da bir puan sistemi vardır. Her ürünün bir puanı olur. Ona BP denir. Mesela satış fiyatı 49.90 TL olan bir ürünün danışman alış fiyatı 38.38 TL dir. Bunun puanı yani BP'si 27'dir. Bir katalog dönemi boyunca 150 BP'ye ulaşırsanız aslında değeri daha yüksek olan bir ürünü 5 TL ye alabilirsiniz. Ya da 100 BP ye ulaşanlar için bir ALtın Broşür yayınlanmaktadır. Bu broşürde örneğin 36.90 TL ye satılan bir fondöteni 11.46 TL ye alabilirsiniz. Ya da yeni kaydolanlar için Hoşgeldin Programı olur mesela. 100 BP ye ulaşan danışmanlara yine aynı şekilde değeri daha fazla olan ürünler 5 TL ye verilir. Bu şekilde de kâr sağlama şansınız vardır.

Tüm bunların yanında siparişlerinizi internetten istediğiniz saatte verebilir, ödemelerinizi kredi kartıyla tek çekim ödeyebilir, ya da vade farkı olmadan 4 taksite bölebilirsiniz. Kredi kartı kullanmak istemezseniz, ödeme sayfasında kredili ödeme seçeneğini seçer, ve sipariş tarihinden itibaren anlaşmalı bankalara 21 gün içinde ödeyebilirsiniz. Bunun için de sizden hiç bir senet sepet talep edilmemektedir.

Hem bakarsınız elinizde katalogla gören çevreniz sizden bir kaç ürün satın alır ve ummadığınız halde satış yapmaya bile başlayabilirsiniz. Hem satış yapmasanız da kâr edeceğiniz açıktır. Aklınıza takıla başka soru varsa, sormaktan çekinmeyin :KK68:

Son düzenleme:
Zaten çoğumuz kendimize alırız diye başladık :)) Elbette danışman olmalısınız. Kısa aralıklarla Oriflame'da KAYIT 1 TL kampanyası oluyor. Bu kampanyalardan birini yakalayıp mutlaka üye olmanızı tavsiye ederim.Beklemek istemezseniz kayıt ücreti 20 tl'dir. Ama bekleyin çünkü bir kaç ayda bir bu kampanya tekrarlanıyor. Buraya takılırsanız biz bilgi veririz.Kabaca bir hesapla 60 TL'lik alışverişinizin ücreti ortalama 45-46 TL'ye düşecektir.Üstelik her ay sipariş vermek mecburiyetinde değilsiniz. Hatta hiç bir şeye mecbur değilsiniz.Sadece yılda bir kez, eğer üyeliğinizi devam ettirmek istiyorsanız faturanıza otomatik olarak eklenen bir Üyelik Yenileme Ücreti söz konusudur. O da sadece 5 TL'dir.Canınız ne zaman ve ne kadar isterse sipariş verebilirsiniz. Tabii kargo ücreti ödemiyordunuz. Bir de kargo ücretiyle mi uğraşacağım diyeceksiniz. Bunun da çaresi var. Kargo ücreti ödemek istemeyenler için Ücret Sıfırlama Ürünü diye bir şey var. Bunun fiyatı 7 TL. Her siparişinize bunun kodunu eklerseniz, kargo ücretinden muaf oluyorsunuz, bunun yerine faturanıza 7 TL ekleniyor. Ama bu 7 TL karşılıksız kalmıyor. Bunun karşılığında size Oriflame kendi belirlediği bir ürünü ücretsiz olarak gönderiyor. Zaten her şeyi alış fiyatından alıyor olduğunuz için o 7 TL gözünüze batmayacaktır. Bu ürün kimi zaman saç bakım ürünü, kimi zaman her hangi bir makyaj malzemesi, kimi zaman da deodorant vs. olabiliyor. İster kullanır ister satarsınız. Ayrıca sizin de dikkat çektiğiniz üzere, danışmanlara sonraki ayların katalogları da gönderilir. Mesela biz şu an Haziran ayının ilk çeyreğinin kataloğuna dahi sahibiz. Diğer katalog dönemlerindeki ürün fiyatlarını gözden geçirerek alışverişinizi buna göre düzenleme şansına sahip olursunuz. Bir de yine kısa aralıklarla yapılan başka kampanyalar vardır. Mesela 1 alana 1 bedava, 1 alana 2 bedava, 25 tl alışverişe falan ürün bedava, 50 tl alışverişe falan ürün bedava.. vs gibi.Bazen bu kampanyalar çok talep gördüğünden stoğu çabuk tükenebiliyor.Danışman olduğunuzda alışveriş tarihiniz sizin kontrolünüzde olacağından, katalog döneminin ilk bir kaç gününde sipariş vererek kampanya stoğunu yakalamış olursunuz. Ayrıca Oriflame 'da bir puan sistemi vardır. Her ürünün bir puanı olur. Ona BP denir. Mesela satış fiyatı 49.90 TL olan bir ürünün danışman alış fiyatı 38.38 TL dir. Bunun puanı yani BP'si 27'dir. Bir katalog dönemi boyunca 150 BP'ye ulaşırsanız aslında değeri daha yüksek olan bir ürünü 5 TL ye alabilirsiniz. Ya da yeni kaydolanlar için Hoşgeldin Programı olur mesela. 100 BP ye ulaşan danışmanlara yine aynı şekilde değeri daha fazla olan ürünler 5 TL ye verilir. Bu şekilde de kâr sağlama şansınız vardır.

Tüm bunların yanında siparişlerinizi internetten istediğiniz saatte verebilir, ödemelerinizi kredi kartıyla tek çekim ödeyebilir, ya da vade farkı olmadan 4 taksite bölebilirsiniz. Kredi kartı kullanmak istemezseniz, ödeme sayfasında kredili ödeme seçeneğini seçer, ve sipariş tarihinden itibaren anlaşmalı bankalara 21 gün içinde ödeyebilirsiniz. Bunun için de sizden hiç bir senet sepet talep edilmemektedir.

Hem bakarsınız elinizde katalogla gören çevreniz sizden bir kaç ürün satın alır ve ummadığınız halde satış yapmaya bile başlayabilirsiniz. Hem satış yapmasanız da kâr edeceğiniz açıktır. Aklınıza takıla başka soru varsa, sormaktan çekinmeyin :KK68:

:) arkadaşım sen nasıl birşeysin ya Maşallah . Oriflamenin sana ayrıca bi ödül felan vermesi lazım ya hakkaten. Okadar paylaşımcı ve aydınlatıcı bilgilendiriyorsunki insanın iştahınıda kabartıyorsun :) Helal olsun. Hani Oriflamenin sahibi Olsa bukadar anlatıp aydınlatamazdı sanırım :)

Zaten çoğumuz kendimize alırız diye başladık :)) Elbette danışman olmalısınız. Kısa aralıklarla Oriflame'da KAYIT 1 TL kampanyası oluyor. Bu kampanyalardan birini yakalayıp mutlaka üye olmanızı tavsiye ederim.Beklemek istemezseniz kayıt ücreti 20 tl'dir. Ama bekleyin çünkü bir kaç ayda bir bu kampanya tekrarlanıyor. Buraya takılırsanız biz bilgi veririz.Kabaca bir hesapla 60 TL'lik alışverişinizin ücreti ortalama 45-46 TL'ye düşecektir.Üstelik her ay sipariş vermek mecburiyetinde değilsiniz. Hatta hiç bir şeye mecbur değilsiniz.Sadece yılda bir kez, eğer üyeliğinizi devam ettirmek istiyorsanız faturanıza otomatik olarak eklenen bir Üyelik Yenileme Ücreti söz konusudur. O da sadece 5 TL'dir.Canınız ne zaman ve ne kadar isterse sipariş verebilirsiniz. Tabii kargo ücreti ödemiyordunuz. Bir de kargo ücretiyle mi uğraşacağım diyeceksiniz. Bunun da çaresi var. Kargo ücreti ödemek istemeyenler için Ücret Sıfırlama Ürünü diye bir şey var. Bunun fiyatı 7 TL. Her siparişinize bunun kodunu eklerseniz, kargo ücretinden muaf oluyorsunuz, bunun yerine faturanıza 7 TL ekleniyor. Ama bu 7 TL karşılıksız kalmıyor. Bunun karşılığında size Oriflame kendi belirlediği bir ürünü ücretsiz olarak gönderiyor. Zaten her şeyi alış fiyatından alıyor olduğunuz için o 7 TL gözünüze batmayacaktır. Bu ürün kimi zaman saç bakım ürünü, kimi zaman her hangi bir makyaj malzemesi, kimi zaman da deodorant vs. olabiliyor. İster kullanır ister satarsınız. Ayrıca sizin de dikkat çektiğiniz üzere, danışmanlara sonraki ayların katalogları da gönderilir. Mesela biz şu an Haziran ayının ilk çeyreğinin kataloğuna dahi sahibiz. Diğer katalog dönemlerindeki ürün fiyatlarını gözden geçirerek alışverişinizi buna göre düzenleme şansına sahip olursunuz. Bir de yine kısa aralıklarla yapılan başka kampanyalar vardır. Mesela 1 alana 1 bedava, 1 alana 2 bedava, 25 tl alışverişe falan ürün bedava, 50 tl alışverişe falan ürün bedava.. vs gibi.Bazen bu kampanyalar çok talep gördüğünden stoğu çabuk tükenebiliyor.Danışman olduğunuzda alışveriş tarihiniz sizin kontrolünüzde olacağından, katalog döneminin ilk bir kaç gününde sipariş vererek kampanya stoğunu yakalamış olursunuz. Ayrıca Oriflame 'da bir puan sistemi vardır. Her ürünün bir puanı olur. Ona BP denir. Mesela satış fiyatı 49.90 TL olan bir ürünün danışman alış fiyatı 38.38 TL dir. Bunun puanı yani BP'si 27'dir. Bir katalog dönemi boyunca 150 BP'ye ulaşırsanız aslında değeri daha yüksek olan bir ürünü 5 TL ye alabilirsiniz. Ya da 100 BP ye ulaşanlar için bir ALtın Broşür yayınlanmaktadır. Bu broşürde örneğin 36.90 TL ye satılan bir fondöteni 11.46 TL ye alabilirsiniz. Ya da yeni kaydolanlar için Hoşgeldin Programı olur mesela. 100 BP ye ulaşan danışmanlara yine aynı şekilde değeri daha fazla olan ürünler 5 TL ye verilir. Bu şekilde de kâr sağlama şansınız vardır.

Arkadaşım, ilgilenip cevap verdiğin için çok çok teşekkür ederim. Okulda oriflame yapan arkadaşım beni kayıt edebilir sanırım. Bir de 2 sorum var. Birincisi bu 1tl'ye kayıt kampanyası yaz dönemine girmeden başlar mı, bunu nereden takip edebilirim? İkincisi kredi internet bankacılığı ile ödeme yapabiliyor muyuz? Bankalar ile uğraşacak çok vaktim olmuyor.

arkadaşlar ben mart ayında üye oldum.yeniyim yani :KK61: en son dün sipariş verdim akşam dokuz buçuk gibi.ama bana hala kargonuz yolda diye bi mesaj falan gelmedi..bi sorun mu var acaba? :26:

Arkadaşım, ilgilenip cevap verdiğin için çok çok teşekkür ederim. Okulda oriflame yapan arkadaşım beni kayıt edebilir sanırım. Bir de 2 sorum var. Birincisi bu 1tl'ye kayıt kampanyası yaz dönemine girmeden başlar mı, bunu nereden takip edebilirim? İkincisi kredi internet bankacılığı ile ödeme yapabiliyor muyuz? Bankalar ile uğraşacak çok vaktim olmuyor.

canım yaz başlamadan 1 tl kayıt kampanyası başlar diye düşünüyorum. çünkü çok sık yapıyolar. ben iş bankasındaki hesabıma oriflame için otomatik ödeme talimatı verdim. atmden parayı yatırıyorum. onlar çekiyolar faturanın son günü. ben son gününü beklemek istemediğim için interaktif bankacılıktan ödemeyi yapıyorum. ama nolur nolmaz dekontları kaydet.

arkadaşlar ben mart ayında üye oldum.yeniyim yani :KK61: en son dün sipariş verdim akşam dokuz buçuk gibi.ama bana hala kargonuz yolda diye bi mesaj falan gelmedi..bi sorun mu var acaba? :26:

yok canım yok hemen gelmeye biliyor mesaj. mesela ben salı günü sipariş verdim bana perşembe günü akşama doğru mesaj geldi. cuma günüde paket elimde oldu. Bekle biraz yoğunluktan dolayı paketlerin çıkışı bazen gecikiyor.

canım yaz başlamadan 1 tl kayıt kampanyası başlar diye düşünüyorum. çünkü çok sık yapıyolar. ben iş bankasındaki hesabıma oriflame için otomatik ödeme talimatı verdim. atmden parayı yatırıyorum. onlar çekiyolar faturanın son günü. ben son gününü beklemek istemediğim için interaktif bankacılıktan ödemeyi yapıyorum. ama nolur nolmaz dekontları kaydet.

Arkadaş cvp vermiş zaten ama ben de bir ekleme yapayım. Otomatik ödeme talimatı verebildiğiniz gibi, Oriflame sitesinden sipariş verirken sipariş onaylama safhasında ödeme tercihinizi belirlemeniz istenir. Kredi kartıyla ödeme seçeneğini seçtiğinizde zaten o sayfadan da ödeme yapılabiliyor. Yeter ki kredi kartınız mail order a açık olsun. Değilse de bankanızın internet sayfasından bir kaç dakikada bu işlemi de halledebilirsiniz.

Bu arada ben de yaz başlamadan bir kez daha 1 tl kampanyasının başlayacağını düşünüyorum. :KK68:

:) arkadaşım sen nasıl birşeysin ya Maşallah . Oriflamenin sana ayrıca bi ödül felan vermesi lazım ya hakkaten. Okadar paylaşımcı ve aydınlatıcı bilgilendiriyorsunki insanın iştahınıda kabartıyorsun :) Helal olsun. Hani Oriflamenin sahibi Olsa bukadar anlatıp aydınlatamazdı sanırım :)

Teşekkür ederim, çok naziksiniz :KK34:

kızlar nisan ayı katalogunda perfect body selülit karşıtı sort yazıyor herhangi bi perfect body ürürünü alana 29.90 tl siz bu şort tan kullandınız mı etkisi var mı tavsiye edermisiniz ona göre alıcam karar verremedim .. cevap için şimdiden teşekkürler

kızlar geçen gün bu msj ı yazdım ama cevap yoktu tekrar yenilemek istedim lütfen bilen varsa cevap verir mi ..:KK16:

yok canım yok hemen gelmeye biliyor mesaj. mesela ben salı günü sipariş verdim bana perşembe günü akşama doğru mesaj geldi. cuma günüde paket elimde oldu. Bekle biraz yoğunluktan dolayı paketlerin çıkışı bazen gecikiyor.

çok teşekkür ederim cevapladığınız için..:)

kızlar birde size bişey sorucam benim kollarımın üst tarafları sanki tavuk yolunmuş gibi pütür pütür, kırmızı sanki yeni ağda yapmış gibi görünüyor, çok kötü bir görüntü var kısa kollu filan giyerken bunu geçirmek istiyorum bana tavsiye edebileceğiniz bir oriflame ürünü var mı

tatlım benim arkadaşımdada var o pütürlüklerden biliyrm, şimdi düşünüyormda acaba peeling fln yapsan görünümleri azalırmı yani en azından kızarıklıkları geçermi?:KK30::KK30: onun dışında bunları fondötenle kapatabilirsn diye düşünüyorum ama tabi yazın ne kadar durur kolda o sıcakta bilemedm:44::44::44: bu bitkisel ürünleri denedinmi, yağlar kremler fln belki bi yararı oluyodur aktarlara bi danış istersen :KK34:

cnm o yeni çıktı o yüzden hiçkimsenin çok iyi bi deneyim veya bilgiye sahip olacağını zannetmiyorum:26::26:

Sabah vericem siparişlerimi, pazartesi sabah erken saatte verince aynı gün eline geçiyor diye duymuştum doğruluk payı varmı görücez ^^

Kızlar konuyu tüm okuyamadım yardımcı olabilirmisiniz yağlı ciltler için matlaştırıcı tonik bu ayın katoloğunda varmı bir de fiyatı

Kızlar konuyu tüm okuyamadım yardımcı olabilirmisiniz yağlı ciltler için matlaştırıcı tonik bu ayın katoloğunda varmı bir de fiyatı

hangi tonikten bahsediyorsun? Yani daha fazla bilgi verirsen yardımcı olabilirim anlamadım çünkü. çünkü birden fazla tonik var. canlandırıcı nemlendirici düzgünleştirici vs gibi...

X