ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

danışman olarak verdiğim ilk siparişte stokta görünüyordu ancak kolim geldiğinde stokta olmadığı için gönderilemediği yazıyordu. gelen faturada büyülü topların fiyatıda eklenmişti ve ödedim haliyle. Daha sonrada şubat ve mart aylarında verdiğim siparişlerde o ürün hiç eklenmedi çünkü giordani serisi yenilendiği için artık o kod numaralı ürün stoklara gelmeyecekmiş. ama ben ücretini ödemiş oldum..

izlemem gereken yol nedir kızlar , böyle durumlarda ne yapıyorsunuz ?

tatlım faturanın üzerine şu kodlu ürünüm faturamda kesildiği halde kolimden cıkamıştır bedelinin avansıma yanstılımasını istiyorum diye yaz isim imza oriflameye faxla
koliden cıkmayan ürünün ücreti ne kadarsa birsonraki sipraişinde sana o kadar indirim yaparlar
yani ücret iadesi olmaz sadece peşinen ödemiş olursun anlatabildim umarım :)

kızlar birşey danışacagım ne yapmalıyız bilemedim.
bir alt üyem ilk siparişini vermiş ama yanlış verdiği için 3 saat geçmeden siparişi iptal ettik ancak hafta sonuydu hemen yansımadı. bende sıfırlamadan tekrar sipariş geçme dedim. ne yaptıysa bilmiyorum artık sıfırlanmadan mı geçti nasıl olduysa iki kere koli geldi aynı ürünler çifter çifter şimdi ne yapmalıyız nasıl bir yol izlemeliyiz bi fikir verir misiniz.

anlaşılan ilk siparişin iptali işleme geçmemiş, müşteri hizmetlerini arayıp durumu acıklayın, umursamazlarsa tekrar arayın cıngar cıkarın :) ciddiyim

selam.bende yeni üye olucam ama bu cilt ürünlerine güvenemiyorum.bilisi olan varsa yardımcı olabilirmi.ürünlerin kalitesi açısından nasıldır

cilt tipine göre ürünler seçersen cidden güzel kaliteli ürünleri var derim..

sırf şu forumdaki kişiler 3-4ay sipariş vermesinler bakın nslda dikkate alınıyor söylediklerimiz..

12583 kodlu hindistan cevizli duş jeli siparişi aldım ama stokta gözükmüo. sipariş etme demek mi oluo bu yoksa sipariş etsem gelir mi

stokta yoksa bile iptal etme derim çünkü bi sonraki katalog döneminde stokta varsa otomatikman senin siparşine eklenir ürün..tabi müşteri için alıyosan durumu ilet onada kabul ederse öyle yap,etmezsede başka bi alternatif öner..

pure nature serisi yağlı cilt için olan ürünler

kullandım iyidir güzeldir,köpüren bi temizleyicidir. sizdede işe yaraması muhtemel bi sonuç..

danışmanına iletsin belki o halledebilir

spatula????

denildiği gibi iletin hatta iade edin hatta mümkünse danışmanınız yapsın iadeyi aynı şehirde bulunuyorsanız tabi...

yarın gelir büyük bi ihtimalle.çkarsanda çıkarmasanda gelmezdi zaten allık o yzden bi problem olmaz

tşk ederim mine.. dün kargom geldi ama ücret sıfırlamam kodunu girmeme rağmen mavi rimel gelmemiş hiç bişe yok yani onun jyerine baskka bişede gelmemiş:S sadece verdiğim siparişler gelmiş :S bide kokuları denemek için 2 broşür gelmiş acaba ücret sıfırlama ürünü yerine bunlarımı gönderdilerki.. bu ayın ücret sıfırlama ürünüde kötü bi ruj katolokutaki fiyatı 4.90.. biz 7tl ye alcaz:S cok sacmalık deilmi?
ve bu ayın katoloğunuda hiç beğenmedim satış yapamıcam sanırım :S

ilk siparişimi vericem. kayıt olalı bi ayı geçti neredeyse. kayıt için benden 1 tl mi alacaklar?
bi de stokta olmayan ürünlerin siparişini verince elime hangi fiyattan gelecek. sipariş verdiğim zamanki fiyattan mı

arkadaşlar bu ay hair yağlı saçlar için olan kuru şampuanı aldım saçımı yıkadığım ertesi gün saçım hemen yağlanıyor bu kuruşampuanı kullandım hiçbir faydası yok verdiğim paraya acıdım yağlı saçların hiçbir çözümü yok maalesef hergün duş almaktan başka

merhaba bende dün orflime üye oldum bu işin kuralı heralde satıştan sizade tamam oda önemlide kendi altına üye toplamak asıl ozaman para kazanıyormuşsun.öyle duydum

ben 1 ay önce orıflame beauty power shine serisinden soft coral rengini sipariş vermiştim.fakat oriflame temsilciye onun yerine başka bir ruj göndermiş.stokta mı kalmadı acaba?

komili yağlı saçlar ve içinede çam terebenti cnm

ben 2010 eylül ayında üye oldum ama bütün çabalarıma rağmen henüz şifremi almış değilim ne yapmam gerekir bir bilgisi olan varmı bizim direktör ona bağlı olan kişilerin şifresini vermiyor telefon numaram bile yanlış verilmiş ablamı üye yaptık onun numarasıda yanlış verilmiş şifre istiyoruz şifremizi vermiyorlar şifremi nasıl alabilirim başka şekilde alma şansımız varmı

Faturanızın üzerinde danışman kodunuz yazar şirketi ayarıp danışman kodunuzu vererek şifrenizi alabilirsiniz,ayrıca direktörünüzüde şikayet edin derim,yinede siz bilirsiniz,çünkü böyle yapmaya kesinlikle hakkı yoktur..

arkadaşlar nisan kataloğu sayfa 25'deki kremden kullanan var mı acaba? cilt rengini açtığı yazıyor. doğru mu ki? :44:

arkadaşlar nisan kataloğu sayfa 25'deki kremden kullanan var mı acaba? cilt rengini açtığı yazıyor. doğru mu ki? :44:

Kremi denemedim ama sabununu kullanmıştım,yüzünü yıkadıktan hemen sonra farkı görebiliyorsun cilde beyazlık ve aydınlık veriyor,ama geçiçi olarak tabi..

kızlar oriflame'in tea tree yüz yıkama jelini kullanıp memnun kalan var mı acaba ?
cildim yağlı ve sivilceli bir yapıya sahip sizce uygun olurmu..
araştırmalarıma göre kullananların çoğu memnun kalmışş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…