ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba herkese, bende oriflame satış temsilcisi olmak istiyorum ama avondaki gibi sipariş verme zorunluluğu falan var mı, avonda 75tl olmazsa bide kargo ücreti ekleniyo vs. oriflame sistemi nasıl işliyo biri bilgi verebilir mi

canım her ay verme zzorunlulugu yok ayrıca üyelik ücreti 1 tl ayak kremi hediye hem kargo ücreti ödemiyorsun 7 tlye bir ürün sıfırlama ücreti var bu ay ruj onu alıyorsun

ben bu ay oldum canım ve 10 dkkada üyeliğim açıldı burda bir arkadaş netten başvurmuş halen aktif olamamış

meraba canım, illaki her ay sipariş verme zorunluluğu yok, 3 ay sipariş vermeyince üyelik donuyor.
kargo ücreti 150 puan yaparsan ücretsiz geliyor, ama 150 puan altındaysan 729000 kodunu yazıyorsun o ay sana kargo ücreti yerine bi ürün geliyor. ruj,far,saç kremi vs.
topladığın puanlar karşılığı da hediye kazanıyorsun.

Merhaba kızlar.. bugün siparişlerim geldi. Kalem eyeliner aldım ama hiç beklediğim gibi çıkmadı. Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir misiniz acaba? Çok silik bi rengi var ya sözde siyah aldım ama belli olmuyor ki 3tl lik eyelinerlar bile simsiyah yapıyor ben sürme kolaylığı olsn diye aldım bunu ama renginden memnun kalmadım. iade etmem mümkün mü bunu acaba??

bu nasıl oluyor kızlar, üyelik bir yıl sonra düşmüyormu, 3 aya mı indi?

yok öyle bi şey..1 sene bile sipariş vermesen bi şey olmaz..bir senenin sonunda da 3 tl civarı bi senelik ücret var onu ödemen gerekiyo..onu ödemezsen kapanıyor..sipariş vermedin diye değil..oriflame'ın özelliği o zaten..sipariş zorunluluğu ya da sipariş verirken bi alt sipariş tutarı falan yok..gayet rahat bi sistem..artık vade farksız kredi kartına taksit de başladı..ben çok memnunum..

aynı zmnda teb şubesindende masrafsız yatırablrsnz kızlar yada bulunduğunz şehirde oriflame hizmet merkezi varsa oralarıda masrafsz alıyo

golden red biraz turuncu gibi duruyo ama kullanmadım.modeldede golden plum kullanmışlar.belki alan arkadaşlar vardır

95.sayfada az çeşit var ankara ve hiçbiri turuncuya benzemiyoryani çok zorlasan golden red belki ama o da olmaz bence

red kırmızıdır heralde cnm ya arkadaşım sipariş verdi ama testrleri de yok hangisi anlayamadım. birde 119.sayfadaki rujlardan kullanan varmı,hemen kırılıyo falan diye yazmışlar sitenin birinde

red kırmızıdır heralde cnm ya arkadaşım sipariş verdi ama testrleri de yok hangisi anlayamadım. birde 119.sayfadaki rujlardan kullanan varmı,hemen kırılıyo falan diye yazmışlar sitenin birinde

ben bu ay sipariş ettim onlardan.Coral Rose ve Rich Red.Kabı biraz dandik ama tanesi 3 küsüre geliyor bize o kadar da olsun.Hiç kırılacak gibi değil canım ben sürdüm 2-3 kere.Sıcakta belki şekli şemali değişir ama hava da soğudu bence rahatlıkla kullanabilirsin.Sadece şunu belirteyim renkler çok açık geliyor Coral Rose sanki altın simli parlatıcı gibi mesela.Biri yazmıştı Warm Fuchia güzel duruyormuş dudakta.Rich Red de fena değil bence ama renkler oradaki gibi koyu değil canım.Ona göre seç seçeceksen ama 3 küsüre geliyor birinin fiyatı iyi bence

bende radiant red ve warm fuchsia almayı düşünüyodum çok teşekkür ederim çok saol bilgilendirdiğin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…