ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

dur kız kafam karıştı iicee şimdi mesela bu aydan 2.katalog yada 3.katalog siparişide verebilecekmiyiz vede gelecek siparişimz ölemi?? yoksa ben mi yanlış anladım

hayır canım 2. ve 3. katalogtan sipariş veremezsinki hangi aydaysa o zaman verirsin katalogtaki fiyatlar o zaman geçerli oluyor

hanımlar 2 tane miss o siparişe ekledim 40 tl olması lazım ama alışveriş sepetine attığımda 76 tl çıkıo.
korkudan sipariş butonuna basamadım.
dier ürünler geliş fiyatında yazıoo

aramıza hosgeldın bılge

hayır canım 2. ve 3. katalogtan sipariş veremezsinki hangi aydaysa o zaman verirsin katalogtaki fiyatlar o zaman geçerli oluyor

ee ozman katalog nie gnderioalrkii boştan yere,,göndermesinler daha ii:) en azından bekleme stresine girmeizz dimiii:)

lider değiştirebiliyomuyuz????

değişiyosa ben ankaradayım hemen brinin altına geçebilirimmm

türkfilmlerinde size baba diyebilrmiyim gibi oldu halim yaa
size lider diyebilirmiyimm bana lider bulabilirmisinzzz:97:

kızlar müşteriler ürünler hakkında bişiler soruyolar, ben bilmediğim için bilgim yok diyorum.bu ay ki katologta kullanıpta memnun olduğunuz tavsiye edebileceğiniz ürünler varsa söyleyebilirmisiniz?

kızlar müşteriler ürünler hakkında bişiler soruyolar, ben bilmediğim için bilgim yok diyorum.bu ay ki katologta kullanıpta memnun olduğunuz tavsiye edebileceğiniz ürünler varsa söyleyebilirmisiniz?

siparişleri bugün verdm canım hangilerini merak ediyorsan yaz bana ben yardımcı olmaya çalışırım..

ee ozman katalog nie gnderioalrkii boştan yere,,göndermesinler daha ii:) en azından bekleme stresine girmeizz dimiii:)

tek katalog al canım ben merak ediyorum valla bütün senenin kataloglarını göndersinler ne güzel olur. 5li kataloglar 3.90 lira onları kaldırırsın siparişten. 1 tane alabilirsin bedava

bundan sonra sıparıslerımıze bu ay mesala 2. ayın katalogu ve 3. ayın katalogu olarak eklenecektır bılgınıze toplam 8 tldır
ay bugun uye oldm 1 tl dusdu dıe avon gıbı dgeılmı sımdı her ay sıparıs verınce bıde 8tl vercem
ayrıca bıtane bedava kaatolog koymuolarmı kargonun ıcıne kızlar ya

ben de verdim siparişlerimi bugün.sabahtan beri site açılsın diye bekledim.14.00'de açılacak dediler.biraz gecikti ama olsun neyse bu sefer çanta siparişi verebildim.geçen ay stokta kalmadığı için alamamıştım.çok beğenmiştim ve çok üzülmüştüm neyse bu da çok hoşuma gitti.miss o ve giordani gold fondöten de aldım.kızlar kaçırmayın bence sakın.maskarayı da aldım ilk sayfadaki.he bir de takıların hepsini aldım.çok kibar bir set olmuş.he bir de 1+1 rujlar varya sayfa 119'da onlardan da 4 tane aldım.onları da tavsiye ederim.15 renk seçeneği arasından çok zor oldu tabii karar vermek ama pembe tonlarını sevdiğim için öyle aldım.siz de paylaşın aldıklarınızı :) sorularınız varsa elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.sevgiler :)

ay bugun uye oldm 1 tl dusdu dıe avon gıbı dgeılmı sımdı her ay sıparıs verınce bıde 8tl vercem
ayrıca bıtane bedava kaatolog koymuolarmı kargonun ıcıne kızlar ya

1 tane bedava koyuyolar. istersen 5lik katalogları kaldırabilirsin sipraişlerden

bayanlar site içi üye yapmak, yapmaya çalışmak, satış yapmak vb. durumlar yasaktır lütfen tekrarlamayınız
aksi durumda üyeliğiniz silinebilir
lütfen dikkate alınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…