Orient Resort Country Hotel (aries)

minnick

rütbesizim benn...
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2007
322
2
Merhabalar ben fethiyede ki bu oteli beğendim.Fakat internette hakkında çok fazla şikayet okudum bu otel hakkında bilgi verebilirmisiniz?
Birde kk üyelerine indirimli fiyatı nedir?01.08.2009 tarihinde 7 gece 2 kişi için...

Merhaba minnick,

Orient Resort Country Partner Otel'in eski adı Aries Otel dir. İsminin değişmesinin sebebi oteli Alman bir şirketin satın almasıdır. Hem tesis özelliklerinde hemde işletmesinde değişiklikler yaparak fethiyenin gözde tesisleri arasında yerlerini almak istiyorlar. Bu şirketin dünya genelinde yaklaşık 60 tane oteli bulunmaktadır. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren şirketlerden bir tanesidir. Ancak Orient Resort Country Partner Otel hakkında tereddütleriniz var ise lütfen diğer tesislerimizi de inceleyiniz. Tatil yılda bir veya birkaç kere yapıldığı için mutlu ve huzurlu gidip aynı şekilde geri dönmeniz bizim için önemlidir.

Orient Resort Country Partner Otel
01.08.2009 Giriş - 08.08.2009 Çıkış Olmak üzere 7 Gece 8 Gün Herşey Dahil Fiyatı: 1.352,40 TL

KK %5 indirimli fiyatı : 1284,78 TL.

KK Pro (Kart Sahibi) %10 indirimli fiyatı : 1217,16 TL.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

ilginize teşekkür ederim.Otelin el değiştirmiş olması içimi biraz rahatlatıyor ama emin olamıyorum yinede.Çünkü geçen sene çok kötü bir tatil geçirdim 5 yıldızlı bir otelde mafoldumben.Aynı sorunları yaşamaktan korkuyorum...

minnick; bizimde anlaştığımız tır bu otele götürecek bizi bir aksilik çıkmazsa. Bizim anlaşmamızda hem bu otelde kalacağız hemde tur rehberi ile hergün çeşitli yerleri gezeceğiz. Dalyan, Ölüdeniz gibi.. Bende başta çok şikayet okudum ama geçmiş senelerin şikayetleriydi. Bu sene bir Alman şirketinin oteller zinciri bünyesine katılmış bu otel ve yenilenmiş. Geçen senelerde hep inşaat varmış. Bende bilemiyorum ama aklımız yattı bizim. Biz birazda gündüz gezeceğimiz ve gezmek için gittiğimiz için otelin çok ayrıntısına bakmadım temizliği ve yemekleri iyi olsun yeterli. Bu sene gidenlere baktım şikayet yoktu. Tek sorun Fethiyede denize sıfır otel olmamsı devlet buralara denize sıfır otel yapılmasına sahillerin korunması nedeniyle izin vermemiş. Halk plajı var Çalış plajı 50 metreymiş yürümek gerekiyor ya da havuzla yetinmek.

selam arkadaslar,

otele gidenler memnun kaldi mi acaba?

bu sene biz de esimle buraya gitmeyi dusunuyoruz da :)

tesekkurler simdiden...

X