Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
36 sayfa kadar okudum ama yoruldum yaneee :)))
kafam iyice karıştı
ben pozisyonda eşim klitoris e değdiğinde zevk alıyorum ve bu çoğunlukla benim altta olduğum sırt üstü yattığım klasik pozisyon diğerlerinden bu zevki alamıyorum malesef
zevk aldığımda ise çok iyi zevk alıyorum kendimden geçiyorum o an eşim genelde ayarlamaya çalışıyor ve ikimiz aynı anda boşalıyoruz
şimdi bu vajinal mi klitoris orgazm mı oluyor anlamadığım bu ??
ön sevişme uzun oluyor bizim baya bi bazen 1 saate yakın sürdüğü de oluyor bazen de daha acele ettiğimiz, ben ne zaman istersem o zaman eşim başlıyor asıl işe dayanamıyorum çünkü daha fazla hemen içimde istiyorum onu içime girer girmez acayip zevk alıyorum ama illaki ilişki sırasında klitorisime değmesi lazım
bu ne tür bir orgazmdır? bununda daha ötesi varsa yuh diyeceğim artık =)))))
elle boşaldığım zevkle bu zevk çok farklı mesela
ama eşim çok önem veriyor benim de zevk almama bazen benim boşaldığımı sanıp erken boşaldığı da oluyor ama sonrasında kendini çok kötü hissedip defalarca özür diliyor
iradesine oldukça sahiptir, ben yorgun ya da ders çalışmam veya bir işim olduğunda veya canım hiççç istemedğinde o çok istese bile uzak durur hiç zorlamaz sana kıyamıyorum der
bence karşılıklı anlayış da çok önemli eşler arasına

Sende benim gibisin klitoristen oluyorsun ama penis içindeyken değil mi aynı pozisyonda oluyoruz seninle bende öyleyim

incimnaz msjı yolladım umarım başarıya ulasırsın lütfen paylaştıgım şeyler aramızda kalsın onun dışında gerçekten bu konuda sorunu olan içini açan arkadaslara cvp yazıyorum...

canım ne farkeder bu durumda senin hangisini olduğun aldığın zevki o kadar güzel anlatmışsınki bence hiç üzerinde durma nasıl olduğunun tadını çıkar

incimnaz msjı yolladım umarım başarıya ulasırsın lütfen paylaştıgım şeyler aramızda kalsın onun dışında gerçekten bu konuda sorunu olan içini açan arkadaslara cvp yazıyorum...

ugurbocugunden msj isteyenlar sonuçlarını yazın burda belki başkalarıda faydalanır kızlar

bende araniza yeni katildim arkadaslar. baya bi arastrdm internette ama faydali pek bisi bulamadim acikcasi. gerci ben hic olamio diilim ama cogunlukla olamiorum (
esim oldukca ilgili ama noluosa iste o anda bisi oluo tam olcak gibi olurken kacio yada, hic olamiorum.. ona pek belli etmiorum, o sanki her seferinde oldugumu sanio, taklit fln ediorum iste, uzulmesini istemiorum cunku bi keresinde ole bisi demisti.. napmam lazim bilemiorum valla

bence ne sen taklit yap nede eşini kadır canım o olacak gibi nasıl oluyorsa o pozisyonu devam ettirmeye vede konsantrasyonunu bozmamaya çalış

bence ne sen taklit yap nede eşini kadır canım o olacak gibi nasıl oluyorsa o pozisyonu devam ettirmeye vede konsantrasyonunu bozmamaya çalış

bi tane var ole pozisyon cnm ama iste o pozisyonda her zmn olmuyo cunku esim erken bosalio bu sefer onda.. acikca da yazamiom ki cekiniom suan sanki tanidik biri cikcakmis gibi gelio :)
benim sevdigim pozisyon ona ii gelmio, onun sevdigi bana ii gelmio iste.. ustu kapali anlattim. ne bilim belki baska degisik pozisyonlar, oneriler vardir ondan sizlere bi sormak istedim. tskler arkadaslar

banada ozelden msj atabılırmısın ben ozelden atamıyorum ((

Canım mesajını aldım okudum oradada belirtmiştim buradanda yazayım kesinlikle yazdıkların aramızda kalıcak merak etme tekrardan teşekür ederim

banada özelden mesaj atarmısınız merak ettim işe yarar umarım

bana da mesaj atabilirmisin canim? simdiden heyecan yaptim valla..

3 yıllık evliyim uzun süre vajinüsmustum ve geçen kasımda yendim... şimdi ilişkilermi ben beğenmiyorummmm vajiliyken sürtünmeyle daha çok etkilenen ben şimdiii tamamını yapabilirkennn etkilenemiyorum orgazm falan yokkk nekadar süre geçmeli vajiyi yeneli 3 ay olcakkkk halaaamı alışamadımmm yoksaaaa.... bana yardım edin bacılarrrr canım cinsel ilişki hiç bişey istemiyor havalarda soğudu ondanmı ne.... ne bilim sıkılıyorum şimdide bunlar bunaltıyor eşiminde kullandığı bir antidepresan vari ilaçdan dolayı geç boşalma durumu var o halinden memnun ama hiç yetemiyorum onaaa insan 1saat 2 saat ilişkide olamazki bu sefer bennnnn yoruluyorum sıkılıyorum kendimi afedersiniz ama kullanılmış hissediyorum sırf onuniçin o diyor diye zoraki yapıyorummmm yani millet der yaa renkli bir cinsel hayatımız var diyeee değil renklisi rutin düzeni bile yokkkkkk sevmiyorummmmmmmmmmm ilişkiyi bu yüzden yatmak dahi istemiyorummmmmm ne yapsammmmmmmmm....... yardım çok acilllllllllll

bence sendeki durum psikolojik olabilir canım aslında daha önce sürtünmeyle etkileniyormuşsun öyle yapmaya devam etsen arada hem öyle hemde diğer şekilde belki alışırsın eşinde bu konuda yardımcı olursa sana daha çabuk atlatırısn belki

sağol bacım cvb verdiğin için açıkcası çok teşekkür ederim... ben bu ilişkilerin uzun sürmesinden tedirginim sizce normal süresi sağlıklı bireyler için nedir... eşim bitene dek canım çıkıyorrr bu yüzden de istemiyorummmmmmmm uffff cidden psikologamı gitsemmmm yoksaa eşle halledebilir miyim

bacım nbr neler yapıyorsun..bende de aynı durum var.biliyorsun bebiş için çalışma yapıyoruz ama eskisi gibi değil hiçbirşey.yatakta sadece kocamı mutlu ettiğim için mutlu oluyorum.eşim de öyle eskiden daha istekli olan adam artık pek istemiyor gibii.neden olabilir sence ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…