Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
:26::26: hım.. Ya hani ben evli değilim ama bununla ilglili çok kitab okudum netten baktım felan

Üsteyekn eşinin ay nasıl anlatsam

Sen üsteyken eşinin omuzlarına yada göğsüne koymaya çalıış ellerini çokta oturma biraz aralık bırak eşininde çalıışmasına izin ver sonra bi anda sen kedi pozisynu dediğimiz ayaklarının ve ellerinin üstüne çök Nrbilim sağ tarafına dön bacagının birini eşinin omzuna koy veya o kaldırsın eşin senin önündeyken o şekildede güzel olabilir.

kızlar beni yanlış anladınız zevkten çığlıktan kapıları kapayan ben değilim :) benim arkadaşım samimi bir arkadaşı o şahıs
zevk almak için çok özel şeyler yapmıyorum sadece eşim beni iyi hazırlıyor tamamen onun sayesinde tabi ama benim de ona karşı onun sevdiklerini yapınca
ön hazırlık ne kadar uzun olursa o kadar tatmin oluyorsun ama ben o kadar sabredemeyip hemen kendime çekiyorum adamı :26:

nasil yani her birlesmede orgazm olan mi varmis?

Ben bazen eşimden gizli nette filmler izliyorum, yabancı kızların maşallahı var bu konuda. Biz yüz yıllarca baskı içinde yaşadığımız için evlenince bile vaji problemleri çekiyoruz, zevk alamıyoruz, orgazm olamıyoruz. Bu videolardaki yabancı kızları kıskanmıyor değilim.

canım eğer "malum" filmlerden bahsediyorsan. oradaki kadınların rol yaptıklarına eminim. evliyken eşimle ilişkiye girdiğimizde telefon çaldığında bile tüm konsantrasyonum bozuluyordu. onlar kamera önünde, o kadar insan varken, hem de sevmedikleri biriyle sadece para için yaparken orgazm olmaları imkansız bence.

Ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü vajinal orgazmı yaşayamadım..Partnerim içimden 1 saat çıkmadı yine bende tık yok napıcam ben

kızma kız hemen belki sana o kadar geliyordur 1 saat içinde kalması ne bileyim imkansız gibi ama öyleside varsa yeni duymuş olduk

Geciktiricili prezervatif diye bir şey var yahu Erken boşalma sorunu yok çok şükür.. Bana öyle gelmedi canım valla cidden o kadardı. Ama yinede orgazm falan olamadım

Yok mu derdime bir çare yaaa tabi acınacak durumdayım resmen

Öncelikle hemen belirteyim acınacak halde değilsiniz, anca üzülecek halde olabilirsiniz çünkü;buradaki orgazm olamayan çoğu kadının eşleri çok kısa beraber oluyor erken boşalma sorunlarından dolayı bayanlar orgazm olamıyorlar onlar ne yapsın değilmi
öncelikli eşiniz sizi seviyorki sizde orgazm olun diye 1 saat uğarşıyor , bir kadın için önemsenmek sevilmek cinsellikte orgazm yaşayabilmek için ilk şart
klitoral orgazm olabiliyorsanız bence vajinal olamıyorum diye bu kadar üzülmeyin kafanıza takmayın , eşinizi seviyorsanız beraber olurken orgazm olmayı düşünmeden beraber olun , bir uzmandan dinlemiştim kadınlar orgazm olucam diye kendini kandırmalıymış bu şekilde zamanla beynini kandırabiliyormuş bir süre sonrada gerçekten orgazm olmaya başlıyormuş

Öyle valla gerçekten sağolsun çok uğraşıyor sürekli sorar oldun mu diye ben oldum diyene kadarda boşalmıyor. Çok şükür klitorali oluyorum. Vajinal dediğiniz ne hala çözemedim ben klitorali afedersiniz ama penis içimdeyken oluyorum. Yani yatağa yüzüstü uzandığımda oda üstüme uzanınca oluyorum. Ama diğer pozisyonlarda olamadım

O şekilde oluyorsan o zaman vajinal oluyorsundur

evlendım evlenelı bunu kendıme dert etmıştım öncelerı ama hatırlarsanız sıze bı yöntemden bahsetmıştım hatta erkek dıyenler oldu bahsettıgım yöntemden dolayı ama erkek dıyenler oldugu gıbı ınanıp uygulayan teşekkür edenler sonuç alanlar msj atan arkadaslar da oldu samımı olduklarına inandıgım kişilerin msjlarına cvp yazdım uzun uzun.. orgazmı bılmedıgım günlerde burda bende sıze dert yanıyodum şunu yaptım yok bunu yaptım yok olmadı dıye uzun zaman takıp ettım..artık ögrendım.. bnm dediğim yöntemle orgazm olmayı öğrendıkten sonra fantezılerle bunu cınsel ilişkiye aktarmalısınız kendı kendıne vajınal orgazm olan kadın ilişkide neyden çok tahrık oluyosa onu düşünsün artık böyle yapıyorum ve her ilişkimde kolayca orgazm oluyorum burda samımıyetsız gırgırına bulunan insanlar var yanı bu konuda oyüzden dıyorum kı samımı gercekten bu meseleden dolayı sıkıntıda olan arkadaslara özelden msj atabılırım ama inandıgım kişilere ve ben önerıde bulunmuyorum dedıgımı yapan arkadasların basarıya ulaşması fiziksel bı problemı yoksa kesın dıyebılırım yanı somut şeyler söyluyorum.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…