Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
burda orgazm olamayan o kadr çok kişi var ki ve ben bunları okudukca daha evlenmeden o duyguyu bile bilmeden sanki evlenince kesinlikle orgazm denen şeyden olamıcakmışım gibi geliyor yani sanki kadın hiç boşalamıyomuş gibi yerleşti beynime, ilişkiden evlenmeden soğucam yahu:26:

Son düzenleme:
bacım nbr neler yapıyorsun..bende de aynı durum var.biliyorsun bebiş için çalışma yapıyoruz ama eskisi gibi değil hiçbirşey.yatakta sadece kocamı mutlu ettiğim için mutlu oluyorum.eşim de öyle eskiden daha istekli olan adam artık pek istemiyor gibii.neden olabilir sence ??

selamlar bacım ne olsun baktım böyle bir topic var vaji topiği giibi alırım belki taktikleri diyerekten yazdımm...... evet aynenn pakizeee sırf onu mutlu etmek için ediyom yaniii ufffff kendimi bu yüzden hiç iyi hissetmiyorummmm acaip isteksizim.... ha bide soğuk ve banyo yapmama erinme hisssi bendee iyce asabi oldummm bilmiyorum ne yapsammm ev işi okul işi derkennnnnnnnn ohoooooooooooooooooooo daraldım vallaaa bakyorum herkezin kocası yemek yapar yıkananları asar sofra kurar kaldırır ütü yaparrr yokkkkk yahu bizimki iyce yoruldummm ne etsem ne yapsammmm tabi orgazm olamam herşeyi ben yapıyorummmmm :21:

sen de ne var ne yok pakizecim işşler nasıllll

Canım mesajını aldım okudum oradada belirtmiştim buradanda yazayım kesinlikle yazdıkların aramızda kalıcak merak etme tekrardan teşekür ederim
bu konuda benıde bılgılendırırmısınız ozelden msj atamıyorum 100 msj dolmalıymıs :KK43:(( burdada acık acık anlatamıyor ınsan ama sorun ortak sorun aynı

bu konuda benıde bılgılendırırmısınız ozelden msj atamıyorum 100 msj dolmalıymıs :KK43:(( burdada acık acık anlatamıyor ınsan ama sorun ortak sorun aynı

Bende daha henüz ugurböceğinin bana attığı taktikleri uygulayamadım ama canım ben sana onun bana attığı mesajı atamam çünkü özel şeyler senin mesaj sayın 100 olmadığı için ona mesaj atamıyorsan ben senin adına mesaj atarım kk ya girdiği zaman isterse o sana mesaj atar
ama hep aynı sorun kadınların çoğu bunları yaşıyor ama itiraf edemiyor

o mesaj neyse bende alabilir miyim özele lütfen :) çocuk yapmaya karar verdikten sonra eski tadı kalmadı :KK43:

10 15 kişiye msj yolladım önce herkese tek tek yazıyodum sonra zor oldu aynı msjları kişiye göre degıştırıp yolladım çok uzun şeyler çünkü msjımdakı herşey özel oldugu için kesınlıkle kımsenın kımseye yollamasını istemıyorum bunu özellıkle rıca edıyorum çünkü yaşadıgım şeylerı yazdım tamamen özel hayatım bu yüzden tam manasıyla güvenemedıgım kişilere cvp yazmadım ama bu arada henüz cvp vermeye fırsatım olmayan arkadaslarım var 3 gündür pc bozuktu müsaıt oldugumda güvendıgım herkese msj yolluycam........bu konuda umudum yok yıne de msj at dıyen bı arkadasla henüz 6 aylık evlı bı arkadasa da özellıkle cvp yazmadım 6 aylık evlı arkadasın söylıyceklerımı ne kadar uygulayabılcegını bılemıyorum.......

10 15 kişiye msj yolladım önce herkese tek tek yazıyodum sonra zor oldu aynı msjları kişiye göre degıştırıp yolladım çok uzun şeyler çünkü msjımdakı herşey özel oldugu için kesınlıkle kımsenın kımseye yollamasını istemıyorum bunu özellıkle rıca edıyorum çünkü yaşadıgım şeylerı yazdım tamamen özel hayatım bu yüzden tam manasıyla güvenemedıgım kişilere cvp yazmadım ama bu arada henüz cvp vermeye fırsatım olmayan arkadaslarım var 3 gündür pc bozuktu müsaıt oldugumda güvendıgım herkese msj yolluycam........bu konuda umudum yok yıne de msj at dıyen bı arkadasla henüz 6 aylık evlı bı arkadasa da özellıkle cvp yazmadım 6 aylık evlı arkadasın söylıyceklerımı ne kadar uygulayabılcegını bılemıyorum.......

ugubocuu dılesem bana da atarmısın.yaklaşık1 yıldır evliyim ve gercekten cok zor durumdayım.

Ugurubocuguuu.. beni biliyosun hatirliyosun degil mi?

canim bana da yollarmisin lutfen?

ugurbocuuu siteye yeni üye oldum ama üye olmadan konuyu takip ediyordum,bende 1 yıldır evliyim ve hem klitoral hemde vajinal orgazmı yaşamadım şimdiye kadar.Ve bu sorun yüzünden evliliğimin ilk yılı sıkıntılı geçiyor bana da yardımcı olursan çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

merhaba arkadaşlar.orgazm belirtileri nerledir acaba,çok afadersiniz benim çişim geliyor sanki altıma kaçıracakmışım gibi oluyorum ve bu yüzden eşimi durduruyorum.yanlış mı yapıyorum acaba:18:

ugurbocuuu siteye yeni üye oldum ama üye olmadan konuyu takip ediyordum,bende 1 yıldır evliyim ve hem klitoral hemde vajinal orgazmı yaşamadım şimdiye kadar.Ve bu sorun yüzünden evliliğimin ilk yılı sıkıntılı geçiyor bana da yardımcı olursan çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

klıtoral orgazmı bılmıyosan benım soledıklerım işine yaramaz öncelıkle klıtorısıne masaj yaparak klıtoral orgazmı yasamalısın....

zaten 10 dk da bı msj yollayabıldıgım için zor oluyo beklemek çünkü baska msj bekleyen arkadaslar var ben özel hayatımda yasadıgım sırlarımı anlattıgım için msjımda işe yaramayacagını düşünen birine yatak sırlarımı anlatamam boşu boşuna..

zaten 10 dk da bı msj yollayabıldıgım için zor oluyo beklemek çünkü baska msj bekleyen arkadaslar var ben özel hayatımda yasadıgım sırlarımı anlattıgım için msjımda işe yaramayacagını düşünen birine yatak sırlarımı anlatamam boşu boşuna..

ugurbocuuu ben 1yıl 2 aylık evliyim vajinismustum 2 ay önce kurtuldum vajiden o sorunuda bu site sayesinde cözdüm... bu konuda bana yardımcı olabilir misin :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

bacım nbr neler yapıyorsun..bende de aynı durum var.biliyorsun bebiş için çalışma yapıyoruz ama eskisi gibi değil hiçbirşey.yatakta sadece kocamı mutlu ettiğim için mutlu oluyorum.eşim de öyle eskiden daha istekli olan adam artık pek istemiyor gibii.neden olabilir sence ??

kgökçe pakizeg bende sizler gibi aynı şeyleri hissediyorum kullanılmış gibi yanlızca eşim istediği için bişeyler oluyo önceden sanki bişeyler hissedebiliyodum ama tam anlamıyla hiç orgazm olmadım vajiyi yendim çok şükür şuan tamamını alabiliyorum ama hiç bişey hissetmiyorum :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: kgökçe biz senle aynı zamanda çözmüştük vajiyi galiba öyle hatırlıyorum

ister klitoral,ister vajinal orgazm..ne olursa olsun..ikisi de farklı ama ikisinin de tek yolu konsantrasyon. ben 10 ilişkimin 9unda orgazm olurum. olamadığım zamanlar kafamı başka şeylere taktığım zamanlardır.acaba oluyo muyum sorularını saçma buluyorum. oluyosan mutlaka anlarsın çünkü,o an istemsiz sesler çıkarırsın,herşeyi çok yoğun hissedersin ve 1-2 dk sonra elin kolun bile tutmaz.
tavsiye vermek bana düşmez belki.ama deneyimlerimden yola çıkarak söylemek istediğim bazı şeyler var ister dikkate alırsınız istemezseniz herkesin özel hayatı tabi sizin bileceğiniz iş...
öncelikle ilişkiye başlarken orgazm olcak mıyım endişesini bi yana bırakın,herşey akşında gelişsin keyfinize bakın. ilişki anında da kendinizi sürekli motive edin. beyninize ne hükmederseniz onu yapar. çok zevk alıyorum harika gibi şeyler söyleyin içinizden. ve aklınız sadece ve sadece penis ile vajinanın temasında olsun. ocaktaki yemeği,perdenin çekilmesini,çarşafın kirlenmesini falan saniye bile düşünürseniz dikkatiniz dağılır. ve de sevdiğiniz pozisyonları, sevdiğiniz hareketleri yapın. gerisinde orgazm olmamanız için hiçbir sebep yok bence. çünkü bu bir hastalık değil

ugurbocuu ben de mesaj bekliyorum senden lütfeeennnn
klitoristen oluyorum ama vaji den olmak istiyorum onu kafaya taktığımdan beri klitoristen bile olamaz oldum :KK43:

klıtoral orgazmı bılmıyosan benım soledıklerım işine yaramaz öncelıkle klıtorısıne masaj yaparak klıtoral orgazmı yasamalısın....

durumum vahim biliyorum :KK43: klitoral için masaj yapıyorum hoşuma da gidiyor ama hep son ana gelince hiç birşey hissetmiyorum eşimle de vaginal için uğraşıyorum belki vaginal olurum diye, o yüzden senden bir umut diye mesaj istedim neyse yine de sağol

X