Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

garıp anlamazsan o arkadasın yazdıgını bana da msj atabılır mısın ? 4 yıllık evlıyım ve bende vajınal orgazm yasayamıyorum

kızlar merhaba.. beni tanıyanlar bilir, vajinismus topiğinden.. vajinismusu yendim Allahıma şükürler olsun fakat çok komik gelecek biliyorum ama bişeyler sormak istiyorum.. ben ilişki sırasında biduygu yaşıyorum fakat bu orgazm mı onu bilemiyorum.. klitorisle olduğu zaman ki tatlı bir orgazm fakat bu daha acı bir orgazm.. acıyla karışık sanki, acı da diyemiyorum böyle kalbim durcak gibi oluyo eşim her ileri gittiğinde... ne ki buuuuu

ben orgazmı nasıl yakaldığımı sizlere aktarmak istiyorum belki hayatta böyle bir şey yaşamamış olan arkadaşlara faydalı olur.
--
7 yıllık evliliğim var. 4.5 yıl nerdeyse hiç mi hiç zevk almadan sıkıntılı bir cinsel yaşantımız vardı eşimle. 3 yıl önce eşim femore isminde aldığı krem cinsel yaşantımızı baya değiştirdi
o kremin kullanımında nereye uygulanacağı yazıyordu yani Kliterus. ve Kliterus keşfetmiştik artık. :))
neyse sadede gelelim işin sırrı kremde değildi . nasıl yaptığınla alakalıydı.
önemli olan burda eşinzin sabrı.
nasıl yapılacağına gecelim artık
1- ilk olarak yan yana yatıp sırtınızı kocanıza dönüyorsunuz.(ön sevişmeye gerek yok )
2- yavaşca o içinize giriyor. (5-6 sefer girip çıktıktan sonra girip çıkmayı bırakıyor.)(makbulu sonuna kadar içinizde kalması)
3- Kliterus tükrük veya jelle kayganlaştırarak işaret parmağı ile dairesel hareketlerle bastırmadan ovmaya başlaması gerekiyor (eşiniz kesinlikle içinizde kalması gerekiyor dışarı çıkarmadan beklemesi lazım sonuna kadar.)
4- yaklaşık 25-35 dk uğraştıktan sonra mutmiş bir zevk geliyor anlatam ben her iki orgazmıda birden yaşadığama inanıyorum. neden derseniz bazen eşim içimden çıkıpta ben orgazım olursam içimde olduğu zamankinden daha az zevk alıyorum bunu eşime söyledim oda sabırla 30 dk içimde bekliyor onun içinde baya güzel oldu. ben orgazma başlayınca onunkide benim zevk aldığı hisedince tekrar sertleşiyor ve buda benim zevkimi artırıyor.
--
az orgazım olanlara tavsiye ederim burda tek yapmanız gerek sabır ve sonunda alacağınız zevki düşünmek :))

canım o yaşadığın vajinal orgazm

şeyi merak ettim eşiniz içinizde hareket etmeden yani uyarılmadan nasıl 25 dk içerinizde kalabiliyor bir süre sonra penis ereksiyon halini kaybetdip eski haline gelmiyormu
ben bunu sadece kendim için değil burayı okuyup sormaya çekinen herkes adına soruyorum onuda belirteyim

canım sen masturbasyon yapıyorsun ve çok uzun süre uğraşıyorsun o kadar uğraşmaya elleri yorulur insanın o iş normalde 2 bilemedin 3 dk da biter
ama hiç olamamaktan iyidir tabiki

sonu nasıl bitiyor kasılmalar ve müthiş bir rahatlama gevşeme olarak tarif edebilirsen vajinal orgazm bu canım

sonu nasıl bitiyor kasılmalar ve müthiş bir rahatlama gevşeme olarak tarif edebilirsen vajinal orgazm bu canım

canım şimdi ben vajinismusu yendikten hemen sonra kayınvalidem bana geldi ve biz 1 ay hiç deneme yapamadık.. 1 ayın sonunda hastalandım falan o bitti daha yeni yeni deniyodukki olmadı... çok korktum başa döndüm diye ama neyseki dün akşam ilk defa rahat rahat ilişkiye girdik.. canım çok yanmadı fakat pekte anlamadım ne olduğunu git gel yaptık baya ama eşim hızlanınca mesela baskıyla beraber hem acı hem heyecanlı bi hal aldım ben. durrr duur diyodum o zaman duruyodu sonra tekrar hızlanınca yine aynı duyguyu yaşıyorum. kısmetse yine yapıciiz bu gece ama ben orgazm mı oluyorum yoksa gerginliğimden mi böyle garip bir duygu yaşıyorum anlamadım.. işin özü ben sürekli frenlediğim için anlayamadım ne olduğunu. umarım vajinal orgazmdır bu yaşadığım :) peki bişi daha sorucam vajinal orgazmın hissi, klitoral orgazm la aynı mı daha mı farklı..

bence durdurma devam etsin henüz sonuca ulaşmamıişsın canım zevk alıyorsun tamamına getirmiyorsun gibi geldi bana anlattıklarından

küçülmesi önemli değil
baştan girerken zaten sert sonra yumuşuyor ama ben orgazım olmaya başlayınca onunkide sertleşiyor

nasıl bir acı? dayanılmaz miydi? devam etmeni engelleyen bir aci miydi?

acidan dolayi mi durdurdun esini yoksa heyecandan dolayi mi? yani farkli, tanimadigin duygular hissettigin icin mi durdurdun? bende de mesela şöyle oluyordu: durdurmuyordum ama konsantremi dagitiyordum farkli bir asamaya geldigimde. Olmamak icin sanki beynim boyle sacma calisiyordu iste... Yok canim ben olamam diyordum. Kafamda buyutuyordum. Sanki orgazm olursam rezil olurum gibi. Sacma ama sanki oyle bi halim vardi. Kontrolumu kaybetme korkusu vardi gibi.

eger durdurmanin tek sebebi aci degilse orgazma yaklasmis olabilirsin cunku bir belgeselde (kadin orgazmi ile ilgili) röportaj izlemistim. Bir tane kadin orgazm olacagi zamanlarda "dur, dur" diye sesleniyormus partnerine :)

bazi kadinlar da orgazm olurken o zevki yasarken iclerinden beyinlerdinden "dur" diyorlarmis.

Eger yasadigin aci seni gercekten engelleyen bir aci degil ise, bence esinle konus. Sen "dur" desen bile durmasin o bakalim

Yani ben oyle her zaman yasayamiyorum vajinal orgazmi.. Klitorali hep yasiyorum ama vajinal orgazm cok coook daha farkli.. duygusu hissiyati var. Mutluluktan uçuyorum. Halsizlesiyorum. asla ayaga kalkacak mecalim olmuyor. Dunyanin en mutlu insani gibi hissediyorum kendimi. 2 gün mutlu mutlu geziyorum. hicbirsey moralimi asla bozamiyor. Ve gercekten klitoral olani uzun bir sure yasamak bile istemiyorum. Ama malesef her zaman olamiyorum. iliskiyi yasadigimda da vajinal olamayacaksam klitoral hic olmayayim daha iyi diyorum. Bir onceki olanin tatmini var hala uzerimde onun etkisi gecsin istemiyorum.

Benim de durumum boyle. Memnun muyum? Bilmiyorum. biraz sorunum var gibi geliyor. tabii ki isterdim her iliskimde olabileyim. Ama takmiyorum artik. olamasam da esimle bir butun olmanin keyfini cikartiyorum. Kafama takmiyorum.

evet bunu deniycem, durmasın bakalım ya acıyla karışık garip bir duygu.. kalbime baskı yapıyo sanki böyle nefesim kesiliyo :) ilk ilişkimde yaşayacaktım da izin vermediğim için mi olmadı offfff

Ayy kızlar yaa nolur bana da yardım edin,1,5 yıllık evliyim ve orgazm olamadım hiç,ben de istiyorum,eşim de çok uğraşıyor ama olmuyor olmuyor Yeni doğum yaptım 3,5 aylık bi kızım var. Doğumdan sonra da hiçbişey değişmedi.Taktik verin nolur?...

Herşey iyi hoşda eşin nasıl boşalıyor bu durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…