Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

haha anladım daha önce de duymuştum vajinal orgazm daha çok zevk veriyor diye ama diğer biyerde de bi fark yok yazıyodu o yüzden merak ettim. Bir de çok olmazsa birşey daha sorcam acaba ilişki sırasında çişiniz geliyomu? yani ben kalkıp gidip çiş yapmaktan hiçbişe yapamıyorum bu nası bişe yaaa

Vajina içi dolmazsa dıştan olan zaten klitoral olmuyomu?? Size de sorayım ilişki sırasında idrarınıza sıkışıyomusunuz acaba?

Hayır alakasız şeyler... İlişki bitiminde idrara sıkışıyorum genelde............

bu orgazm konusu tamemen kişiden kişiye değişir. kimi üstte olabilir kimi başka sen kendi vücudunu ve partnerinin kine göre uygun olanı seçeceksin. şimdi penis büyüklüğüne göre tabiki kolaylaşıyor. mesela küçükse yada orta ise değişir çok büyükse değişir pozisyon. hissetme ile alakalı. tamamen. deneye deneye hangiisnde daha çok zevk aldığını bulacaksın. birde erken boşalınca eş olamıyorsun öle bi sorun varsa onu haletmeniz gerekir konuyu okumadım eğer bi hatalı laf ediysem kusura bakmayın..

Kendi vücudunu tanımak ve eşinden utanıp çekinmemekle alakalı olduğunu düşünüyorum. Hemen her beraberliğimde orgazmı yaşayabiliyorum. Bu tamamen sizin elinizde.

Kendi vücudunu tanımak ve eşinden utanıp çekinmemekle alakalı olduğunu düşünüyorum. Hemen her beraberliğimde orgazmı yaşayabiliyorum. Bu tamamen sizin elinizde.

çok şanslısınız ne mutlu size.ben 4 aylık evliyim.yarım yamalak birşeyler hissediyorum ancak.o esnadada bitmiş oluyor maalesef

Ön sevişmeyi uzun tutmaya çalışın ve kesinlikle utanma. Hem o bitirmiş olsa da senin için bitmiş demek değildir.

ön sevişmeyi uzun tutmaya çalişiyoruz.utanmayı aştık ilk günlerde vardı.ilişki esnasında kısa kısa birşeyler hissediyorum oda belli pozisyonlarda.neden bilmiyorum.mesela arkam dönük uzanıkken çok daha rahat ediyorum ve hoşuma gidiyor.belkide görmediğimden kendimi dinleme şansım oluyor.yüzyüze hayatta yapamıyorum.birşeyde hissetmiyorum

bunu kafaya taktıgım zamanlarda asla bişey hissetmezdim. bir dönem boşvermiştim ve sorun ortadan tamamen kalkmıştı. ta ki bebek düşünene kadar. bu arada vajinal orgazm yaşamak isteyenler tam birleşme anında eşlerinden hareket etmemelerini istesinler. derin birleşme olucak ama eşiniz sabit sadece itme kuvveti uygulasın ve sonrasında iş burda size düşüyor aslında artık dairemi çizersiniz sağ sol ileri gerimi yaparsınız ben bilmem. hadi kolay gelsin.

Yüzyüze yapamıyorsan utanmayı aşmış sayılmazsın. Sevişirken gözünün içine bakabildiğin an aşmış sayılırsın bence. Alkol kullanıyorsan eğer, hafif kafan güzelken dene sevişmeyi, daha rahat hissedeceksin.

yok canım ya utanmayla ilgisi yok.birşey hissetmiyorum öyle.neden bilmiyorum arkam dönük uzanıkken birşeyler hissediyorum gibi geliyor.kendimi dinliyorum hem.birde şu sıra geri çekilerek korunmaya başladık.bu şekilde arkam dönükken geri çekilip rahatladığında eşim sırtıma denk geliyor akıntısı.yüzyüze iken göbeğimin oralardan içeri sızma olur diye tercih etmiyoruz.orgazmın pozisyonla alakası varmı bilmiyorum.

yok canım ya utanmayla ilgisi yok.birşey hissetmiyorum öyle.neden bilmiyorum arkam dönük uzanıkken birşeyler hissediyorum gibi geliyor.kendimi dinliyorum hem.birde şu sıra geri çekilerek korunmaya başladık.bu şekilde arkam dönükken geri çekilip rahatladığında eşim sırtıma denk geliyor akıntısı.yüzyüze iken göbeğimin oralardan içeri sızma olur diye tercih etmiyoruz.orgazmın pozisyonla alakası varmı bilmiyorum.

yok canım alkol kullanmıyorum ama yüzyüze iken birşey hissetmiyorum nedense.belkide arkam dönükken kendimi dinleme fırsatım oluyor birşeyler hissediyorum,bilmiyorumorgazmla pozisyonun alakası varmıki birisi var diyor birisi yok

Hareket etmemek nasıl oluyor anlamadım valla? Bence de aslında kafaya takmamak gerek ama sonuçta hiçbişe hisstmediğin bişeyi de takmadan duramıyorsun ki yaa. Peki sizce de vajinal orgazm klitoraldan dahamı çok zevk veriyor? Lütfen yanıtlamısınz bilenler?

daha fazla hissediyorsun o anı diyebiliriz buda zevki ve süreyi arttırıyor

Günde 100 kez orgazm oluyor

İngiltere'de yaşayan Kim Ramsey'in rahatsızlığı duyanları hayrete düşürüyor
İngiltere'de yaşayan 44 yaşındaki Kim Ramsey isimli hemşirenin çok değişik bir hastalığı var. Seneler önce merdivenlerden düştüğünde genital bölgesinde hasar oluşan Ramsey, o günden beridir sürekli orgazm oluyor.

Ufak hava değişiklikleri, trenler, arabalar hatta temizlik yapmak bile talihsiz hemşirenin rahatsızlığını tetikliyor.

Tedavi olmak için gittiği doktorlar Ramsey'e 'sürekli genital ereksyon' tanısı koymuşlar ve bu rahatsızlığın henüz bir tedavisi yok.

yazık ya ALLAH kimseye vermesin böyle olmaktansa hiç orgazm olmamak daha iyidir düşünsenize devamlı duştasın

orgazmla pozisyonun alakası var tabi senin en çok zevk aldığın pozisyon hangisiyse öyle olursun bu herkese göre değişir
ama siz geri çekme yöntemi uyguluyormuşsunuz belkide yeterince uzamıyor o süre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…