Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
bende bu his olayını merak ediyorum dahamı fazla zevk verici acaba vajinal orgazm bi kadını titretecek kadar varmı gerçekten gerçi tadını alan bir daha doyamaz deniliyor ama demekki mükemmel bişey ama ne yazıkki 3 yıldır hiç olamadım.

anlatılmaz yaşanır diyen de var süper ötesi diyen de var var da var anlıycan.yani vajinal orgazm olan kesinlikle hissedermiş.miş diyorum bende 2 yıldır hissetmedim de:)

Klitoral orgazmı bile, koital anorgazmi şeklinde yaşıyorken....Vajinal orgazmı merak ediyorum :))) Aç tavuk kendini darı ambarında sanırmış. boshayallersmile

11 aydır evliyim ve sadece bir kere orgazm olabildim, o da klitoral Evlenmeden önce cinselliği hem ruh hem de bedenin birleşmesi/bütünleşmesi olarak düşünürdüm ama hayallerim resmen fossss çıktı. Mekanik hareketleri tekrar ediyoruz sanki ve bu hiç bana göre değil.
Eşimle de bu konuyu artık konuşmuyorum.Birkaç kere konuştuk önceden ama pek fazla ilerleme olmadı.Bir insanın içinden gelmediği sürece dışardan ne kadar etki edilebilir ki?Eşimi olduğu gibi kabullenmekten başka çarem kalmadı.Zaten eşim kendisinin normal olduğunu düşünüyor ve onu üzmek istemiyorum.
Bir de toplum olarak "Erkek, cinselliği her zaman ister" anlayışıyla yetiştirilmişiz. Bilinç altımızda bu var. Oysa her birey farklıdır. Bunu kabullenmekte zorlandım ben.
Ve her ilişkide; böyle giderse yine orgazm olamaycağım,diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum. Akışına bi bırakabilsem...süper olacak
Gerçi artık bebek düşünüyoruz, cinsellik ikinci planda, önce bebeeekk :CüvCüv:

Ama zaten insan eşinin kucağında oturur pozisyondayken mesela, hareket ettiğinde ister istemez klitoris eşine sürtüp etkileniyor. O zaman pozisyon farklı olmalı herhalde? Ve erkeğin de uzun süre boşalmayıp aynı zamanda da sert kalabiliyor olması gerek.

bilmiyorumkismile

ayy çok güldüm yaa gerçi tadını alan bir daha doyamaz deniliyor lafınakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kim söyledi bunu kaydirigubbakcemile3

valla ne biliyim tatlım güzelce yaşayanlar diyor işte çok güzel üst üste orgazm oluyorum falan diyorlar demekki doyamıyorlarki üst üste orgazm yaşıyorlar:roflol:

evet böyle olması lazımmışş yaa biri şuu vajinal orgazmı anlatsın yaaaa bizde olak bilmiyorumkismile
cünküü klitoristen organz m mastürbasyonla aynıymış ((((((((((((( ne anladık ozaman evlilikten dimi ama lülülülülülülaelaelaelaelae

Klitorise dokunarak orgazm olmanın mastürbsyondan farkı yok bence. Klitoral orgazmın ilerisinde vajinal orgazmı yaşamak, nasıl anlatılırki :) Gerçektentende anlatılmaz yaşanır, bazen 1 defada değil ve emin olun titretecek kadar var: Eğer yaşayamıyorsanız bu eşinizin erken boşalmasından kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum.

önce klitoral organzm olmakmı lazımm yanii ama öyle olunca canı istemio insanın napmak lazım ögrenemedik gittik şu organzmı bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile :)

Sanırım Gamze'nin dedikleri doğru. İlişkiyi yeterince yaşayamadığımız için oluyor bu.
Yeterince derken sadece süre değil,karşılıklı hissedilenler de önemli.Önce ruhların, sonra da bedenlerin birleşmesi gibi...
Ben zaten yaşadığım önsevişmenin bile tatsız tuzsuz olduğunu düşünüyorum.Devamının gelmesini istemek,imkansızı istemekten başka bişey değil.
Eşime de 1-2 defda söyledim açık açık.Biraz ilerleme oldu ama pek de bir değişiklik oldu denmez. Ben senden daha çok üzülüyorum bu duruma demişti bi keresinde,o gün bugündür artık açmıyoruz bu konuyu. Zamana bıraktım artık. Belki bir gün....

millet resmen titredim deyip duruyo vay be neymiş bu:)anlaşılan ben hiç yaşayamayacam bu durumu.bende hiç titreme alameti yok ta:)

Aman nasılsa klitoral orgazmda da titriyoz boşverin.Mühim olan titremekse:roflol::roflol:

Vajinal orgazm ve klitoral orgazm arasından pek bir fark yok.Vajinal orgazm daha uzun sürüyor ve eşinizle bir bütün oluyorsunuz bu yüzden V. orgazmın hazzı klitoris orgazm dan farklı.Yoksa vücutta yaşanan şeyler aynı.Abartmaya gerek yok yani.Aman aman bir farklılık yok.

Son düzenleme:
Helal be carna herkes bunalıma girdi walla yaa.Saolasın bencede mantıken büyük bir fark yoktur..

Helal be carna herkes bunalıma girdi walla yaa.Saolasın bencede mantıken büyük bir fark yoktur..

Amann ne moralinizi bozuyorsunuz.Yok üst üste orgazm olan kadınlar varmış falan, yahu ayda 1 oluyorsa yatsın kalksın dua etsin.Abartıdan başka bir şey değil.Orgazm ne olduğunu bile bilmeyen kadınlar var.ıstatisliklere bakın.Ama 5-6 kadın bir araya gelse maşaallah ne kocalarında ne kendilerinde sorun var : ) Külahıma anlatsınlar.şutarafagitti

Ha bende 7 senelik evliliğimde ara sıra yaşarım bazem aylarca yaşamam.2 sene hiç yaşamadım mesala.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…