Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
neyse sen bu çocukta acemiliğ çıkar öğren başkasında çekmezsin yazık ya parmak felan allah göstermesin mikrop kapcan sonra doktr doktr gez ......

ay mikrobu geçtim, doktora ne dicem asıl:KK70: parmaklarını soktu mikrop bulaştı diyemem ki=)=)
erkek arkadaşım, evet acemi sayılır;o da benim gbi bakirdi ama bu orgazm olamama durumunun onun acemiliğiyle alakalı olduğunu sanmıyorum.çünkü herşeyi ( parmaklar dışında:KK70:) normal yapıo. ama ben sadece göbeğimde baskı hissediyorum o kdar:S bu filmlerdeki kadınlar özel bi ilaç falan mı kullanıolar acaba?(= bilmiyorumkismile

arkadaşlar bende bebege birşey olacak diye çok korkarken halbuki ilişki çocuga hiçbir zararı yokmuş doktorum kork mamamı söyledi

2 yıldır evliyim hiç ilişkide hiç orgazm yaşamadım benimle aynı sorunu yaşayıp atlatanlar varsa ve nasıl atlattıklarını paylaşırlarsa sevinirim bu oldukça büyük bi sorun eşimi çok seviyorum napıcamı bilemiyorum . açıkçası doktora gitmek beni utandırıyor zamanla geçer diyorlar şuan 18 yaşındayım küçük olmamla ilgisi varmıdır acaba? Şimdiden teşekkürler

kızlar ben de yeni evliyken olmuyordu cunku kasıyordum kendimi utanıyordum falan. ama artık cok rahatlıkla oluyor. yani her seferinde olmasa da 2 de 1 oluyor :) güzel birşey ilişkiyi uzun tutmak gerekiyor.. bir de size tavsiyem tempoyu siz ayarlayın. o zaman daha kolaylaşıyor. yani vucudunuza bırakın eşiniz uyum saglasın size.

vallaha ben 3,5 yıldır evliyim bendede sayıldır hiç olamıyorum diye biliyorum tam olacakmış gibi hissediyorum o andada eşim boşalmış oluyor bile bende çok sinir oluyorum bu olaya yaşla kendini sıkmakla falanda alakası yok bence
28 yaşındayım kendimi hiç sıkmıyorum bu konularda bi çekingenliğim utangaçlığım falanda yok ne bileyim bi türlü yok işte ilişki sonrasında eşimden gizli gizli elimle yapıyorum ne yapayım şaşırdım
doktorunda pek yararı olacağını sanmıyorum açıkcası böyle bişe için doktora gitmeyi saçma buluyorum ne yapa bilirki

Bayanlar klitoral olabılıyorsanız vajınal olamıyorum dıye lütfen dert yanmayın.. Birinden birinde sonuç alabılıyorsanız sorun yok klitoral orgazm öğrenilebılır kendi kendınıze bile öğrenebılırsınız ama vajınal öyle değildir genlerden gelir dna'nızda varsa olursunuz kendınızı olayım dıye zorlamayın sonuç olumsuz olacaktır.
Ama ben ilişkı sırasında her iki şekılde de olamıyorum diyorsanız ozaman oturun düşünün ve araştırın.. siz sadece sonuca bakın klıtoral ya da vajınal olmuşsunuz bunlara takılmayın...

ben bir defa vajinal orgazm yaşadim bence hiçbir farki yok klitoralden.
klitoral orgazm olamayanlara da tavsiyem bir pozisyon olcak. siz üstteyken düz edğil de ata biner gibi yan bir şekilde oturursanız o zaman farki anlayacaksiniz :dance:

valla bende klitoral oluyorum eşim sağolsun,büyük bir zevkle tatmin ediyor beni her seferinde vajinali 2 kere yaşadım daha da olamadım hep klitoral gidiyoruz ama memnunuz bu durumdan pek bir farkı yok çünkü...sadece eşimin ellerini yoruyorum:)):KK1:sempatiksalakcinni

kadınlar ilişki sırasında cok sey dusunuyo ve ilişkide basarısız oluyo o anı dusunerek basarılı olunabılır ki bunuda uzmanlar kendılerıde soyluyor erkek oyle deil ama o anı yasıyo zevk almaya calısıyo bu yuzden ilişkileri problemsız son buluyo zaman ve mekanda cok onemlı tabı

vallaha ben 3,5 yıldır evliyim bendede sayıldır hiç olamıyorum diye biliyorum tam olacakmış gibi hissediyorum o andada eşim boşalmış oluyor bile bende çok sinir oluyorum bu olaya yaşla kendini sıkmakla falanda alakası yok bence
28 yaşındayım kendimi hiç sıkmıyorum bu konularda bi çekingenliğim utangaçlığım falanda yok ne bileyim bi türlü yok işte ilişki sonrasında eşimden gizli gizli elimle yapıyorum ne yapayım şaşırdım
doktorunda pek yararı olacağını sanmıyorum açıkcası böyle bişe için doktora gitmeyi saçma buluyorum ne yapa bilirki
mehtapcığım aynı sorun ben de de var cinsellikten yana bir sıkıntım yok ama eşim erken gelmesinden dolayı orgazmın 'o'/sunu tadamadım bile bende senin gibi mi yapsam acaba . birde senin çok özeline girmez ise eşin içine kaç defa giriyo çıkıyor bende 5-6 da bazen 8-10 da bitiyor o yüzden sordum artık ne yapacağımı şaşırmış durumdayım

Klitorise dokunarak orgazm olmanın mastürbsyondan farkı yok bence. Klitoral orgazmın ilerisinde vajinal orgazmı yaşamak, nasıl anlatılırki :) Gerçektentende anlatılmaz yaşanır, bazen 1 defada değil ve emin olun titretecek kadar var: Eğer yaşayamıyorsanız bu eşinizin erken boşalmasından kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum.

gamzeciğim eşinin geç boşalması için herhangi bir yönteminiz var mı kusuruma bakmayın çare bulmak için bu sorumu eşi geç boşalanlarada soruyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Merhaba arkadaşlar. 4,5 yıllık evliyim. ilk 1 yıl hiç yaşamadım v... denilen olayı. Şu an iyiyiz.Haydar Dümen yazılarını bile okuyordum. Kendisinden pek hoşlanmam ama söyledikleri bende doğru çıktı. Bu tip bayanlara cevap olarak hep aynı şeyi yazıyor.
"Bu durum yaygındır. 2 yıl kadar sürebilir. Bir de k... orgazma alıştıysanız v... orgazma ulaşmanız güçleşir. Çünkü beyin buna şartlanmış."
Yani bence k... orgazmdan vazgeçip eşinizin uzun tutması çözüm. Bunun için uğraşması uzun tutması gerekir.Yoksa gerçekten olmuyor. Niye kolaya alışsın ki. Son olarak söylemeliyim ki kesinlikle ikisi aynı duyguyu yaşatmıyor arkadaşlar. Birbirlerinden çok farklılar bence.

ben buyum :
Koital anorgazmi : Cinsel birleşme sırasında penis vajina içindeyken orgazm olamamaya rağmen elle klitorisin uyarılarak (masturbasyon yoluyla) orgazma ulaşılması durumudur. Eş anlamlı diğer tabiri ise "Klitoral orgazmi" dir ve yalnızca klitorisin uyarılması ile orgazmın gerçekleşmesidir.
ama çok şanslıyım muazzam anlayışlı ve yardımcı bir eşim var..hiç sorun olmuyor yani..

bende aynı durumdayım.11 yıllık evliyim ama hiç vajinal orgazm olmadı.nasıl oluyor hiç bilmiyorum.
gerçekten vajinal olan var mı?bundan eminmisiniz?:kedi:

arkadaşlar ilişki esnasında orgazm yaşayamıyorsanız duş başlığını çıkarıp malum yerinize az tazikli ılık suyu tutun hiç olamayanlara tavsiye ederim bana tşk edecekler

X