Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
hehehe bu gece faaliyet var desene:))) normal pozisyonda boşal..eşin biraz üzerine yatsın,içindeylen bi şekilde o t bölgesimi ne işte oraya sürtünerek gerçekleştirsin birleşme işlemini..ve sende babaklarınla sık biraz eşinin belini...hee oda karanlık olsun hatta kırmızı ışık fln yak..

bir de sexi bi gecelik giyy ortam hareketlensin...mümkünse müzikte aç..kırmızı ışık yoksa mum yak :)

sex öncesi hazırlık güzel hazırlanmış sofra gibidir,sofrayı görürsün ve aman Allahım ne leziz yemekler bunlar dersin önce gözün bayram eder ve sonra saldırırsın yemeklere ve yedikçe yiyesin gelir..hatta karnın doyar ama gözün doymaz :KK1:

işte sen de önce gözü bayram ettir:))))ayy çok konuştum..

Bak cok gaza geldim simcik :)) bu gece bosalicam insallah :)) yarin gelismeleri yazarimmm

evet dediklerinde çok haklısın sanırım bende alışkanlık oldu. Hep canımın acısını düşündüğüm için zevki kaçırıyorum sanırsam. İçimdeyken zevk alıyorum ama sona ulaşamıyorum. Bu akşam hazırlıyım kendimi psikolojik olarak :))

Bak ne güzel içindeyken zevk alabiliyorsan eğer o zevke odaklan. ve aciyi düşünmek yerine hep bunun ne kadar güzel bışey olduğunu düşün. Bak, bu forumda daha önce yazilanlari da bir oku derim ben. Bana çok faydasi oldu. Tavsiye ederim musait bi zamaninda oku.

Bak ne güzel içindeyken zevk alabiliyorsan eğer o zevke odaklan. ve aciyi düşünmek yerine hep bunun ne kadar güzel bışey olduğunu düşün. Bak, bu forumda daha önce yazilanlari da bir oku derim ben. Bana çok faydasi oldu. Tavsiye ederim musait bi zamaninda oku.

arpacım ne alemdesin canım iyi gidiyormu?

burda baya sorununu aşan oldu ama bende sıfıra sıfır elde var sıfır. şimdi de ayrıyız, eylülde görüşücez en erken, inş. çalışmalar motivasyonlar meyvelerini vericek hepinize de kolay gelsinnn :KK52:

eşin kendını kontrol edebılmelı biz yenı evlıyken eşim dayanamıyorum derdı evlılıgın ılk baslarında erkekler çok çabuk tahrık oluyo eşlerıne dayanamıyolar bıraz erken boşalma problemı olabılıyo ama sonraları kendını kontrol etmeyı öğrendı ben ne zaman tamam dersem boşalırsam o ozaman boşalıyo 30 40 dk sürdüğü oluyo bu süre bana yetıyo boşalmam için ben boşalınca eşimde boşalıyo.. ben boşalamayacagımı anladıgım zamanlar sen benı bekleme dıyorum 15 dk da boşalıyo bazen ben isteksız oldugumda bıtsın ıstıyorum 5 dk da bıle boşalıyo eger 2.yı yaparsan o daha uzun surer eşin kendını kontrol edebılırse nasıl ısterse o zaman boşalır...

40 dakka içindemi oluyorr ,bukadar uzunn süre yapabilen erkekk varmı acaba bilemedimm
ben dakkaya bakmıyorum ama maxsimum 5 yada 10 dakka en uzunn dayanabiliyorr eşimm

Canim icindeyken esini biraz yonlendirmen gerekiyor. iceride zevk alabildigin bir yer var. orayi bulmaniz lazim. surtunmeyi bosver. oradan zevk alabilirsin islandiktan sonra esin icine girsin ve biraz sabredin zevk alana kadar devam edin. esin bosalsa bile seninle ugrassin biraz kesfetmeniz lazim. takinti yapma stres yapma..

eş boşaldıktan sonra devammı etsinn keşke öyle erkek olsa yaa nerde hemen arkasınıı dönüp uyur
ama benii mutluu etmesinii boşalmadan önce yapar tabikii

sanırım çoğu 15 dkyı aşamıyor, bunu aşmak için yollar var. ara vermek, pozisyon değiştirmek gibi. ama bunları deneyince ben de soğuyorum.

arpacım ne alemdesin canım iyi gidiyormu?

benim ilerleme oldu tabii ama her seferinde olamiyorum. iliski oncesinde yorgun olmamam lazim, canimin baska biseye sikkin olmamasi lazim, kafamin herhangi biseye takik olmamasi lazim. sadece esimle ilgili degil yani... uste cikip beceremiyodum ya hani. artik onu yapabiliyorum. ama sonuca ulasamiyorum. sadece yapabiliyorum ve cok zevk aliyorum. ya benim sorunum cabuk yoruluyorum. enerji veren bisey yemem lazim sanirim:) ama cok zevkliymis kizlar uste cikip kendi istedigine gore hareket etmek:) simdi biz de ayri kaliyoruz 3 haftadir islerimiz nedeniyle. ben de bu konuyu hic dusunmuyorum. gorustugumuzde uzun sure ayri kaldik diye ne olacak onu merak ediyorum. tutucam kendimi masturbasyon da yapmiyorum hic. daha 2 hafta var kavusmamiza. bu da iyi oldu aslinda. bakalim simdi nasil olacak.

senin nasil gidiyo?

eş boşaldıktan sonra devammı etsinn keşke öyle erkek olsa yaa nerde hemen arkasınıı dönüp uyur
ama benii mutluu etmesinii boşalmadan önce yapar tabikii

evet haklisin.. ama biraz esin de motive etmesi lazim. dil ya da parmak gibi seyler de var. ya da guzel dokunuslar, önce zevk almak, tahrik olmak, orgazm daha sonra. 5-10 dk da bosalan bi erkek ikinci defa ereksiyon olabilir sanki ya.. sonucta bence onlar da istemezler hemen bitsin kisa sursun. ya da ne biliyim farklilar mi bu kadar da?

burda baya sorununu aşan oldu ama bende sıfıra sıfır elde var sıfır. şimdi de ayrıyız, eylülde görüşücez en erken, inş. çalışmalar motivasyonlar meyvelerini vericek hepinize de kolay gelsinnn :KK52:

bak biz de ayriyiz. bence iyi gelecek bu. bi sure bu konudan uzak durmus olucaz, esimizi de ozliycez. surekli birlikte olunca arayi sogutmamis oluyoruz kafamizdaki dusuncelerle yine cinsellik yasayinca da olamiyo olabilir.

bir arkadaşım bu enerji içecekleri iyi oluyor demişti ama daha deneme fırsatım olmadı. hem kendi içiyormuş hem de eşine içiriyormuş.

bir arkadaşım bu enerji içecekleri iyi oluyor demişti ama daha deneme fırsatım olmadı. hem kendi içiyormuş hem de eşine içiriyormuş.

ben hic sevmiyorum o enerji iceceklerini ya.. hani meyve suyu degil bisey degil. kimyasal gibi geliyo. vucudun dengesini bozuyo gibi geliyo :/ aslinda esim sever ama yorulan o degil ki benim. ben kendim cabalamak istiyorum. cunku g noktasimidir nedir bunu kesfettim. oraya ben baski uygulayabiliyorum kendim yaptigimda cok da zevk aliyorum.. devam etsem gerisi gelecek sanki ama yoruluyorum. 10 dk da olsam iyi ama yok uzun suruyo benim. konstantremi toplamam da zaman aliyo. cunku hala olcak mi olmiycam mi diye dusuncelerim var kizlar. orgazmi yasadim birkac defa ama cok bilincsizce nasil oldu anlayamadan. tekrar olmayinca uzuluyorum. olmanin yollarini ariyorum. plan yaparak olmuyo aslinda. once zevk almak lazim. kafayi bos tutmak, iliski sirasinda biz napiyoruz? simdi nolcak? diye dusunursen olmuyo:KK43:

40 dakka içindemi oluyorr ,bukadar uzunn süre yapabilen erkekk varmı acaba bilemedimm
ben dakkaya bakmıyorum ama maxsimum 5 yada 10 dakka en uzunn dayanabiliyorr eşimm

bizim de suruyor 40 dakika. her zaman degil nadir. ama o kadar uzun surdugu zamanlarda ben yasayabildim bu duyguyu. ama biz zaman ayiriyoruz bu konuya. coluk cocuk yok tabii. gun belirliyoruz, bugun bizim diyoruz kendimizi kapatiyoruz. yatakta vakit geciriyoruz. sohbet ediyoruz, biseyler atistiriyoruz, biseyler izliyoruz. acelemiz yok diye dusunuyoruz. birkac saat vakit geciriyoruz. sadece cinsellik yok tabii 1-2 saatin icinde, boyle olunca cabuk da bitmiyo uzun suruyo. ama dedigim gibi her zaman olmuyo bu. ayda 2 bazen de 2-3 ay boyunca 1 kere. eger bi boslugumuz varsa yogun degilse o aralar islerimiz hemen aklimiza bu yatak keyfi geliyo.

ben spora başladım o baya farkettirdi, artık o kadar yorulmuyo bacaklarım çizelgemi değiştirmedim ama değiştiricem birazdan bugün itibariyle 9 kilo verdim. hem bacak kasların daha iyi şu an kendini daha rahat kaldırabiliyorum ama hala boşalmama yeticek kadar uzun değil.

benim ilerleme oldu tabii ama her seferinde olamiyorum. iliski oncesinde yorgun olmamam lazim, canimin baska biseye sikkin olmamasi lazim, kafamin herhangi biseye takik olmamasi lazim. sadece esimle ilgili degil yani... uste cikip beceremiyodum ya hani. artik onu yapabiliyorum. ama sonuca ulasamiyorum. sadece yapabiliyorum ve cok zevk aliyorum. ya benim sorunum cabuk yoruluyorum. enerji veren bisey yemem lazim sanirim:) ama cok zevkliymis kizlar uste cikip kendi istedigine gore hareket etmek:) simdi biz de ayri kaliyoruz 3 haftadir islerimiz nedeniyle. ben de bu konuyu hic dusunmuyorum. gorustugumuzde uzun sure ayri kaldik diye ne olacak onu merak ediyorum. tutucam kendimi masturbasyon da yapmiyorum hic. daha 2 hafta var kavusmamiza. bu da iyi oldu aslinda. bakalim simdi nasil olacak.

senin nasil gidiyo?

dün gece birşey olmadı bu arada. Gayet güzel giyinip süslenmiştim ama iftarda saçma bi sebepten dolayı tartiştik. bütün gece olimpiyat izleyerek geçti :) Bu arada çabuk yorulma olayı bende de var. kaslarım çok zayıf. Hemen yoruluyorum ozmanda dikkatim dağılıyor.

bizim de suruyor 40 dakika. her zaman degil nadir. ama o kadar uzun surdugu zamanlarda ben yasayabildim bu duyguyu. ama biz zaman ayiriyoruz bu konuya. coluk cocuk yok tabii. gun belirliyoruz, bugun bizim diyoruz kendimizi kapatiyoruz. yatakta vakit geciriyoruz. sohbet ediyoruz, biseyler atistiriyoruz, biseyler izliyoruz. acelemiz yok diye dusunuyoruz. birkac saat vakit geciriyoruz. sadece cinsellik yok tabii 1-2 saatin icinde, boyle olunca cabuk da bitmiyo uzun suruyo. ama dedigim gibi her zaman olmuyo bu. ayda 2 bazen de 2-3 ay boyunca 1 kere. eger bi boslugumuz varsa yogun degilse o aralar islerimiz hemen aklimiza bu yatak keyfi geliyo.

Bizimde uzun sürüyor. Ki kesinlikle çocuk olmadan bu işin öğrenilmesi lazım. yoksa sonradan bu kadar vakit ayıramayız. Önce kadın kadınlığını öğrenmeli, sonra anne olmayı..

dün gece birşey olmadı bu arada. Gayet güzel giyinip süslenmiştim ama iftarda saçma bi sebepten dolayı tartiştik. bütün gece olimpiyat izleyerek geçti :) Bu arada çabuk yorulma olayı bende de var. kaslarım çok zayıf. Hemen yoruluyorum ozmanda dikkatim dağılıyor.

iste bi noktada hepimiz ayniyiz. en azindan burda yanliz olmadigimizi anliyoruz.
Kafaya bisey takiksa olmuyo.
bi de yorulmasak cok iyi olacak.

iste bi noktada hepimiz ayniyiz. en azindan burda yanliz olmadigimizi anliyoruz.
Kafaya bisey takiksa olmuyo.
bi de yorulmasak cok iyi olacak.

yorulacak kadar uzun sürmemesi gerekir kızlar
ön sevişmeyi uzun tutup iyice zirveye yaklaşmak lazım bence ondan sonra uygun bir pozisyonda devam etmek lazım

yorulacak kadar uzun sürmemesi gerekir kızlar
ön sevişmeyi uzun tutup iyice zirveye yaklaşmak lazım bence ondan sonra uygun bir pozisyonda devam etmek lazım

valla surüyo ya... ben zaten ustte olmayi yeni basarabiliyorum. ugrasiyorum baya.. zevk aliyorum cok guzel ama orgazm olamiyorum. esim gorevi devraldiginda oluyorum. ama ben de istiyorum kendi orgazmimi kontrol edebilmek.

X