Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
canım belki vajinusmus ile ilgili yazılanları okursan yardımcı olabilir bu durumuna ,
eşim canının yanmaması için dikkatli davranmıyormu u durum gerçekten işkence olur mutlaka bir çözümü olmalı

eşim anlayışlıdır. ama bu acı canımı sıkıyor eminim o da bazen abarttığımı düşünüyordur

kızlar ben de 2yıllık evliyim. ama hala ilişkide canım acıyor. bu da zevk almamı engelliyor tabi. işkence gibi oluyor. kasıyorum kendimi sanırım. yeni evli olsam neyse ama hiç düzelme yok can sıkıcı

benim gibi kuruluk probleminiz varsa oda neden olur.bende 3 aylık evliyim son günlerde kuruluk başladı maalesef.dolayısıyla zevk alma olayıda olmuyor

kıvama geldiği zaman birde prezervatifle mi ugrasacağız, "askım bosalmada sunu takalım, sonra devam edelim" çok saçma geldi .

valla arkadaş o da doğru .. yalnız dedgm kıvama gelmek bosalmaya yakın demek dgildi.. Artık ciddi anlamda zevk aldıgın anlardan bahsettim ki bosalmak bunun cok snrasında da gelebilir..basta takınca alcagım zevkin yarısını alıcam ve kurulukla ugrasıcam b ton dert . bari sonlara dogru taktırıyorum da yasadıgımdan bişey anlayaym dye

kızlar ben de 2yıllık evliyim. ama hala ilişkide canım acıyor. bu da zevk almamı engelliyor tabi. işkence gibi oluyor. kasıyorum kendimi sanırım. yeni evli olsam neyse ama hiç düzelme yok can sıkıcı

Arkadasim doktora gittiginde bundan bahset vajinal kontrolde ortaya cikan bi durum var, rahimde kucuk yara ya da yirtik olabiliyormus, ben de agrili devam etmeyecek diyerek doktora gittigimde fitil ve hap verdi kisa sureli 4 gunluk bir tedavi ile duzeldi bu durum, belki ayni sey deildir ama yine de gorus doktorunla.

kıvama geldiği zaman birde prezervatifle mi ugrasacağız, "askım bosalmada sunu takalım, sonra devam edelim" çok saçma geldi .

neden sacma geldı aynen oyle oluyo bızde ilişkiye baslamadan takarsam oyle canımı yakıyo kı o naylon ne zevk ne bi şi acıtıyo resmen.. açıkcası tamda dedıgın gıbı boşalmadan bı süre once dur bitanem şunu takıyım dıyorum ugrastırıcı bişi yok pozısyon degıştırırken duraklamıyomusun aynı sey takıp devam edıyoruz...

evet bu ancak erken boşalma problemı yasayan erkeklerde olur. yöntemın rısklı oldugunu zevk suyunda da sperm hücrelerı bulunabılecegını cınsel ilişki yasayan ve de korunmaktan haberı olan herkes bılıyo. hem bencede baskalarının yazdıklarını aşağılamamalısın...
yanı hiç bi şi bilmeyen bırı bıle gerı çekme yontemını kullanıyo son anda dışa boşalıyo yıne de bılıyo bunda bıle rısk var dıye o yüzden sen kaygılanma son ana kadar takmam son anda takarım bişicik olmuyomus hamıle kalmazmısım demez okuyanlar...

kesinlikle haklısınız.arkadaşım bende son günlerde kuruluk problemi başlamıştı bir arkadaşım ön sevişmeyi uzun tutun dedi.zaten uzun tutuyoruz diyemedim bende utandım.bunun bir süresi varmı acaba.nasıl anlayacağız

eşin kendını kontrol edebılmelı biz yenı evlıyken eşim dayanamıyorum derdı evlılıgın ılk baslarında erkekler çok çabuk tahrık oluyo eşlerıne dayanamıyolar bıraz erken boşalma problemı olabılıyo ama sonraları kendını kontrol etmeyı öğrendı ben ne zaman tamam dersem boşalırsam o ozaman boşalıyo 30 40 dk sürdüğü oluyo bu süre bana yetıyo boşalmam için ben boşalınca eşimde boşalıyo.. ben boşalamayacagımı anladıgım zamanlar sen benı bekleme dıyorum 15 dk da boşalıyo bazen ben isteksız oldugumda bıtsın ıstıyorum 5 dk da bıle boşalıyo eger 2.yı yaparsan o daha uzun surer eşin kendını kontrol edebılırse nasıl ısterse o zaman boşalır...

siz çok şanslısınız.eşiniz kendini kontrol edebiliyor.bende zaten zevk alamama problemi vardı son günlerde nedenini bilmiyorum birde kuruluk başladıkuruluktan öncede tam birşeyler hissetmeye başladığımda eşim boşalıyordu.zevk alabiliyorum diyen kadınları kıskanıyorum açıkcası,çok şanslısınız

Kızlar eşim içimdeyken orgazm olamıyorum. Konunun başlarını okumadım orada belki tavsiye verilmiştir ama tavsiyelerinizi tekrar duymak isterim. Sürtünme yoluyla orgazm olabilyorum ama içimdeyken olamıyorum.

Kızlar eşim içimdeyken orgazm olamıyorum. Konunun başlarını okumadım orada belki tavsiye verilmiştir ama tavsiyelerinizi tekrar duymak isterim. Sürtünme yoluyla orgazm olabilyorum ama içimdeyken olamıyorum.

Canim icindeyken esini biraz yonlendirmen gerekiyor. iceride zevk alabildigin bir yer var. orayi bulmaniz lazim. surtunmeyi bosver. oradan zevk alabilirsin islandiktan sonra esin icine girsin ve biraz sabredin zevk alana kadar devam edin. esin bosalsa bile seninle ugrassin biraz kesfetmeniz lazim. takinti yapma stres yapma..

11 ay oldu evlendiğim zaten ilk 4 ay ilişkiye giremedik doktor zarın çok dar demişti. çok canım acıdı kanamam oldu. Hala da canım acıyor. Ben tam kıvama geldiğimde içime girerken canım acıyor benim bütün dikkatim dağılıyor. Tuvaletim geliyor gibi oluyor. Bİr türlü alışamadım yani anlayacağın. En sonunda o boşalıyor ben de dışarıdan boşalıyorum.

parmak ile deneseniz?

canım tuvalet hissinin gelmesi senin psikolojik olarak rahat olmadığından hatta ileri derece tedirgin olduğundan kaynaklanıyor...

sen çok zevk alıyorum düşüncesine ya da hissine girmen gerekirken bi sonraki hamle canımı nasıl yakar acaba diye düşünüyorsun...

acıda zevkte psikolojiktir çoğu zaman...lütfen kapa gözünü ve kafanda kur bi fantazi sanki o fantazinin içindeymişsin gibi düşün ve ne kadar zevkli olduğunu düşün...içindeyken çok hoşlandığını düşün..yeterince ıslaksan da korkma güzelim...

bi süre sonra dıştan boşalmak alışkanlık olur ve başka pozisyonda boşalamaz hale gelirsin...ben 2 yıllık evliyim ve hiç ters pozisyondan vajinaya giriş olduğu zaman boşalamazdım klistorise sürünmüyor die ama dedimki içimden hayır ben boşalacam ve bu da zevkli vajinal boşalma olcak artık ve boşaldım cidden çook zevkliymiş...korkma herşey yoluna gircek...

evet dediklerinde çok haklısın sanırım bende alışkanlık oldu. Hep canımın acısını düşündüğüm için zevki kaçırıyorum sanırsam. İçimdeyken zevk alıyorum ama sona ulaşamıyorum. Bu akşam hazırlıyım kendimi psikolojik olarak :))

bahsettiğiniz son pozisyonda ters pozisyonda yani kadın boşalabiliyormu.sürtünmede olmuyor.nasıl oluyor acaba?varmı ipuçları,bizde deneyelim

hehehe bu gece faaliyet var desene:))) normal pozisyonda boşal..eşin biraz üzerine yatsın,içindeylen bi şekilde o t bölgesimi ne işte oraya sürtünerek gerçekleştirsin birleşme işlemini..ve sende babaklarınla sık biraz eşinin belini...hee oda karanlık olsun hatta kırmızı ışık fln yak..

bir de sexi bi gecelik giyy ortam hareketlensin...mümkünse müzikte aç..kırmızı ışık yoksa mum yak :)

sex öncesi hazırlık güzel hazırlanmış sofra gibidir,sofrayı görürsün ve aman Allahım ne leziz yemekler bunlar dersin önce gözün bayram eder ve sonra saldırırsın yemeklere ve yedikçe yiyesin gelir..hatta karnın doyar ama gözün doymaz

işte sen de önce gözü bayram ettir:))))ayy çok konuştum..

bahsettiğiniz son pozisyonda ters pozisyonda yani kadın boşalabiliyormu.sürtünmede olmuyor.nasıl oluyor acaba?varmı ipuçları,bizde deneyelim

ya işte ben de boşalamazdım,ben önce normal pozisyonda boşalır sonra eşime değişiklik olsun diye ona döner o da işini bitirirdi neyse geçen ilk defa boşaldım bilemiyorum nasıl oldu,belki de 4 gündür bişey yapamadık ve doldum galiba bir de içimden çook zevk aldığımı düşündüm ve ben de anlamadım ve hatta eşimde ilk defa içime boşaldı...:)) kazaya kurban gitmedim umarım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…