Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
zevk alabiliyorsunuz hiç olmazsa. benim istek hep oluyor ama tatmiv edilmediği için kısır döngü gibi dönüp duuyor dediğiniz gibi.

e işte bende zevk alıyorum hafiften ama tatmin olamıyorum.yıllardır böyleyim.ben sanırdımki başka bir problemden aşırı cinsel istek var meğerse yeterince tatmin olamamakmış derdim.bunuda nerden anladım:eek: esnada yeteri kadar doyuma ulaşamıyorum.evlide dğeilim napıcam bilmiyorum.

merhaba arkadaşlar,

1.5 aylık evliyim bende daha bu zevki yaşayamadım. Şöyleki bende hiç his olmuyor daha yeni diye mi? Orgazmı da geçtim yapmaya başlayınca hiçbir şey hissetmiyorum :KK43:

merhaba arkadaşlar,

1.5 aylık evliyim bende daha bu zevki yaşayamadım. Şöyleki bende hiç his olmuyor daha yeni diye mi? Orgazmı da geçtim yapmaya başlayınca hiçbir şey hissetmiyorum :KK43:

canım eşinde etkili bu durumu yaşayamamanda. eşinde erken boşalma ereksiyon problemleri varmı? kendini tatmin ettiğinde orgazm olabiliyormusun bunlar önemli

prezervatif kullandığımız için erken boşalmıyor. Prezervatifde hissisleştiriyor belkide...Prezervatifsiz zaten denemedik ama o zaman hemen boşalıyor...evet kendimi tatmin edebiliyorum...Eşimle ilişkiye girince onu hissetmiyorum bile?

allah şifalar versin.bendede kendimi bildim bileli aşırı cinsel istek var.daha yaşım 20.yumurtalıklarımı aldırıcam.hep cinsel birleşmede kaldı aklım.hiç azaltamadım

Son düzenleme:
Ben genelde her iliskide orgazm oluyo doruga ulasiyorum esim sayesinde.benim sorunum icine girdigi zaman zevk aliyorum ama orgazm olamiyorum bi cok kez denedik olmadi sadece eliyle uyardigi zaman oluyorum.bu g noktasinidi cozmus deyilim daha 7 yillik evliyim bu hep boyle devam ediyo elleriyle uyariyo benci hep.ben nezaman icindeyken doruga cikacam acaba bi 7 yil daha gerekiyo sanirim.:KK1::KK1:

prezervatif kullandığımız için erken boşalmıyor. Prezervatifde hissisleştiriyor belkide...Prezervatifsiz zaten denemedik ama o zaman hemen boşalıyor...evet kendimi tatmin edebiliyorum...Eşimle ilişkiye girince onu hissetmiyorum bile?

kesn przervatften o. İkisi arasında dağlar kadar fark var resmen. Önce prezervatifsiz başlayın.... Kıvama geldiğinizi düşündüğünüz zaman arık prezervatif takınca okadar sorun olmuyor...:KK66:

ben sanırım bu konuda şanslıyım.9 aylık evliyim her ilişkimizde vajinal olarak boşalıyorum.bilinçli olmasada hep böyle oluyor.çoğu yorumları okudum sanırım şanslıyım.
gelelim nasıl olduğuna.1.si erkeğin dayanmasıyla ve pozisyon önemli bence. genelde köpek pozisyonu dedikleri pozisyonda boşalıyorum.kalçalardan sert bir tutuş ve çıkan sesde yardımcıda oluyor sanırım.klitoral yok denecek kadar az olmuştur.genelde başın dönüyomuş gibi titremeyle gelen eliniz ayağınız boşalır ya bir anda öyle oluyosunuz mükemmel bir duygu.ön sevişme tabikide çok önemli uyarılmak bir kadının vazgeçilmezi bencede.ama bu karşılıklıda olması gerekiyor erkeğide gaza getirmek lazım :) örneğin erkeğe oral sex yapmak gibi :) buda çok etkili oluyor sanırım.etkisi var mı bilmem ama penisin biraz kalın olmasıda bir faktör mü?bilmiyorum.herkes yaşar inşallah böyle güzel şeyler...

çok enteresan geldi mesela bana bu. Çoğu kadının üstteyken boşalabildiğini duymuştum. hatta zevk alma anlamında bile köpekleme denilen pozisyonda zor zevk alındığını biliyordum. Şahsen ben zevk alıyorum elimle kendimi boşalttıgım oldu bu pozsiyonda.. ama vajinal hiç olmadım ve bu pozisyonda olabilceğime ihtial vermemiştim! Bi umut bu pozisyonda odaklanmaya çalışcam

çok enteresan geldi mesela bana bu. Çoğu kadının üstteyken boşalabildiğini duymuştum. hatta zevk alma anlamında bile köpekleme denilen pozisyonda zor zevk alındığını biliyordum. Şahsen ben zevk alıyorum elimle kendimi boşalttıgım oldu bu pozsiyonda.. ama vajinal hiç olmadım ve bu pozisyonda olabilceğime ihtial vermemiştim! Bi umut bu pozisyonda odaklanmaya çalışcam

bende sırf bu konuda yardım almak için üye oldum.3 aylık evliyim.yaklaşık 15 gündür ziyaretçi olarak okuyup birşeyler öğrenmek istedim burdan ama hiç ilerliyemedim maalesef.3 aylık evliyim.hiç birşey hissetmiyorum ilişki esnasında.bu köpekleme dediğiniz pozisyon nasıl birşey acaba?

bende sırf bu konuda yardım almak için üye oldum.3 aylık evliyim.yaklaşık 15 gündür ziyaretçi olarak okuyup birşeyler öğrenmek istedim burdan ama hiç ilerliyemedim maalesef.3 aylık evliyim.hiç birşey hissetmiyorum ilişki esnasında.bu köpekleme dediğiniz pozisyon nasıl birşey acaba?

valla adı da çok kötü köpekleme ne ya:) Emekleme pozisyonuna geçiyorsunuz eşiniz de arkanızdan vajinanıza giriyor

valla adı da çok kötü köpekleme ne ya:) Emekleme pozisyonuna geçiyorsunuz eşiniz de arkanızdan vajinanıza giriyor

anladım.onu biliyoruz canım uyguluyoruzda.peki biz henüz bebek düşünmediğimiz için prezervatif kullanıyoruz.o etkilermi acaba bu zevk hissetme olayını.bu köpekleme pozisyonumu en uygun pozisyon acaba zevk için?

X