Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
Merhaba
Bu konunun ziyaretçilere kapatılma talebi yapılmış fakat konu olarak dışarı kapatma teknik olarak mümkün değil. Kategori olarak kapatabiliyoruz ama malesef konu bazında bu şekilde bir yetkilendirme yapamıyoruz. Öncelikle bu açıklamayı yapayım.

Bir diğer konu üye olmayan okumasın denmiş peki üye olmak 30 sn sürmüyor hiç birşey yazmadan binlerce okuyan kullanıcı var bunları nasıl engelleyeceğiz. İki gün sonra sizlerden gelecek talep XXXXX isimli üye burayı okuyor ama burada hiç yazmıyor bu üyeyi atın talepleri gelecek. Gülmeyin bu yaşanmış bir şikayettir. X isimli üye konuyu okuyor ama o konuda yorum yapmıyor diye siteden atılması istendi.

Gizlilik konusunda burada yazdıklarınız gerçek kimlikleriniz değil tamamen sizlerin insiyatifinde yaratılmış olan kullanıcı isimleri(nickname) ile yapılmaktadır. Burada paylaşım amacı bri rahatsızlığın çözümüdür ! Yoksa cinsel fantezilerinizi genişletmek amaç değildir. İkisinin arasındaki farka varabiliyorsanız utanılacak bir durum olmadığının farkında olduğunuzu umuyorum.

Bir diğer önemli konu ise bu başlığa nasıl ulaştığınızı hatırlıyor musunuz ? Tabiki arama motorlarından biz kapatırsak bu yazışmalarınızdan faydalanacak kişi sadece sizlerle sınırlı kalacaktır.

En önemli açıklama ise lütfen size özelden bu konuda destek vereceğim diyen kişilere itibar etmeyiniz. Burada ilk mesajımda yazdığım gibi burada kimlikleriniz değil sadece kullanıcı isimleriniz olduğundan karşınızdakinin erkek mi kadın mı olduğunun garantisini size kimse veremez. İki gün sonra yaşayacağınız her türlü cinsel istismarda bizim sorumluluğumuz olmayacağını unutmayın.

Eğer burada başka konularda paylaşımınız var ama aynı zamanda bu rahatsızlığı yaşıyorsanız gidip ikinci bir kullanıcı alın ve ilk kullanıcı hesabınızı deşifre etmeden buradan paylaşımda bulunabilirsiniz.

Anlayışınız için çok teşekkür ederiz....

valla ben o yönden çok şanslıyım herhalde kızlar. Kocam i.bir ilaç kullanmadan 20 dk devam ettirebiliyor ilişkiyi. Bana da 2 orgazmı da defalarca yaptırabiliyor. Ne mutlu bana. Darısı sizlerin başına

arkadaslar bende 5 yillik evliyim hic orgazm olamadim.iliskide zevk aliyorum ama orgazm olamiyorum.esimde erken bosalma problemi var onunda etkisi vardir ama bazan 35-40 dk kadar uzattigida oluyor.(bunu nasil yaptigina sansur koyuyorum.malum hersey acikca anlatilamiyor.) 35 dk iliski yasadigimizda bile orgazm olamiyorum.hatta 8-10 dk sonunda benimki iyice yanmaya basliyor.bazi insanlar klitorisin uyarilmasiyla orgazm oluyormus ama ben genc kizligimda bile kendime masaj yapamadim.1-2 defa denemistim ama hic bi sey hissetmeyince bir daha denemedim.bende fiziksel bi orgazm olamama durumu gibi seyler olabilir mi? yoksa hepside psikolojik mi? esime suc bulamiyorum cunku cok anlayisli,kibar,ve cinselligin gereklerini sonuna kadar yerine getiriyor.ne yapmam gerekir sizce

nişanlıyım düğün yaklaştıkça bu konuları iyice araştırmaya başladım okudukçada sevdiğin yanında olsun bi an önce düğün olsun gibi düşüncelere kapılıyo insan oruçlu oruçlu bunları okumak iyi değiil sanırım:44:

erken boşalma sorunu orgazm olamamayı tetikliyebiliyor bilginize ben birlikteliklerimde zevk alamıyordum sonra anladım ki ilişki kısa sürüyor şimdi partnerime 2 tane üst üstte prezervatif taktırıyorum ortalama 45 dkk sonra orgazmı yaşıyorum yaklaşık 5 15 saniye arası sürüyor isteyen deneyebilir. ön sevişmede çok önemli en az 30 dkk

benim eşimdede erken boşalma problemi var doktora gitmek istemiyor nasıl çözebiliriz bu durumu. 5dk olmasan boşalıyor ben hiç birşey anlamıyorum orgazm olamıyorum bu yüzden

ya o senin üstündeyken , onun gobegi ya da kasıklarının oldugu kısım kiltorisine degiyor. terden ya da ıslaklıgınızdan dolayı da kayganlasıyor orası sürtündükce. O şekilde klitoral bosalmanı yasayabilirisin canım. Rahat ol bi kere. bi an için sadece kendini ve kendi zevkini düşün. iyice gevşe gerekirse yönlendir partnerini ellerinle. Yapamıyor edemiyor dye sızlanmaktansa yönetmek gerek bazen.. Yani aslında ilişkiye girerken bir yandan da sürtünerek bosalacaksın hepsi bu.. odaklanmayla oluyor ben bile 4 kere falan ancak olabildim cnku odaklanmak zor bir şey gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…