Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

canım ön sevısmeyı uzun tuttugunuz haldedemi olmadı?

nden bıtmesını ıstıyorsunuz sıkılıyormusunuz? zevk almadıgınız içinmi? ee ozaman siz tahrıkte olmuyorsunuzdur :26:

arkadaslar orgazm olabılen arkadaslar yanı. ben herzaman olamıyorum yaaa hatta son bı kac seferdır olmuyo neden bole oldum kı yıne...

arkadaslar orgazm olabılen arkadaslar yanı. ben herzaman olamıyorum yaaa hatta son bı kac seferdır olmuyo neden bole oldum kı yıne...

Canım zaten bilindik bir şey kadınların her ilişkide orgazm olmaması. Benim arastirdığım yazıların bir çoğunda yazıyor. Orgazmı keşfetmiş insanlar da her ilişkide orgazm olamayabiliyorlarmış. Kadınlar her iliskide orgazm olmayabilirler diye de okumustum. Yani erkek orgazmı ile yakından uzaktan alakası yok bizimkinin. Dert etme. Bak yine düşünmege başlamışsin. Bırak bence akışında, zevkini, keyfini çikart ilişkinizin, anın tadını çikartmaya bak. aklına da baska şeyleri getirme. beynin boş olsun.

canım ön sevısmeyı uzun tuttugunuz haldedemi olmadı?

nden bıtmesını ıstıyorsunuz sıkılıyormusunuz? zevk almadıgınız içinmi? ee ozaman siz tahrıkte olmuyorsunuzdur :26:

yok valla ön sevişmede uzun olsa ben tahrik olamıyorum cinsellik bana çok itici geliyo.o işi 1 yıl yapmasam canım istemez.niye böyleysem bilmiyorum tabi bu durumda orgazm olmam imkansız..yada benim g noktam yok.

yok valla ön sevişmede uzun olsa ben tahrik olamıyorum cinsellik bana çok itici geliyo.o işi 1 yıl yapmasam canım istemez.niye böyleysem bilmiyorum tabi bu durumda orgazm olmam imkansız..yada benim g noktam yok.

yok canım hemen oyle seyler dusunme ..g noktasıyla tahrık olmamak bir değilki zaten..

bence önce siz soyle deneme yapın.. bu cınsel gucu arttırıcı besınler oluyo meyve ve sebzeler filan yada baharatcıya gıdın size bi aroma yapsın onlara meyıllı olarak beslenın

netten arastırın hangı sebzeler hamgı meveler diye..

birde işin ruhsal tarafı var tabıkı.. esınız sızı ıncıtecek kıracak bişeymı yaptı gecmıste.. yanı sizin bu anlattıklarınızdan sankı esınıze karsı bı soguklugunuz olmus bir nedenlere baglı olarak.. yada kucukken bi travmada olabılır tabıkı...

mesela evlenmeden önce benım odam komsunun y.odasıyla yan yanaydı bide komsu yenı evlıydı fakat ben artık gece o seslerı duymaktan nefret etmıstım resmen cınsellıkten sogumustum ,bi tiksinçlik gelmıstı yani.. artık anneme demıstım gece olunca salona yastık yorgan goturup orda yatıyordum napayım.. tabıii zamanla gectı bu durum neyseki..

acaba sızınde boyle bişeyınız mı oldu??

merhabalar bir yıllık evliyim hiç orgazm olmadım. eşim ön sevişmeyi uzatıyor ama vajinal orgazmı olmadım. klitoral orgazmı kendi kendime denediğimde olaibliyorum. eşimle ilişkiyi uzun tutmak için ne yapmalıyım? hangi pozisyonları önerirsiniz?

merhaba canım
ilişkinin kısalığındanmı orgazm olamıyorsun yoksa zevk mi alamıyorsun eğer kısa sürüyor ondan alamıyorum dersen en iyi pozisyon senin üstte olacağın pozisyon olabilir ben o pozisyonda çok kolay olabiliyorum

evet haklısın... ama erkek gibi sağa sola fırlatmaz... süt renginde akıntı gelir...malesef burada evli olan arkadaşlarımız bile bilgi eksikliği yaşıyorlar.

kendilerini bedenlerini tanımak yerine sabit bilgilerle cinselliği yaşamaya çalışıyorlar.

çoğu yorumları okudum ilişkide orgazm olmak ( boşalmak ) için eşinizle hadi ilişkiye girelim diye işin başına geçmeyin beden istemiyorsa beyni zorlamayın ilişki için plan yapmayın gelsin akşam yapalım diye düşünmeyin kendinizi şartlandırmayın.. plansız ani istekler daha çok haz verir.zorunlu yatakta olacak diye bir şart yok mekanın her metre karesini değerlendirin eşinizi yönlendirin. eşinizin nelerden hoşlandığını bilmenizde gerekiyor bir elbise bir çamaşır bir dokunuş eşinizin süresini siz uzatabilirsiniz erken boşalma oluyorsa sorun değil boşaldıktan sonra devam etmesini sağlayın ama uykusu gelipte arkasını dönüpte yatıyorsa diyecek bişey yok

ilişki sırasında eşinizin size güzel şeyler söylemesi arzulu tutkulu cümleler kurması sizin beyninize ve dolayısıyle bedeninize olumlu etkileri olacaktır..

daha çok şeyler var ama bunlar yeterli sanırım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…