Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
yani eşlerin biribirine alışması açısından sonuçta kocan dedim:)sevgilide olur neden olmasın önemli olan orgazm olabilmemiz erkekler kendini nasıl düşünüyosa bizde düşünmeli birbirimize önerilerde bulunmalıyız demi...:)

tabi tabi haklısın espirik yaptım ben zaten :KK52::KK52:

öyle özel öneri denecek birşey bilemiyorum herkesin bildiği şeyler senin varsa paylaş tabiki canım :nazar::nazar:

canım,bazı şeyler burda yazılmıyor özelden de yazamıyorum daha sürem var,
canım sen evlimisin orgazda hangi aşamadasın el ilemi oluyosun birleşme yolu ilemi..o hissi hissetmek istiyorum

canım,bazı şeyler burda yazılmıyor özelden de yazamıyorum daha sürem var,
canım sen evlimisin orgazda hangi aşamadasın el ilemi oluyosun birleşme yolu ilemi..o hissi hissetmek istiyorum

evet evliyim her iki türlüde olabiliyorum çok şükür şanslıyım bu konuda sende durum ne

evet evliyim her iki türlüde olabiliyorum çok şükür şanslıyım bu konuda sende durum ne

ben sadece el ile olabiliyorum onuda eşimi yoruyorum:KK43:ilişki esnasında olamadım daha eşim erkenden patlıyo..:)bana sıra gelmiyor.
ön sevişmeyimi kısa tutuyoruz pozizyonmu yanlış ayarlıyoruz çözemedim...

denedik tam olacak üzereyken kocam iptalll:KK43:aslında ben dizlerimin üstünde olduğu pozizyonu seviyorum kalçalaırmı sıktıraraktan..
sanırım çok açık oldu kusura bakma lütfen..

böyle bir ppozisyonda mı varmış ilk kez duyuyorum ve anlamadım da zaten nasıl olduğunu
:KK53:
bekar olunca da insan ne cahil oluyor yahu:KK9:

kımseyı zan altında bırakmak ıstemem tabıkı.. ama burda neler okuduk gorduk tecrubesıyleeee...

hande1985,makınamuhendısı,mayaaa.... aynı kısıler oldugunuzu dusunuyorum acıkcası... haa bide erkek....

maalesef kadın gibi tepki bilem veremıyosunuzzz....

becerıksızlerrr az daha calısın gelın bakem...

denedik tam olacak üzereyken kocam iptalll:KK43:aslında ben dizlerimin üstünde olduğu pozizyonu seviyorum kalçalaırmı sıktıraraktan..
sanırım çok açık oldu kusura bakma lütfen..

vajıyı 1gunde hallettın sıra orgazmama geldı ... haa bıde 5aylık evlılıgın bıtecek dıye yazmıssın...

haa bu arada o pozisyonu dusun dsun ancak aklıma geldi , biz kadınlar daha farklı ifade edıyoruz o dedigin pozisyonu ... :KK14:

X