Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

kesinlikle yaşamsal bir parçası değil ama hayatın keyfi mutluluğu olması gereken bir güzelliği bence

tabi bu kadar kesin değil ama genellemeye vurarsak erkekte daha çok yük ama ne yazıkki erkeklerin çoguda bu konuda benciller sanırım

o konuda sıkıntı yaşamıyorum doğrusu şanslı sınıftayım demekki ama haklısın bencillikmi deni acemilikmi denir bilemiyorum
bencil olanlar yola gelir aslında açık olup konuşmakta fayda var
sen bu işten sonuna kadar faydalanabiliyorsan bende faydalanmak istiyorum üzerine düşeni yapman lazım demek lazım tabi belki kelimeler daha farklı daha açık olur yapmasını istediği şeyleri anlatmlı kadın yavaş yavaş bu şekilde yola gelebilir

haklısın açıkça konuşmak lazım ama erkek bencilsede olmuyor sanırım
açıkçası karısını seven erkek çabalar bence düşünse karısı ne kadar mutlu olursa onuda o kadar mutlu edecektir
ya kadın olmak ne zor demi ev işi ,iş, acılarla çocuk doğurma .... uzar liste her türlü sorumlulukta kadında bu işte bile 2. planda kalan kadın

bnde böyle düşünmekteym işte..

Konuyla ilgili ciddi tıbbi destek alan var mı aramızda süreci merak ediyorum tabi sonucu da ise yarıyormuş acaba?

bana bilen birileri varsa yardımcı olabilir mi?ben daha yeni vajinismus atlattım 15 gün falan oldu kendimi çok kastım çokta kortum. şimdi girişlerde kendimi kassamda ilişkiye girebiliyorum ama orgazm olamıyorum.acaba bu zamanla geçip tecrübe sahibi olup hersey yoluna gircek mi yoksa burda ismi geçen jeli almalıyım kafam karısık

evet karşılıklı anlayış çok önemli bu konuda ön sevişme esnasında yapılan herşey karşı tarafı mutlu etmek içindir bunun bilincinde olanlar eşini mutlu edebilmek adına herşeyi yapmaya çalışmalı o esnada erkek olsun kadın olsun farketmez erkek biraz daha özen gösterip daha iyi hazırlamalı eşini
dedğin gibi kadın olmaz zor ama keyifli canım))

sana bu konuda vajinusmusu atlatanlar daha çok yardımcı olacaktır eminim ama sana biraz zaman lazım herhalde daha rahat olmalısın kafandan atmalısın bazı şeyleri

teş. ederim o zaman biraz daha bekleyeyim bakalım ne olucak:97:

merhaba cnm
günden güne daha iyi diyebiliyormusun peki

bide sitede vajinusmus yaşayanların oluşturduğu bir topic var ordada görüşlerini paylaşıp hem sana yardımcı olanlar çıkabilir hemde sen vajiyi nasıl atlattığını anlatırsın onlara bir faydan dokunabilir
orgazmla ilgilide sormak istediklerini herzaman sorabilirsin burdan bildiklerimizi yaşadıklarımız anlatırız

vajinusmus dahi tüm hastalıkların sebebi psikolojik
anın kafana bişey takma rahat ol
gerisi
kolay
iNşallah en kısa zamanda aşarsın

evet sürekli kafanda kurarsan bu sefer nasıl olacak yine olmayacağım gibi şeylere takılırsan o anın zevkinide kaçırmış olursun

kızlar bende vajinusmusu yeneli birbuçuk ay oldu ama hala zevk felan alamıyorum orgazm olamıyorum... ne yapmak lazım ki bunun için.. bide bu sorun çıktı kaç aydır vajinusmusla uğraştım şimdi de bunla uğraşıyorum...

vajinusmusu atlatmak kolay birşey değil arkadaşların yazdıklarını okuyunca çok uzun ve sorunlu bir süreç sende hala onun etkileri olabilir
tamamen attınmı acaba vajiyi kafandan

vajinusmusu atlatmak kolay birşey değil arkadaşların yazdıklarını okuyunca çok uzun ve sorunlu bir süreç sende hala onun etkileri olabilir
tamamen attınmı acaba vajiyi kafandan

öyle düşünüyorum vajiyle ilgili problem kalmadı kasılmalar korkular yok artık...ama işte şu zevk meselesi çıktı bide..

yardımcı olmaya çalıştığın için teş ederim canım.galiba günden güne iyiyim diyemiyorum çünkü hiçbirinde bişey anlamadım.anlayan insanlarıda anlamıyorum nasıl beceriyorlar bunu kafamda hiç bir şey olmuyor sadece ona odaklıyım ama yok.sinirlerim bozuluyor. çünkü çok düzgün giden zevkli her zaman istekli olabileceğim bir cinsel hayat istiyorum.

arkadaşlar bu mucize doktor murat ulusoy anorgazmi tedavisi de yapıyormus sanırım,giden var mı aranızda acaba? ya da gittiğini duyduğunuz birileri? ben 2 hafta oldu vajinismusu yeneli biraz biraz zevk alıyorum ama cok az. orgazm cok uzak görünüyo su an gözüme. bir de femore jel denicem bakalım. ilişki sonrası yanma ve kasıntı oluyor,sizce mantar mı oldum? napıcam ben simdi

kızlar intrnette aranırkn bktm bızım stedede böl konu acılmıs cok mutlu oldm 4 aylık evlıyım cinsel yoldan orgazm olamıorm ama klitorise direk etkıyle olabılıorm evet hiç olmamaktan iyidir ama numara yapmak ıstmıorm artık bunun bir cözümü varmı kendımı ytrsz buluorm içim içimi kemirio

Son düzenleme:

bence numara yapmana gerek yok bu konuda sen yetersiz değilsin bence eşinle konuşmalsıın yetersiz olan o olabilir

ama onda hersey cok normal on sevişme orgazm süresi o kadar arastırdım ki bu konuyu onda hiç problm yok arkasını donup uyuyan bı tıpde deil ilişkiden sonra hep ilgilenir ya hersy cok guzel bı bu eksık kesin sorun bende ilk defa bu konuda yalan soyledm ona basta soylsydm keske şimdi soylrsem olmaz yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…