Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
ama onda hersey cok normal on sevişme orgazm süresi o kadar arastırdım ki bu konuyu onda hiç problm yok arkasını donup uyuyan bı tıpde deil ilişkiden sonra hep ilgilenir ya hersy cok guzel bı bu eksık kesin sorun bende ilk defa bu konuda yalan soyledm ona basta soylsydm keske şimdi soylrsem olmaz yaaa:KK14:

ya yalan söyledim deme ama bir yolunu bulup söylemelisin bence en azından artık olamıyorum falan de
farklı yer ve pozisyonlar deneseniz belki bir faydası olur

farklı yer ve pozısyonlarda denedık zaten eşim sevio öle şeyler ya asıl sorum bunun bı tedavısı varsa gideym doktora:94:

farklı yer ve pozısyonlarda denedık zaten eşim sevio öle şeyler ya asıl sorum bunun bı tedavısı varsa gideym doktora:94:

mutlaka uzman desteği işe yarar gidenler vardır mumnun olanlarda vardır olmayanlarda o yüzden iyi araştırıp gitmek lazım

merhaba, ben 4 yıldır evliyim. uzunca bir süre vajinusmus için farklı psikiyatrlara gittim.sonrada 3 yıldır bir psikologa terapiye gidiyorum. Duyguları engellemeyi bi savunma mekanizması gibi işletmeye çocuk yaşta başlamışım vede pek çok anne-babanın yetiştirirken yaptığı yanlışlarla bu noktaya gelmişim ve ben evlenene kadarda tüm bunlardan habersiz gib yaşamışım. vajinusmusla olay patlak verdi..
bahsedildiği gibi, oral seks veya elle yapılan masturbasyonla orgazm oluyorum.Ama cinsel birleşme ile hiç olmadı,gerçekten psikolojik faktörler mi ön planda?
tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. ne yapmak gerekir? teknik olarak yapılacaklar var mı? alt ve üst katta bi süre oturan, komşuların çığlıklarını duyunca daha da moralim bozuluyordu.Bu konuda herkesle konuşulmuyor:KK43:

merhaba, ben 4 yıldır evliyim. uzunca bir süre vajinusmus için farklı psikiyatrlara gittim.sonrada 3 yıldır bir psikologa terapiye gidiyorum. Duyguları engellemeyi bi savunma mekanizması gibi işletmeye çocuk yaşta başlamışım vede pek çok anne-babanın yetiştirirken yaptığı yanlışlarla bu noktaya gelmişim ve ben evlenene kadarda tüm bunlardan habersiz gib yaşamışım. vajinusmusla olay patlak verdi..
bahsedildiği gibi, oral seks veya elle yapılan masturbasyonla orgazm oluyorum.Ama cinsel birleşme ile hiç olmadı,gerçekten psikolojik faktörler mi ön planda?
tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. ne yapmak gerekir? teknik olarak yapılacaklar var mı? alt ve üst katta bi süre oturan, komşuların çığlıklarını duyunca daha da moralim bozuluyordu.Bu konuda herkesle konuşulmuyor:KK43:

psikolojik faktörler mutlaka vardır canım
ne yapmak gerekir sorusuna zannedersem burda pek cevap bulunamaz yani şöyle yaparsan olur gibi bir durum değil bu ama bir uzman yardımıyla ilerleme kaydedilebilir

bana bilen birileri varsa yardımcı olabilir mi?ben daha yeni vajinismus atlattım 15 gün falan oldu kendimi çok kastım çokta kortum. şimdi girişlerde kendimi kassamda ilişkiye girebiliyorum ama orgazm olamıyorum.acaba bu zamanla geçip tecrübe sahibi olup hersey yoluna gircek mi yoksa burda ismi geçen jeli almalıyım kafam karısık:KK37:

arkadaşım ben de vajiyi yendim aynı sıkıntı ben de de var. hatta son denememizde bu muydu 1 yıl boyunca çektiğim dedim hiç zevk almadım hatta işkence gb di sırf girsin çabasındaydım çok mekanikleştim. evlenmeden önce eşimin dokunması bile bana zevk verirdi. vajinuşmus çok yıprattı. bence bu da bir süreç öğreniriz inşallah. eşlerin bencil olmaması gerek bence özellikle erkek bazen kendi derdine düşüyor. eğer karşılıklı olarak zevk almaya odaklanırsak aşarız. ama sende yenisin daha önce şu duruma alışalım zamanla alışırız inşallah.

arkadaşım ben de vajiyi yendim aynı sıkıntı ben de de var. hatta son denememizde bu muydu 1 yıl boyunca çektiğim dedim hiç zevk almadım hatta işkence gb di sırf girsin çabasındaydım çok mekanikleştim. evlenmeden önce eşimin dokunması bile bana zevk verirdi. vajinuşmus çok yıprattı. bence bu da bir süreç öğreniriz inşallah. eşlerin bencil olmaması gerek bence özellikle erkek bazen kendi derdine düşüyor. eğer karşılıklı olarak zevk almaya odaklanırsak aşarız. ama sende yenisin daha önce şu duruma alışalım zamanla alışırız inşallah.

gazelcim vajinismus bitti. bu dert geldi başımıza. ben ne zaman zevk alacağım diye merak ediyorum. vaji yenenlerde sadece bir kişide okudum zevk aldım diye. zamanla olacak inşallah

arkadaşlar bu mucize doktor murat ulusoy anorgazmi tedavisi de yapıyormus sanırım,giden var mı aranızda acaba? ya da gittiğini duyduğunuz birileri? ben 2 hafta oldu vajinismusu yeneli biraz biraz zevk alıyorum ama cok az. orgazm cok uzak görünüyo su an gözüme. bir de femore jel denicem bakalım. ilişki sonrası yanma ve kasıntı oluyor,sizce mantar mı oldum?:KK5::KK5: napıcam ben simdi:KK43:

femore jeli denediğinizde işe yarayıp yaramadığını burada yazar mısınız, bende denemek istiyorum ama almaya cesaret edemedim ya bu da işe yaramazsa diye :KK43:((

Galiba benim de böyle bir sorunum var yalnız eşimle biz bu duruma çözüm getirdik denemenizi tavsiye ederim.
O da şu ki birleşme esnasında mastürbasyon yapılması kızken yapılan.
Ve bir zaman sonra orgazm olmaya başladığınızı görceksiniz ben faydalarını görmekteyim ....

gazelcim vajinismus bitti. bu dert geldi başımıza. ben ne zaman zevk alacağım diye merak ediyorum. vaji yenenlerde sadece bir kişide okudum zevk aldım diye. zamanla olacak inşallah

sorma ilişki sırasında sadece girsin derdindeyim ve işkenceye bile dönüşüyor bu biran önce girsin bitsin istiyorum tabi böyle olmamalı bi tuhaflık var. önceden eşimin dokunmasından bile hoşlanırken mekanik robot gbyim. inş. zamanla aşıcaz bunuda bu günlerede şükür ama ben hala zorlanıyorum neden anlamıyorum ama girmeyecek diye kasıyorum hala sonunda giriyor ama işkence gb. bildiğin kayganlaştırıcı jel var mı bi de ben istemeye utanıyorum eşim desen o da almaz.tuhaf geliyor.

vajınısmusu aştıgınıza göre bunu kesin aşarsınız bence
tamamen psikolojık olduguna inanıyorum
özelikle tedavi döneminde istek falan gidiyor insandaa sogutuyor o durumlar
ben 2 denemede pek bişey hisetmemiştim
ama devamında yok hissedicem bu cok güzel bişey diye düşündüm ama buna gercekten inandımm
şu anda bi sorun yaşamıyorum hiç
sizde buna gercekten ınanın hersey degısecektir

suan bende orgazm olamama durumlari yasiyorum.. aslinda enerjim olmuyor zar zor yapiyorum.. ama orgazmi uzun zaman yasamazsam rüyamda oluyorum..

ama eskisi gibi olsun cinselligimiz istiyorum ama enerjim olmuyorr,hamilelikten...

zor bir 4 ay gecirdik, 4 ay sonrasinda da evimizde esimin yegeni yasamaya basladi.. simdi iliski sadece olursa aksamlari olmak zorunda o da yorgun oldugumdan haftada en fazla 2 kere oluyor... ve ben yorgunsam genelde tek tarafli orgazm yasiyor esim..

rüyamda görüpte olamadiysam pesine kosuyorum ama eskisi gibi degiliz...

gündüzleri uyuyamiyorum sabah 6.30 ta kalkiyorum... aksam 11 de tavuklarla yatiyorum......esimi aksatiyormusum gibi geliyorr..heyecanimiz gitti gibi geliyorr.. amann bla blaa ...

bugünlerde de herseyi dert ediyorum kendimi gebelikten mi ne ...problemliyimmm ... :)))

tatlım artık o kadar sıkıntı yaptım ki kendime. esime karsı eksikmiş im gibi hissediyorum kendimi.karsılıklı mutlu olmak istiyorum zorluyorum çabalıyorum ama olmuyo vajinin üstüne defalarca yaptık ama olmuyo eşim çok emek harcıyo cabalıyo ama olmuyo çok üzülüyorum:KK50: nolur yardım edin yokmu bu durumu atlattıpta iyileşen yol göstersin.samsunda yaşıyorum 2 gündür gezmediğim eczane kalmadı femore jel için birinde bile yok çıldırıcam:KK50::KK50::KK50:

orgazm olamayanlar icin de bir tedavi yöntemi varmis..ben de su siralar onu deniyorum.. bu vajinismus tedavisi gibi parmakla oluyormus.. bi google dan bakin isterseniz..
parmagi icine aliyorsun parmagi slklp gevsetiyorsun vajina girisindeki kaslari kullanarak... bir de orgazm olamayanlar es alttayken denesin... o pozisyondan baslatiyorlarmis tedaviye..

ve sunu sölimm ben o pozisyondayken hep orgazm olurdum,simdi hamileyim o pozisyon zor o yüzden -dum diyorum :))

bir de vajinismusu yenerken cok egzersiz falan yapiliyor,daha sonra ciftli egzersizler biraz görevmis gibi oluyor kendinize zaman verin ...biraz dinlenin...

hatta mümkünse 1 hafta falan iliskiye girmeyin eger tamamen vaji tedaviniz bittiyse birbiriniz özleyin... ya da farkli fanteziler deneyin...
sadece birlesme haz vermiyor,önce beyni etkilemek lazim..

mesela ben öyle hade yataga girelim diye olmyuor... önce kur yapmam lazim,onun beni istedigini görmem lazim,onun beni istedigini görünce etkileniyorum..

ya da zamansizlik lazim...olmadik zamanda spontale gelisen durum...

yani önce fantestik bakin...

bende eskisi gibi bakmayi cok isterdim ama anac oldum galiba bir de yorgunluk..bir de eskisi gibi yalniz yasamiyoruz... tükendim galiba :KK43:(

orgazm olamayanlar icin de bir tedavi yöntemi varmis..ben de su siralar onu deniyorum.. bu vajinismus tedavisi gibi parmakla oluyormus.. bi google dan bakin isterseniz..
parmagi icine aliyorsun parmagi slklp gevsetiyorsun vajina girisindeki kaslari kullanarak... bir de orgazm olamayanlar es alttayken denesin... o pozisyondan baslatiyorlarmis tedaviye..

ve sunu sölimm ben o pozisyondayken hep orgazm olurdum,simdi hamileyim o pozisyon zor o yüzden -dum diyorum :))

bir de vajinismusu yenerken cok egzersiz falan yapiliyor,daha sonra ciftli egzersizler biraz görevmis gibi oluyor kendinize zaman verin ...biraz dinlenin...

hatta mümkünse 1 hafta falan iliskiye girmeyin eger tamamen vaji tedaviniz bittiyse birbiriniz özleyin... ya da farkli fanteziler deneyin...
sadece birlesme haz vermiyor,önce beyni etkilemek lazim..

mesela ben öyle hade yataga girelim diye olmyuor... önce kur yapmam lazim,onun beni istedigini görmem lazim,onun beni istedigini görünce etkileniyorum..

ya da zamansizlik lazim...olmadik zamanda spontale gelisen durum...

yani önce fantestik bakin...

bende eskisi gibi bakmayi cok isterdim ama anac oldum galiba bir de yorgunluk..bir de eskisi gibi yalniz yasamiyoruz... tükendim galiba :KK43:(
teş ederim canım bilgi için bugun öyle bi aradım int parmak çalışmasını bulamadım çokta ilgilenemdim yarın daha ayrıntılı bakarım inş.umarım bulurum bulduklarımda işe yarar.

cgdm01 sagol canım özelden yazmışşın ama ben gönderemdim sana 100 msj olmadığı için bende zateen dediğin gibi düşünüyorum hafta sonu geçsin pazartesi günü bakalım alıcam herhalde

X