Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

Denemekte fayda var

Canim sende istek var mi ?
İsteksizlik ten belki de zevk alamaman .

Kizlar esim bana cok onem verir on sevismemizde var ama bazen 3 4 kere olsun genede olamiyorum bende fantazi uretiyorum striptiz vucut corabi degisik muzikli bile striingim var =D bunlari deneyin. Ama bazen zevk alan biri bile olsaniz hormonlarlw alakaliymis ole duydum malesef

hep aynı ortamda sevişmekle ya da kendini sexe hazırlamamakla ilgili bu sorunlar.yani sexi malesef türk erkekleri sadece penis vajinadan ibaret olarak gördükleri için,bizler yeterince orgazm olamıyor ve zevk alamıyoruz.penisin boyu kalınlığı ya da sertliği bunlar ikinci planda kalan yardımcılar,en önemlisi dilini dudaklarını ve ellerini nasıl kullandığı.partneriniz sizinle öpüşmeye başlamadan ereksiyon oluyorsa sizin orgazm olma ihtimaliniz çok düşüktür,çünkü partneriniz içinize girmeden ya da girdikten 5-10 dakika sonra boşalacaktır.tavsiyem oral seks üzerinde yoğunlaşmanız ve bunu geliştirmeniz.oral sexi iyi yapabilen erkek kadınını fazlasıyla mutlu eder ve istenilen performansda sex yapar.klitorisinizin emilmesini yalanmasını sağlayın,direkt yapamıyor iğrenme durumu varsa tatlı şeyler ya da alkol vs.kullanarak bunu yapın...

bunları yaptırıp da hala orgazm olamayan varsa bana ulaşın:):)

neler yarptıgımıanlatmaym sana cnikom ben arada yasıyorum aorgazmi herzmn değil

neler yarptıgımıanlatmaym sana cnikom ben arada yasıyorum aorgazmi herzmn değil

anlat bence belki bilmeyenlere katkı sağlarsın.illaki benimde bilmediklerim vardır ama ben bu konuda çok hassas olduğum için sürekli araştırıyorum.sex insanın yaşam standardını yükseltir.özellikle sabah orgazmları işe mutlu gitmenizi ve gününüzün ii geçmesini sağlar...

Klitoral orgazmı bekarken çokca yaşadım. Gerek kendi kendime mastürbasyon yaparak gerekse hemcinsimle sevişirken. ( lez değilim sadece merak , gençlik v.b ) Birbirimize oral yolla klitoral orgazm yaşatırdık. Çok çok iyiydi diyebilirim.
Tabi evlendikten sonra bunu bıraktım. Şimdi sadece eşimleyim. Eşim de oral yolla klitoral orgazm yaşamamı sağlıyor ama bazen sakal ve bıyıkları battığı için öncekiler gibi olmuyor tabi. :) Ama yinede oluyorum hatta bazen peşpeşe 2 defa oluyorum ( klitoral )
Eşim bu sürece içime girmiyor. Ben klitoral orgazm ve orgazmlar yaşadıktan sonra eşim içime giriyor ve inanın mükemmel bir vajinal orgazmla sevişmeyi tamamlıyoruz. Bütün bunlar genelde yarım saat ile 1 saat arası bir süre alıyor.
Yani diyceğim önce klitoral orgazmı yaşamak, vajinal orgazma daha kolay ulaşmayı sağlıyor sanırım. Deneyin bakalım olacak mı ?????????

Sana katılıyorum...Özellikle dil ve el en önemli zevk araçları ki,erkeklerin biran önce sekse geçme isteği hemcinslerimizi soğutmakta...

Araştırmak iyidirki sabah işe gitmeden orgazm olmak gibisi yoktur

Orgazm olamama iki şekilde düşünülmelidir. Kişi masturbasyon yaparken orgazm olabiliyor mu? Kişi cinsel ilişki sırasında orgazm olabiliyor mu? Sorun genelde psikolojik oluyor. Ve tedavi edilebiliyor.

Haklisin cnm surda haklisin hayat standartini yukseltiyo gercekten ben is arkwdaslarimdan biliyorum yeni evli bir cift 21 yasinda kiz daha ayda 1 kez falan ggiriyolarmis yni evli ve genc sasrdim anlatti esi prno ve bacak corapli bacak fotolari varmis cebinde yakalamis yemin billahlar etmis bidaha olmicak diye bende zaten ic camasir magazasndayiz jartiyer corabi dedigim gbi vucut corabi flan onerdim gecelikler kostumler ama bikere hevesi kacmis yapmak istemedi sonradan ikna oldu birazz ben cook profosyonel degilim ama strptiz seviyorum erkegi cok etkiliyo ve kendinizide hazrlamis oluyosunuz ve bence hemen soyunulmamali eelera mesela ince bir string kalcak o sirada surtunmeylede siz etkilenebilirniz bunun gibi seyler bende yasadikca arastrdikca bakark ogreniyorum

Son düzenleme:

21 yaşında olup da sex yapmaması zaten buyuk bi sorun.ayda bir sex mi olur yni.o adamın yerinde olmak istemem.adamın benim gibi hatunu olsa muhtemelen sex yapmaktan aleti asinacak:))ama yok yani şimdiki kızlar garip.oral yok anal yok erkek napsin yazik.

ben hamileydim cnm dogurana kadar kesmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…