Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
bu durum her kadına göre değişir zaten böyle yapınca kesin oluyor diye birşey olsa bu sorun olmaz
psikoloji
kadınların odaklanma sorunu (aynı anda birsürü şey düşünüyoruz ya işte burda bu durum kötü oluyor)
doğru pozisyon
ben en rahat üstteyken olabiliyorum bazı kadınlar üstte yapamaz başka pozsiyonda olur
yani bu kişiye özel bir durum

benim bahsettiğim acı birazda nasıl söylesem penis sorunu galiba, benim organım galiba sbiraz dar, bunları yazarken biraz çekiniyorum ama sorunun kaynağına ulaşmak gerek diye düşünüyorum. eşimin penisi de biraz iri yada ben öyle hissediyorum. buda bana sanki biraz acı veriyor.

cnm üsteyken dedin peki kontrol sendemi oluyor. yoksa eşinin mi gidip gelmesini istiyorsun. hangi yöntem orgazmı sağlıyor sende

evet cnm yanma gibi bişey, ama orgazm mı değilmi bilemiyorum. nasıl bir duygu tam olarak anlatırmısın ya da özele atarmısın cnm. ben de kıyas yapayım.

evet cnm yanma gibi bişey, ama orgazm mı değilmi bilemiyorum. nasıl bir duygu tam olarak anlatırmısın ya da özele atarmısın cnm. ben de kıyas yapayım.
canım gelgit sırasında yanma mı hissediyorsun diye sordum aslında, yani eğer öyleyse o yeterli kayganlık sağlanmayınca olur, yani az kuruluk varsa ondandır, orgzm mı zaten anlarsın merak etme =) adı üstünde zevk acı değil.

evet arkadaşlar yazılarınızı okudum ben kimyagerim tanıdıgım meslektaş bir arkadşaım var bitkilerle ilgleniyor cinsel bozukluklarla ilgilide çalışıyor tabi erkek oldugu için üstü kapalı konuştuk gerçekten ülkemide ve dogada çok faydalı bitkiler var bunlar aktarların yapacagı işler degil arkadaşlar bilinçsizce bitki tüketmeyin arkadaşım tübitaga proje yapıyor çok idaalı bende bana söyledigi bitkileri araştırdım orgazm konsunda makaller çok ümit vadedici ve orgazımda yaşam tarzı ve yedigimiz besinlerinde çook etkisi var size tavsiyelerim olucak burdaki yazılanları okuyunca üzüldüm umudunuzu kaybetmeyin önemli tavsiylerim olucak zamanla

valla benim yuzum yok artik adamcagiza dur dur demeye zaten 1 saati askin mesai yapiyor :) guluyorum artik sorun olmaktan cikardim bu isi ben galiba. ne kafamda bisey var, ne kocamda sorun... sorun benim galiba :))) en cok da canimi bu SIKIYOr zaten kendi bedenime hakim olamiyorum yahu ugurbocuuu ya da ondan yardim alan arkadaslardan da henuz yazan olmadi. bana burdan da ekmek yok sanirim :2:

arkadaşım çalışıyor bu konuda ama gıdalarında degişim yapması önemli özelikle dogal domates sabah kahvaltısınsa yulaf süt yesin domateside güzelce böyle melemen ondada zeytin yaglı olsunki domates sperm kalitesini artısınki testise iyi gelsin ama yulaf süt kahvaltıda önemli

yeni üye oldugum için mesaj yazamıyorum

klitoral orgazma inanın.. genital bölge sadece vajinadan ibaret değil.. klitoris aracılığıyla duyulan zevk, erkeğin yaşadığı orgazmla eşdeğerdir.. keşfedin..

1. once kendi bedeninizi sevmeyi ogrenin. kendi bedeninizle barisik olun ve ozguveninizi saglamlastirin.
2. masturbasyon yapmayi ogrenin. klitorisinizi ve hangi noktalara dokunmayi/dokunulmasini istediginizi kesfedin.
3. erken bosalma problemi olmayan sevisirken sizin de zevk almanizi onemseyen bir partner bulun.
4. ritmi ve hizi kontrol edebileceginiz ustte oldugunuz pozisyonlari deneyin.
5. hala ise yaramiyorsa- partnerinizin bu konudaki becerilerine guveniyorsaniz- size oral seks yapmasini isteyebilirsiniz.
6. bir de aklinizi bosaltip sadece o ana odaklanmaya calisin ve eglenin.

Yazdıklarınıza tamemen katılıyorum
dediğiniz gibi en başta kendimizi tanımalıyız
3. şıkta dediğiniz denemeden bilinmediğinden seçme şansı pek olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…