Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

kızlar birde şunu deneyin..erkek arkasını biyere yaslayarak yarı yatar yarı oturur pozisyonunda olsun.üstte siz olun ve sürtünme hareketini hissedin fantaziler kurun kafanızda ve hakimiyet sizde olsun..sadece size dokunma müdehalesinde olsun eşiniz..sonra zevk aldığınız yere odaklanın ve sürtünmeye devam edin.bu işin sırrı konsantrasyonunuzu hiç düşürmemek.. ben sadece bu şekilde orgazm oluyorum hiç şaşmaz tek ilişkide birkaçsefer olabiliyorum.. gerçekten zor bişey önceleri bende alamıyodum bu zevki ama geliştirdim iyi şanslar

çok fazla zevk alıyorum hatta çığlık atmak istiyorum ama tutuyorum kendimi üst komşular duyar diye çok korkuyorum belkide benim orgazm olamama sebebim komşular

Son düzenleme:
Uste iken aktif olmak sizlere haz verir. Hizlanip yavaslamak elinizde. Partnerinize acik olun hizlan yavasla gbi fsiltilar size yarar.

O istemeden siz istediginiz pozisyona gecin cok abartili sesler cikartmayin video yildizlar gbi olmaniz hoslarina gitmez

Erkekler herseyi yapabilen ama amator kadin sever oyle vur.kamcila parcala daha fazla diyen kadin tiksindiriyormus onlari

yani herseyi yap ama amator gibi ol

mrb uğurböceği özelden msj atamıorum inşalllah görürsün. 2 yıldır evliyim vajinal orgazm hiç olmadım.doğal olarak zevk almadığım içinde eşimi çok sevmeme rağmen birlikte olmak istemiyorum.bazen 3 hafta hiç bişi yapmadığımız oluo.dün artık bu problem oldu.kavga etmedikte sevgimizi sorgular olduk.çünkü daha önce 7 yıl gibi çıktık.çıkarken daha güzeldi sürtünme yoluyla şimdi iste kabus.uğur böceği yazdıklarını dün sabah 6 ya kadar uyumadan okudum.dün hesap açtım şimdi aktif oldu.lütfen canım bana da msj atarmısın.canıma tak etti artık bişileri değiştirmem gerek

cdgm 01 msj gördüm oraya cvp veremiyorum.çok sevinirim bildiklerini paylaşırsan.dün biraz yazılanlardan bişiler denedim ama tam olarak bilmiyorum nasıl oalcağını

yaa lütfen ban da msj atın konuyu baştan sona okudum.özelden yazamıorum kimseye.cdgm01 canım ben sana msj attım ama görmedin sanırım.ya da ben bu msj atma işini beceremiom.UĞURBÖCÜÜ NERDESİN

olmadı olmuyorrrr yokkkk işte yoruldum artık....

buraya artık olunca yazmayı düşünüyordum ama aylar geçti sonuç aynı..

orgazm yaşayanlara sorum:
eşimizin penisi içimizdeyken klitoris ile oynamaya devem edilmelimi çünkü onu bırakınca hiç olmayacakmış gibi geliyor..
nereye odaklanmalıyım g noktasınamı vajinamın içinde heryerinemi klitorisemi
d) hiçbiri

Son düzenleme:
merhaba, internette bu konuyla ilgili makaleler okurken gordum paylasimi. master mezunu,yurt disinda egitim almis cok iyi isi ve cok iyi esi olan biriyim. bu duruma ne doktor ne ilac ne kegel egzersizi fayda etmedi.hep psikolojik denip kestirilip atildi.tamam da benim psikolojim yerinde adamin ustune atlayan benim esim yabanci uyruklu bu konularda cok rahat keza ben de. neden hala olamadi anlamadim? 8 yil bu boyle. klitoral de olmuyor cunku esimin penisi asagi dogru ve klitoral orgazm icin uygun pozisyonlar esime aci verdigi icin tercih etmiyoruz :) kimisi dehset diyor, kimisi klitoralle ayni diyor, kimisi vaginal orgazm yok aslinda klitorisin icerden uyarilmasi diyor. o kadar kitap okudum ona buna akil verdim kendime yaramadim velhasil ugurbocuuu rumuzlu arkadas formulu bulmus sanirim. kendisi ya da mesaj attigi kisilerden biri bana yardimci olursa sevinirim. inananin siteye bu amacla uye oldum yalan yok :S tesekkurler

biz eşimle ilişkiye girme sorununu yeni aştık yani tamamını yeni alabiliyorum.. eskisi kadar acı yok ama bişey de hissetmiyorum.. zevk almaya calısıyorum psikoljık olarak caba gösteriyorum ama zevk alıncak bi noktaya dokunmuyo ki :) klitoristen uyarılarak orgazm olabiliyorum yani olma konusunda sıkıntım yok ama ilişkide olmuyo.. olanlara sorum şu? bu durum ilerde mi oluyo yani vajina genişledikçe? çünkü içerde zevk alıncak bi yer yok gibi geliyo sanki..:44:

Sorunu yeni aşmışsınız hemen vajinal orgazm olmayabilir psikolojik olarak henüz rahat değilsin bence zamanla zevk alacaksın birde g noktasıyla ilgili araştırma yap nette

yeni yeni ilişkiye alışıyorsun hemen olacak bir süreç değil zamanla alıştıkça olursunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…