Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
Biz de 3 yillik evliyiz ilk 2 senemiz benim acimdan kabustu diyebilirim. ( super bi oyuncluk yetenegimin oldugunu farkettim) :) fakat su son 1 yildir bunu daha fazla devam ettiremeyecegimi anlayip konunun uzerine gitmeye karar verdim. Yaptigim tum arastirmalardan tek bir sonuc elde ettim. O da once istemek ve beynini tamamen iliskide tutmak. Boylece tum temaslari hissedebiliyosun ve hissettikce zevke donustugunu goruyosun. Isin özu hissedin arkadaslar ten uyumu da cok onemli tabiii

Gulunc gelecek belki ama ben esimle evde yalniz olmadigimda orgazm olabildigimi farkettim soyle aciklayayim annemlerde kaldigimizda klitoris orgazm oldum o icimde degildi ben ustunde ve kiyafetlerle..
Gecen kardesim kaldi bizde o zaman da icimde degildi ama yine oylr oldum ve bir seferde yine kiyafetli olarak halamin evinde.. off neden boyle oluyor basbasa iken olamiyorum

gülünç neden gelsin canım sen sadece klitoral orgzm olabiliyorsn başbaşaykende klitoral orgazmı olacaksın benzer şekillde veya farklı şekilde ama içinde değilken sürtünerek olabilirsin

ben 6 yıllık evliyim,vajinal orgazmı hiç yaşamadım,evet ne yazıkki hiç...hep rol yaptım,aslında ilişkimiz çok güzel devam ediyor eşimde de erken boşalma falan yok.dakikalarca devam ediyor ben olayım diye,bende çok keyif alıyorum ama sonu yok,bi süre sonra tahriş olmuş gibi hissediyorum ve orgazm taklidi yapıyorum kendini kötü hissetmesin diye.çünkü o elinden gelen herşeyi yapıyor 6 yıldır bıkmadan usanmadan.ilişki bitince ben taklit yapmamışsam klitoral orgazmı yaşamamı sağlıyor ama bazen de takılıyor şakayla karışık.nereye kadar böyle gidecek diye.bunun bir yolu varmı,varsa nedir lütfen biri anlatsın bana,yorumların çoğunu okudum çoğu kadın aynı dertten muzdarip.aynı anda birbirini hissederek orgazm olanları kıskanıyorum valla :)

5 yıllık evliyim.2 çocuğum var.küçüğü 6 aylık. evlilik hayatım boyunca hiç zevk alamadım.nasıl bir şey olduğunu da bilmiyorum.bir türlü kendimmi veremiyorum.eşim de bunu biliyor çok yardımcı oluyor ama olmuyor işte..kadın doğuma gittim geçenlerde hormon tedavisi olman gerekiyor dedi. aranızada hormon tedavisi olan var mı?artık bu konu yüzünden eşimle aram iyice bozulmaya başladı.ne yapmam gerekiyor. taklit bile yapamıyorum. sadece eşimin ihtiyacını formaliteden gidermiş oluyorum o kadar.

Erken boşalma konusunu nasıl aştınız paylaşırsanız sevinirim.

Erken boşalma konusunu nasıl aştınız özelden paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleme:
2007 yılından beri forumda süregelen bu içinden çıkılmaz sorun üzerine artık master yaptım diyebilirim. birazdan (yazması uzun süreceği için) tüm bu sorunu sonlandıracak çözümleri bir bir sıralayacağım az kaldı.. bu sıkıntıyı çeken çoğu arkadaşımın sorununu çözdüm. ama yazmakla ne kadar olur bilmem deneyeceğim. birazdan.

merhabalar ben de tecrübelerimi paylaşayım umarım birilerine çözüm olur..öncelikle yeni evliler acele etmeyin bunu takıntı haline getirmeyin ben öyle yaptım malesef uzun zaman aldı atlatmam.çünkü zamanla öğrenilen bişey bu.6 ay da olabilir 1 yılda...kendinizi iyi tanıyın mesela ben ilişki sırasında olamıyordum eşimden kaynaklı sanıyordum ama öyle değilmiş ne kadar uzarsa uzasın süresi asla olmuyorum hemen sonrasında eşim klitoral olarak orgazm olmamı sağlıyor.hatta önceleri zamanla olursun deyip önemsemiyodu fakat kavgalarım hep bu yüzdendi onun isteksizliği aceleciliği ve umursamazlığı sonunda anladı ve çok çabaladı şu an klitoralde olsa çok mutluyum çünkü diğer türlü asla olmuyor.diğer mevzuya gelince yani eşlerin erken boşalması tekrar ereksiyon olamaması hatta isteksizliği onun çözümü de var (çünkü bazılarını sorunu eşlerin erken boşalması )EPİMEDYUMLU MACUN. İLİŞKİDEN 45 DK ÖNCE 1 ÇAY KAŞIĞI YETİYOR AKTARLARDA SATILIYOR.deneyin derim sonra bana teşekkür edeceksiniz..

Son düzenleme:
Kızlar; bu konuyu temelde iki grupta toplamamız gerekiyor.
birincisi, bizim yapmamız gerekenler, ikincisi de eşinizin yapması gerekenler.
ikinizin de gerekli muayenelerden geçmiş olduğunuzu ve her şeyin sorunsuz olduğunu kabul edersek,

Temel sorunlarımız Erkekte erken boşalma, kızlarda kendini tanımama ve çekimserlik. (utangaçlık, tabular, kocam ne düşünür v.s.)

Erken Boşalma; erkekte bir alışkanlık, bir vücut hafızası gereğidir. cinsellik bizde bir tabu ayıp bir şey olarak görüldüğünden
Erkekler cinsellikle tanışma evrelerinde gizli saklı alelacele fark ettirmeden boşalma çabasına düşerler. bu yüzden bir an önce buldukları her yerde kimseye çaktırmadan tuvalette banyoda boşalıp baskıyı ortadan kaldırma derdine düşerler. ve bu o kadar uzun yıllar sürer ki artık boşalma süresi dakikalarla ölçülür hale gelir. yani erkek erken boşalmaya kendini zorlamış vücut tarafından erken boşalma öğrenilmiştir.
Şimdi yapılması gereken aynı yöntemi kullanarak süreci tersine çevirmektir. Ancak yıllar süren bu alışkanlık öyle kolayca terkedilmez.
Ama korkmayın tedavisi yalnızca en fazla bir yada bir iki hafta sürecektir. Burada önemli olan bunu eşinizin tek başına başarmasını beklemekten ziyade onunla birlikte bu seansları yapmanızdır. Bu seansların adı mastürbasyon seansları amacınız tedavi olacaktır.

Evet şimdi.. Başlayalım.. Baş başa kalın. etrafınızda cinsel objeler heyecan verici bir takım şeyler olabilir size kalmış. eşiniz yavaş yavaş dokunun ve heyecanlandırın. elle uyarıya başlamasını söyleyin yada siz başlayın. önemli olan tam boşalmadan bir kaç saniye önce durmasını söyleyin. eğer siz yönetiyorsanız durdurmasını söyleyin. bir dakika bekleyin ve tekrarlayın. bu şekilde önce yarım saat sonra 45 dakika sonra bir saate çıkın. seansları her gün deneyin. amacınız boşalmaya kısa süre kala boşalmayı durdurmaktır. bunu ikinci yada üçüncü yapışınızda süre yarım saati geçmeye başlayacaktır.
bir hafta sonra;
dozu artırıp seansta birlikte erotik bir dergi okumaya başlayın. resimlere birlikte bakın ve fantazileri birlikte okuyun. lütfen utangaç davranmayın. dişiliğinizi keşfettiğinizi söyleyin. içinizden geldiğini söyleyin. kararlı olun. en ufak mahcubiyet belirtisi
her şeyi mahveder.
Aynı şeyleri bu cinsel içeriği değiştirerek devam edin. 2.hafta sonunda sorununuz tamamen ortadan kalkmış olacaktır. bazen erkeğin bu sürecini kısaltmak maksadıyla erkeğin konsantrasyonunu seksten uzaklaştırması tavsiye edilir. erkeğe bu nu denemesi de tavsiye edilebilir. erken boşalmada bundan başka çözüm olmadığını düşünüyorum. ama evlilik danışmanlarıyla da görüşebilirsiniz yada doktorlarla. bununla erkeğin sorununun çözüldüğünü düşünelim. sıra gelir kadına. Bu denenmiş ve başarılı olmuş bir yöntemdir.
BU YÖNTEMLE BAZEN İKİ YADA ÜÇ SEANSTA ERKEN BOŞALMA SORUNUNU TARİHE KARIŞTIRABİLİRSİNİZ. UMUYORUM BİR HAFTA SONRA TEŞEKKÜR MESAJLARI YAĞMAYA BAŞLAR.
NOT: Tamamen tavsiyedir. doktor görüşü değildir. uygulamadan önce doktorlarla görüşmeniz önerilir. şimdi kadınlar kısmına geçicez.

Son düzenleme:
Erkeğin erken boşalma sorunu çözüldükten sonra (zira erken boşalma sorunu olan eşle vajinal orgazm mümkün değildir.) ve kadının eşine söyleyemediği diğer faktörler de giderildikten sonra (koku sakal bıyık v.s. rahatsız eden her neyse) ilişkiye başlandığı anda
dolaptaki sihirli değneği çıkarıp kendinize bir dokunuşta bulunmalı ve o andan itibaren asla beş dakika önceki yada evdeki herzaman ki kadın olmamalısınız. bir anda cinsellikle beraber farklı bir moda geçmelisiniz ki, artık neredeyse erkek sizi hep o halinizle görmek isteyecek ve modunuzu değiştirmeniz için elinden geleni yapacaktır. bunun için yani sihirli değnek için utanmayı, çekinmeyi, adam ne der, komik duruma düşer miyim gibi tüm ön yargılarınızı bir kenara bırakmalısınız. arkadaşlar erkekler gün içinde birlikte oldukları yani birlikte salata yaptıkları kadınla sevişmek istemiyor. aynı kadını farklı bir ruh halinde görmek istiyor ve ancak bu şekilde heyecan duyabiliyor. ancak ilişkiden sonra hemen eski kadın olun. her şey hemen normale dönsün. böylece sadece yatakta farklılaştığınızı düşünecektir.
"bizim hanım da bunca zamandan sonra cinselliğe düştü ne iştir " demesinden çekinmeyin bence. kadınsal hormonlarla alakalı bir durum olduğunu söyleyin.

1. tek yapmamız gereken dişiliği sonuna kadar kullanmak ve sihirli değnekle kendimize dokunmak. vereceğiniz mesaj şu olacaktır.
"bu konuda ben böyleyim. birden çoşar farklı bir kadın oluveririm. şaşarsın.. "
eşinizi sabah akşam sizi düşünür sizinle ilgili fantaziler kurar hale getirirsiniz.

2. yatakta açık saçık konuşun ve onunda sizinle açık saçık konuşmasını isteyin. fantezi kurun. bu eşinizi sandığınızın aksine
harekete geçirecektir.

3. pozisyonları çoğu kez yönetin. en uygun pozisyonu bulun. sırt üstü yattığınız da kalça başlangıç kısmının altına bir yastık koyun.
belinizin ağrıdığını değil, böyle daha çok zevk aldığınızı söyleyin. dürüst olun. "g" noktası ancak bu pozisyonda uyarılır.

3. birlikte erotik film izleyin. bir çok erkeğe tedavi sırasında muayenehanede (tüp bebek v.s.)boşalması istendiğinde erotik dergiler
verilir. bu ayıp yada ahlaksızlık değildir.

4. seks yapmak için hep onun sizi haerkete geçirmesini beklemeyin. hiç beklemediği anda hiç beklemediği yerde onu uyarıp çekilin.
oyun oynayın.

5. ön sevişmeyi gereğinden fazla uzatmayın. bu her iki taraf içinde farklı fizyolojik etki gösterir. tadında bırakın.

6. en sevdiği kokuyu sürün. ve çok beğendiğiniz bir erkek kokusunu ona alın. seksi bir koku olduğunu sizi heyecanlandırdığını ve
her yerde sürmemesini isteyin.

tüm bunlar aşıldığında kişi kendi kontrolünü eline aldığında vajinal orgazmın yolu açılacaktır. tüm bu anlatılanlar bir haftada çözülebilecek bir sorundur ama uzun yıllar birlikte geçirilecek mutlu saatler ve sağlam bir yuva verir. (unutulmamalıdır ki dünya çapında yapılan araştırmalar iyi, mutlu ve uzun bir evliliğin sırrının, iyi seks olduğunu ortaya çıkarır.)
mutlu saatler olsun..

yahu siz hala anlamadiniz mi kizlar sorun psikolojik adamlarinizi sevin alttan girip ustten cikin sahsen ben kocamdan hic utanmam çünkü o bnim kocam adama az işve cilve yapın.siz istekli olun sorun sizde :)

Teşekkürler Laravelara alışkanlığı değiştirmek kafayı formatlamak sanırım en kalıcı yol ama herkes için işe yarar mı bilmiyorum.

Ayrıca hello2099 arkadaşımızdan da çözüm için paylaşım bekliyoruz,özelde olabilir.:26:

lütfen özel teknikleri olanlar bana da yardım edin. neymiş bu özel teknikler

bence özekl teknik diye birşey yok öyle standart birşey olsaydı herkes uygulardı
bu durum kişiye özeldir herkes farklı şekilde durumda orgazm olur bence
en önemli unsur kendini verebilme orgazmı kafaya takmama herşeyi oluruna bırakma eşin yeterince ilgilenmesi
birde doğru pozisyon

eşim yeterince ilgileniyor aslında ben de zevk alıyorum ama dahası yok işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…