Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
arkası dönük bir şekilde yatağın ucunda dizlerinin üzerine çöker ve erkek arkasından içine girer. Daha sonra kadın bacaklarını erkeğin omuzlarına koyar ve kalçalarını hafifçe yukarıya kaldırır. Bu pozisyon, yoğun bir vajinal orgazm yaratabilecek derin girişle rahim ağzı uyarısı için harika bir açı yaratır. Daha az derin bir girişle erkek ön vajina duvarının, G-noktasına değmesi için uyarabilir.

O pozisyondayken nasıl bacakları omuza koyacağız düşündüm düşündüm anlayamadım, akrobat mıyız ayol biz :KK1:

ya çok yaşa sen
karnım çatladı gülerken sabah sabah ama çok haklısın nasıl oalcak anlayamadım bende :KK52::KK52::KK52:

26 yasindayim ben 15 gun evvel evlendim

mutluluklar dilerim canım
evlenmeden önce hiç orgazm yaşamadıysan biraz birbirinizi tanımalısınız henüz sen bu işin keyfini almamışsındır
hep kafanda bir tereddüt vardır nasıl olacak acıyacakmı falan diye rahat ol zamanla düzelir herşey:nazar:

Evlenmeden evvel birlikte olmadik yani cinsel deneyimimiz yok fakat kiyafetlerimiz ile doruk noktasina ulasiyorduk ama simdi olmuyor. sadece ilk birlesim ani aciyor biraz korku oldu ama artik gecti o korku ama zevk yok

incimnaz msjı yolladım umarım başarıya ulasırsın lütfen paylaştıgım şeyler aramızda kalsın onun dışında gerçekten bu konuda sorunu olan içini açan arkadaslara cvp yazıyorum...

Konuyu 1den 205e kadar aralıksız okudum 2.bucuk yıllık evliyim evliliğim süre boyunca 1defaya mahsus vajinal orgazm olamadım zevk alıyorm ıslaklık oluyor ama tam tepe noktasını birtürlü göremiyorum Klıtorıs orgazm olabiliryorm eşim allahtan bu konuda ilk başlarda anlayışlı idi fanteziler olsun gerek p.no filmler olsun beni alıştırmaya çalıştı ama son zamanlarda gittikçe aramız açılmaya başladı ilk başlarda ilişkimizde olursun zamanla alışırsın gibi destek oluyordu artık ümidi kesdi sanırım olamıyorsun artık yapıcak birşey yok gibi davranmaya basladı son 1 aydır hiçbirşey yaptırmıyorum :2: Cinsel hayataımızın bitmesinden korkuyorm ve eşim buna çok düşkün aslında ona suç bulmuyorum o hep derdi bir erkeği mutlu etmek ıstıyorsan yatakda'da mutlu etmelisin die

ugurbocuuu nick'in gibi lütfen bana yardımcı uğur böceği olurmusun siteye yeni üye oldum oyüzden size özeldn mesaj atamıyorm
senin özelin benimde özelimdir yazdıkların sır olarak kalıcak yardımcı olursan ne mutlu olmazsanda canın sağolsun

selam eğer vajinal orgazm olmıyorsan klıtoris orgazmını dene ama bu konuda eşinde yardımcı olmalı ön sevişmeyı uzun tutun örnein 15 dk o zaman seninde vücudun orgazzma hazır hale geleccektir herseyı denediyseniz de sonuç alamıyorwsan bı uzmana başvur belki altında fizyolojik bır neden yatıyordur birde ilişkiye girilen pozisyon da çok önemli sana en uygun pozisyonu bulunca vajinal orgazm da olabilirsin iyi şanslar tatlım

8 aylık evliyim. söylemeye de çekiniyorum.hiç orgazm olamadım.

çekinecek birşey yok emin ol yanlız değilsin canım biraz oku forumu araştır bak sana ışık tutacak çok yazılar var
kafana takılan sormak istediğin herne olursa olsun çekinmeden sor mutlaka birileri cevap verecektir

uzman derken kadın doğum mu?
canım psikologlar bu konuda yardımcı oluyorlar bende 2 yıllık evlıyım ilkini de 6. yada 7. ayımda yaşadım malesef toplumumuzda kadın cinselliğine yönnelik ciddi bi baskı var bu işe öyl korkuyla bakıoruz kı bilinçaltımıza yerleşmıs artık cınsellık korkusu birçok kadın belkıde hayatı boyunccca orgazm nedır bılmeden menopoza gırıyo canım Allah yardımcın olsun umarım eşinle birlikte atlatırsınız bu durumu

Konuyu 1den 205e kadar aralıksız okudum 2.bucuk yıllık evliyim evliliğim süre boyunca 1defaya mahsus vajinal orgazm olamadım zevk alıyorm ıslaklık oluyor ama tam tepe noktasını birtürlü göremiyorum Klıtorıs orgazm olabiliryorm eşim allahtan bu konuda ilk başlarda anlayışlı idi fanteziler olsun gerek p.no filmler olsun beni alıştırmaya çalıştı ama son zamanlarda gittikçe aramız açılmaya başladı ilk başlarda ilişkimizde olursun zamanla alışırsın gibi destek oluyordu artık ümidi kesdi sanırım olamıyorsun artık yapıcak birşey yok gibi davranmaya basladı son 1 aydır hiçbirşey yaptırmıyorum :2: Cinsel hayataımızın bitmesinden korkuyorm ve eşim buna çok düşkün aslında ona suç bulmuyorum o hep derdi bir erkeği mutlu etmek ıstıyorsan yatakda'da mutlu etmelisin die

ugurbocuuu nick'in gibi lütfen bana yardımcı uğur böceği olurmusun siteye yeni üye oldum oyüzden size özeldn mesaj atamıyorm
senin özelin benimde özelimdir yazdıkların sır olarak kalıcak yardımcı olursan ne mutlu olmazsanda canın sağolsun
Sanki beni anlatmışsın :KK53:
uğurbocuuu bana da yardımcı olur musun o zaman :26:

Merhaba,
Öncelikle herşeyin başlangıcı birbirinize karşı hissetmiş oldugunuz sevgi ve saygının yanı sıra dürüst olmanız , duygularınızı ve neler hissettignizi paylaşmanız.

Eşinle iletişimin nasıl, onunla rahatça herşeyi paylaşabilirmisin?

Fakat esas yöntem tarihi çin sex yönteminde yatar. Onu ise uzun uzadıya anlatırım amam bir örnek vermem gerekirse en son üç gece arka arkaya sex yaptık ve eşim hiç boşalmadan beni defalarca orgazma ulaştırdı.
mrh. bu tarihi çin sex yönteminden bahseder misin. biraz araştırdım ama bulamadım nette.

Merhaba,

Bende 8 yıllık evliyim ve ilk başlarda bende orgazm olamıyordum, ve eşimde erken boşalma sorunu vardı. İkimizde doktora gitmeye çekindigimiz için kendi yöntemlerimizi denemeye karar verdik, ve şu an söyleyebilirimki seks hayatımız harika.
Bu konuda konuşmak isteyen arkadaşlara bilgi ve deneyimlerimi aktarabilirim.
aynı sorun ben de de var. yardımcı olursan sevinirim.

X