Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
Ben yeni uye oldum 11 aylik evliyim cok nadir iliskiye giriorz cunku hem canim hala acio hemde orgazim olamiorm ve bu yuzden isteksizlik olustu bole bisey yasayip atlatan oldumu yardim edin lutfen

Kizlar canim cok sıkkın n yapacagim bilemiyorum ama yardımlarınıza ihtiyacim var.kisa bir sure once hymen operasyonu gecirdim ve kist tedavusi gordum bunlari olmadan once hersey iyiydi ama n olduysa obdan sonra oldu dahada azaldi orgazm olmam.son zaman larda zevk aliyorum ama devamı bi turlu gelmiyo.dun mesela cok mutluydum zevkte aldim ama sonra odamiza gectik diyemi dis fircaladik aea verdik diye mi bilmiorum zevk almama ragmen orgazm olamadım. Arada boyle oluyor.ve bende bosalma olmuyor kitlenme ve buyuk bi zevk seklinde oluyor. N olur yardim edin çok açık yazdiysam ozur dilerim

bencede pisikolojik ilk evlendiğimizde bende orgazm olamıyordum ama şimdi gayet iyi şükürler olsun :)[/QUO

slm sonradan geçiyomu gerçektenn bende 1 yıllık evliyimm hiç tık yokk hiiç ama hiçç bişey anlamıyorumm nası iş anlamadım :)

kızlar iş fantaziden ibaret kafada fantazinizi kurun yani bi anlamda gaza getirin :KK1: ondan sonra sadece odaklanın hissedin yeterli.. öle erkek memnun olsun biz bişeyden anlamayalım yok :KK34: kızlar kendi adıma her seferinde bu duyguyu yaşıyorum.. sizlerde 1 kere oadaklanın olucak bu iş :KK70: ( buarada utanılcak bişi yok eşlerinizden yardım isteyin :KK66: )

Kizlar canim cok sıkkın n yapacagim bilemiyorum ama yardımlarınıza ihtiyacim var.kisa bir sure once hymen operasyonu gecirdim ve kist tedavusi gordum bunlari olmadan once hersey iyiydi ama n olduysa obdan sonra oldu dahada azaldi orgazm olmam.son zaman larda zevk aliyorum ama devamı bi turlu gelmiyo.dun mesela cok mutluydum zevkte aldim ama sonra odamiza gectik diyemi dis fircaladik aea verdik diye mi bilmiorum zevk almama ragmen orgazm olamadım. Arada boyle oluyor.ve bende bosalma olmuyor kitlenme ve buyuk bi zevk seklinde oluyor. N olur yardim edin çok açık yazdiysam ozur dilerim

bu anlattıklarına göre konsantrasyon bozulmuş canım biz kadınlar her birşeyi kafamıza taktığımız ve birçok şeyi aynı anda düşünmeye çalıştığımız için bu duruımlarda en ufak birşey herşeyi berbat edebiliyor
ortamı başka hiçbirşeyden etkilenmeyecek halde hazırlamak lazım başka birşey düşünmeden o anın büyüsünü yaşamak lazım

kızlar iş fantaziden ibaret kafada fantazinizi kurun yani bi anlamda gaza getirin :KK1: ondan sonra sadece odaklanın hissedin yeterli.. öle erkek memnun olsun biz bişeyden anlamayalım yok :KK34: kızlar kendi adıma her seferinde bu duyguyu yaşıyorum.. sizlerde 1 kere oadaklanın olucak bu iş :KK70: ( buarada utanılcak bişi yok eşlerinizden yardım isteyin :KK66: )

eşlerden yardım isteme konusuna katılıyorum konuşun rahatça sıkılıyorum söyleyemiyorm dedikçe daha da büyür sorun

Koital anorgazmi : Cinsel birleşme sırasında penis vajina içindeyken orgazm olamamaya rağmen elle klitorisin uyarılarak (masturbasyon yoluyla) orgazma ulaşılması durumudur. Eş anlamlı diğer tabiri ise "Klitoral orgazmi" dir ve yalnızca klitorisin uyarılması ile orgazmın gerçekleşmesidir.

Bende de bu sorun var. Çok zorluk yaşıyorum :KK43:

Koital anorgazmi : Cinsel birleşme sırasında penis vajina içindeyken orgazm olamamaya rağmen elle klitorisin uyarılarak (masturbasyon yoluyla) orgazma ulaşılması durumudur. Eş anlamlı diğer tabiri ise "Klitoral orgazmi" dir ve yalnızca klitorisin uyarılması ile orgazmın gerçekleşmesidir.

zorluk yaşıyorum derken hiçmi olamıyorsun yoksa zormu oluyorsun
pozisyonları ayarlaman lazım belki hangi poziğyonda daha rahat olabiliyorsan öyle olmaya çalış

bence sorun sende , dediğin gibi klitoral orgazm sadece penis içerideyken elle uyarılarak orgazm olma durumu değildirki
affedersin ama penis içerisinde klitorol orgazm olabilmekte bir şans
penis olmadan kendi kendine klitoral bölgeyi okşayarak orgazm olan evli kadınlar varken bu tür zor durumdayım diyen bayanlara şaşırıyorum
bence senin ya kafan başka şeylerle çok meşgulken eşinle beraber oluyorsun o sebeple olamıyorsun yada eşine karşı yeterli uyarılmıyorsun
eğer kafan doluysa kendini rahat bırakıp hiçbirşeyi düşünmeden beraber olmaya bak
eşinden dolayıysa onunla konuş ön sevişmeyi uzatmaya çalışsın

Sonradan düşündüm de bu da bi nimettir hiç olamayanlar da var.
zorluk yaşıyorum çünkü pozisyonlarım sınırlı eşim de şikayetçi haliyle.

bence sorun sende , dediğin gibi klitoral orgazm sadece penis içerideyken elle uyarılarak orgazm olma durumu değildirki
penis olmadan kendi kendine klitoral bölgeyi okşayarak orgazm olan evli kadınlar varken bu tür zor durumdayım diyen bayanlara şaşırıyorum
bence senin ya kafan başka şeylerle çok meşgulken eşinle beraber oluyorsun o sebeple olamıyorsun yada eşine karşı yeterli uyarılmıyorsun
eğer kafan doluysa kendini rahat bırakıp hiçbirşeyi düşünmeden beraber olmaya bak
eşinden dolayıysa onunla konuş ön sevişmeyi uzatmaya çalışsın[/QUOTE

penis olmadan kendi kendilerini niye okuşuyor evli kadınlar onu anlayamadım?? ha vajinusmus diyeceksin o bir hastalık zaten ayrı bir durum.

Ayrıca o benim konuyla alakalı sorunum yani tek sorunum o değil.
konuyla alakalı kısmının sorun olması da şundan rahat rahat her pozisyonda birlikte olamama ve vajinal orgazm asıl olandır klistoral ise daha hafif sanki gerçekten seks yapmış gibi hissetmiyor insan psikolojik olarak.

eşinden dolayıysa onunla konuş ön sevişmeyi uzatmaya çalışsın[/QUOTE

penis olmadan kendi kendilerini niye okuşuyor evli kadınlar onu anlayamadım?? ha vajinusmus diyeceksin o bir hastalık zaten ayrı bir durum.

Ayrıca o benim konuyla alakalı sorunum yani tek sorunum o değil.
konuyla alakalı kısmının sorun olması da şundan rahat rahat her pozisyonda birlikte olamama ve vajinal orgazm asıl olandır klistoral ise daha hafif sanki gerçekten seks yapmış gibi hissetmiyor insan psikolojik olarak.

penis olmadan neden okşuyorlar hemen cevap vereyim çünkü eşleri ya erken boşalıyor yada eşlerinin orgazm olup olmalarıyla uğraşmayacak kadar benciller ve ilgisizlerde o yüzden

Sonradan düşündüm de bu da bi nimettir hiç olamayanlar da var.
zorluk yaşıyorum çünkü pozisyonlarım sınırlı eşim de şikayetçi haliyle.

pozisyonların neden sınırlı bence her pozisyonu deneyin ama en sonunda sen hangi pzosiyonda orgazm olabiliyorsan onda tamamlayın sevişmenizi ben genelde üstteyken oluyorum bu yüzden diğer her türlü pozisyonu yapıyoruz ilişki süresince sonra ben üstte çıkıyorum ve o şekilde tamamlıyoruz çokta keyifli oluyor :KK17:

penis olmadan neden okşuyorlar hemen cevap vereyim çünkü eşleri ya erken boşalıyor yada eşlerinin orgazm olup olmalarıyla uğraşmayacak kadar benciller ve ilgisizlerde o yüzden

Çok haklısın bir de bu tarafı var.

Pozisyonları zamanla farkettim tabi ilk başlarda hiçbir şey hissetmeden bitiriyorduk.

Son düzenleme:
[h=1]Aklınızı Başınızdan Alacak Orgazm İçin 10 Pozisyon[/h][h=2]Harika bir seks ve orgazm yaşamak sizin ve partnerinizin elinde. Aklınızı başınızdan alacak orgazm için belli teknikleri deneyerek, işe başlayabilirsiniz.[/h]
$orgazm-icin-10-pozisyonn-crop_orig.jpg

Kadınların zirveye ulaşmasını sağlayacak belli pozisyonlar olduğu konusu bize hep bir efsane gibi gelmiştir. Öyle değil mi? Eğer bu doğruysa neden erkeklerimizi biraz eğitmiyoruz? Bu sorumuzu seks uzmanlarına sorduk ve öğrendik ki gerçekten böyle pozisyonlar varmış! Tabi ki bunları sizlerle paylaşacağız ve böylece herkes hayatının seksini yaşayabilecek! Aklınızı başınızdan alacak orgazmlar için en iyi 10 seks pozisyonunu öğrenmek için okumaya devam edin.
[h=3]1- Kelebek Pozisyonu ya da Değiştirilmiş Misyoner[/h]Kadın arkası dönük bir şekilde yatağın ucunda dizlerinin üzerine çöker ve erkek arkasından içine girer. Daha sonra kadın bacaklarını erkeğin omuzlarına koyar ve kalçalarını hafifçe yukarıya kaldırır. Bu pozisyon, yoğun bir vajinal orgazm yaratabilecek derin girişle rahim ağzı uyarısı için harika bir açı yaratır. Daha az derin bir girişle erkek ön vajina duvarının, G-noktasına değmesi için uyarabilir.
[h=3]2- Koital Hizalama Tekniği[/h]Çift misyoner pozisyonda başlar. Erkek kadının içine derin bir biçimde girdikten sonra kadın bacaklarını adamınkilerin arasında birleştirir. Daha sonra erkek ereksiyon halindeki cinsel organı hareket ederken yoğun bir baskı yaratsın ve kadının klitorisinde sürtünme yaratmak için ağırlığını hafifçe öne verir. Bu pozisyon güçlü bir şekilde orgazma ulaşmak için klitoral sürtünmeyi tercih eden kadınlar için mükemmeldir.
[h=3]3- Dik Asa[/h]Bu tekniği her iki partner de uygulayabilir, ancak alttaki eşin elleri bu iş için daha uygun olacaktır. Baş ve işaret parmaklarınızı birleştirerek penisin etrafında daire oluşturun. Sonra ereksiyon halindeki penisin gerilmesi için aşağıya doğru çekin. Bu daha fazla sinir ucunun ortaya çıkmasını sağlar ve penisin hassasiyetini arttırır. Ayrıca ereksiyonun devam etmesini sağlar. Erkeğinizin aldığı zevki arttırmak için parmaklarınız bu şekilde penisi kavrar bir şekilde ilişkiye girmeyi deneyin.
[h=3]4- Mutfak Tezgahı[/h]Bu birçok kadının hoşuna gidecek bir pozisyon. Kadın mutfak tezgahı ya da masanın üzerinde sırt üstü yatar ve erkek ayakta kadının içine girer. Oldukça müstehcen, değil mi? Kağıtları ya da tuzluğu bir yana itmek aciliyet ve uygunsuzluk hissini arttıracaktır. Hem erkeğin hem de kadının bu pozisyonda hareket etmesi kolaydır. Teması kesmeniz gerekmez. Erkek kolayca derine girebilir ve kontrol ondadır. Bu pozisyon her şekilde işe yarayacaktır. İşin sırrı, giysiler, bir an önce kurtulmanız gereken eşyalar ve yatakta olmamaktadır. Müstehcenliği yaşarken hala aranızdaki bağı koruyabilirsiniz, bu yüzden bu pozisyon sizi birçok açıdan memnun edecektir. Mesele akrobat olmak değil, içeriktir.
[h=3]5- Oturan Makas[/h] Pozisyon derinliği ve açıyı ayarlamak ve ihtiyacı olan klitoral uyarıyı elde etmesi açısından kadının kontrolündedir. Erkek dizlerini bükerek sırt üstü yatar. Kadın bir bacağını erkeğin kalçalarının olduğu tarafa koyarak, diğeri de erkeğin bacaklarının arasından geçirerek onun üzerine oturur. Bu şekilde kadın erkeğini içine alarak kasık kemiklerinin sürtüneceği doğru noktayı bulabilir. Hızı, derinliği ve alacağı uyarı miktarını kadın belirler. İşte bu aklınızı başınızdan alacak bir birleşmenin reçetesidir!
[h=3]6- Ayakta[/h]Ayakta duran erkek, kadını kalçalarından kavrayarak içine girer. Bunu kadının vücut ağırlığı ve erkeğin gücüne bağlı olarak duvara yaslanarak ya da havada deneyebilir ve çeşitleyebilirsiniz. Bu pozisyonu doğuştan gelen cinsiyet farklıklarından faydalanmak için denemelisiniz: Güçlü erkek ve küçük kadın cinsel deneyimi daha da yükseltecektir. Ayrıca bu pozisyon, çiftin birbirlerine sıkıca sarılmasını sağlar ve bu da fiziksel bağın yanı sıra duygusal bağın da güçlenmesini sağlar. Fiziksel olarak her çifte uygun olmayabilir, ancak bunu yapabilecek olan çiftlere, bu pozisyon, her iki tarafın da aklını başından alacak bir deneyim için şiddetle tavsiye edilir.
[h=3]7- V[/h]Kadın klitorisinin, klitoris tepeleri arasında kaldığını ve yumuşak Venüs tepesinin etrafını çevrelediği düşünülürse, bu minik esas noktanın, orgazm trenini yakalamak için yeterli uyarıyı almamasına şaşmamak gerek. Fakat elleriniz bu gerçeği değiştirebilir. İşaret ve orta parmağınızla V yapın ve parmaklarınızı aşağıya doğru tutun. Bu V işaretini her bir parmağınız klitorisinizin iki yanına gelecek şekilde Venüs tepesine bastırın. Elinizle derinizi gererek V’yi yukarıya doğru çekin. Bu teknik, ulaşılması zor küçük aşk düğmenizi, daha fazla ilgi gösterebilmeniz için tüm görkemiyle ortaya çıkaracaktır.
[h=3]8- Salla![/h]Sevişmenize kısa fakat tahrik edici bir biçimde ara vermek istiyorsanız, bu teknik iç gıdıklayıcı bir mola için mükemmeldir. Erkek kadının içinden çıkar ve penisinin başını kadının klitorisin üzerine koyar. Sonra kadın ya da erkek penisi kökünden kavrayarak sallar. Bu şekilde penisin başı klitorisi her yöne doğru sallamış olur. Bu teknik aynı anda hem klitorisi hem de penisin başını uyararak ikinizin de kısa bir zevk nöbeti geçirmesini sağlayacaktır.
[h=3]9- Popo Yogası[/h]Eğer erkeğiniz kalçalarıyla oynanmasından hoşlanıyorsa onu yüz üstü yatırıp kalçalarını iki elinizle kavrayın. Bu şekilde her bir yanağı yukarı-aşağı ve sağa sola hareket ettirmenizi gerektiren “Popo Yogası”nı ya da orta parmaklarınızı onun anüsüne yerleştirip hafifçe ayırıp birleştirerek yukarı-aşağı hareket ettirmenizi gerektiren “Anal Yoga”yı deneyebilirsiniz. Eğer bunlar erkeğinizin hoşuna gittiyse eve daha fazlasını istiyorsa derinlere girmekten çekinmeyin.
[h=3]10- Mutlu Makas[/h]Sıcak noktaları alevlendirmek yalnızca ellerin yeteneği değildir. Elleriniz dışında istediğiniz şekilde hareket ettirebileceğini başka uzuvlarınız da var ve bu teknik bunlardan birini, yani bacaklarınızı kullanabilmeniz için harika bir fırsat. Cinsel ilişki sırasında bacaklarınızı kaldırın ve erkeğinizin her iki eliyle, ayak bileklerinizi kavramasını sağlayın. Partneriniz bacaklarınızı birleştirip, sonra 80 derece ayırabilir ve onlara istediği şekli verebilir. Bacak tendonları pelvis boşluğunun derinlerine bağlı olduğu için bacakları hareket ettirmek, hem kadın hem de erkek için belden aşağı hisleri uyarır. Arada bir değişiklik olsun diye, bunu tek bacağınızı kaldırıp, eşinizle siz yan yatmış bir halde uzanmışken, eşinizin bacaklarınızın arasına girmesini isteyerek, makas pozisyonunda birleşmeyi deneyebilirsiniz!

Siz de aklınızı başınızdan alacak orgazmlar yaşamak istiyorsanız. Bu pozisyonları deneyebilir. Hem partnernizi, hem kendinizi mutlu edebilirsiniz.

arkası dönük bir şekilde yatağın ucunda dizlerinin üzerine çöker ve erkek arkasından içine girer. Daha sonra kadın bacaklarını erkeğin omuzlarına koyar ve kalçalarını hafifçe yukarıya kaldırır. Bu pozisyon, yoğun bir vajinal orgazm yaratabilecek derin girişle rahim ağzı uyarısı için harika bir açı yaratır. Daha az derin bir girişle erkek ön vajina duvarının, G-noktasına değmesi için uyarabilir.

O pozisyondayken nasıl bacakları omuza koyacağız düşündüm düşündüm anlayamadım, akrobat mıyız ayol biz :KK1:

X