Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
Ya arkadaşlar yine bu sitede başka sayfaya da yazdım ama ...
İki aylık evliyim ...Tamam eşimde ilgi şafkat sevgi her şey var ama ...Bilmiyorum ben mi abartıyorum ...Şu iki aydır okadar özeniyorum kırmızı çamaşırlar yok leoparlar , güzel güzel kokulu banyolar yapıyorum ...Sonra o kadar hazırlık 3 dakika yahu ...Eşim ben tamamım diyor ...Hadi bilemediniz ön sevişme de dahil 6 , 7 dakika olsun ...Ya ben de mi sorun ben mi tatminsiz bir insanım bilmiyorum ama çok üzmeye başladı bu konu beni ...Ve artık bu gün son raddeye geldi ...
Ben tamamım diyor erken mi oldu diyor tamam başka bi şey çabası yok ...
Çok da kırılgan üstüne varamıyorum ama şöyle olsa daha iyi olur biraz çabuğa getiriyoruz diyorum ama ...Anlamıyorum ki hiçbir değişme gelişme yok ...
Haftada zaten 3 , 5 gün oluyor ...Ben arka arkaya olmasını beklemekle hata mı ediyorum ...Bir kere ve 3 dk da çok kısa yahu ...Değil mi sizce ne yapmalıyım =(((((
Yok cidden hazırlığım bir saat sürüyor ...Sonrası tıssssssssssss...
Böyle giderse benim de hevesim kaçacak ...Ne yapayım ben bu adama bir şeyler mi içireyim üffffffff yaaaaa =((((
Konuşsam bir türlü kırılıyor ...Konuşmasam böyle de ben hiçbir şey yaşayamıyorum ...
Ben b.....dım diyor ...İyi halt yedin dıyorum içimden =(((....Sonra tekrar kıyafetlerını giy ve gunluk rutin
NE YAPMALIYIM ACİL YARDIM =((:-)44::KK25::KK25::KK25::KK5:

Ya arkadaşlar yine bu sitede başka sayfaya da yazdım ama ...
İki aylık evliyim ...Tamam eşimde ilgi şafkat sevgi her şey var ama ...Bilmiyorum ben mi abartıyorum ...Şu iki aydır okadar özeniyorum kırmızı çamaşırlar yok leoparlar , güzel güzel kokulu banyolar yapıyorum ...Sonra o kadar hazırlık 3 dakika yahu ...Eşim ben tamamım diyor ...Hadi bilemediniz ön sevişme de dahil 6 , 7 dakika olsun ...Ya ben de mi sorun ben mi tatminsiz bir insanım bilmiyorum ama çok üzmeye başladı bu konu beni ...Ve artık bu gün son raddeye geldi ...
Ben tamamım diyor erken mi oldu diyor tamam başka bi şey çabası yok ...
Çok da kırılgan üstüne varamıyorum ama şöyle olsa daha iyi olur biraz çabuğa getiriyoruz diyorum ama ...Anlamıyorum ki hiçbir değişme gelişme yok ...
Haftada zaten 3 , 5 gün oluyor ...Ben arka arkaya olmasını beklemekle hata mı ediyorum ...Bir kere ve 3 dk da çok kısa yahu ...Değil mi sizce ne yapmalıyım =(((((
Yok cidden hazırlığım bir saat sürüyor ...Sonrası tıssssssssssss...
Böyle giderse benim de hevesim kaçacak ...Ne yapayım ben bu adama bir şeyler mi içireyim üffffffff yaaaaa =((((
Konuşsam bir türlü kırılıyor ...Konuşmasam böyle de ben hiçbir şey yaşayamıyorum ...
Ben b.....dım diyor ...İyi halt yedin dıyorum içimden =(((....Sonra tekrar kıyafetlerını giy ve gunluk rutin
NE YAPMALIYIM ACİL YARDIM =((:-)44::KK25::KK25::KK25::KK5:

merhaba canım:KK16: evet 3 dk çok erken canım eşinin seni de düşünmesi gerekiyor , eşim prezervatif rötar aldı normalde 7-8 dakika da geliyorsa şimdi 15 dakika kadar dayanabiliyor geciktirici etkisi var bunu deneyebilirsiniz belkide :26:

Teşekkür ederim...Öneri çok güzel fakat eşim prezervatif de kullanmaya yanaşmıyor ...Aslında çok düşünceli ve sevgi dolu birisi ...Belki de dediğin gibi geciktirici jeller falan da var ondan denemeliyiz...
Ne güzel eşin kırılgan değil ...Benim ki aceleye mi getiriyoruz böyle bir şey anlamıyorum dedim diye küstü şimdi bana konuşmuyor ...Ama ben çok uğraşıyorum haksızlık değil mi ...Her şeye çok özen gösterirken ...Onun isteklerini de önemsiyorum şunu yapmam bunu yapmam canım istemiyor yok başım ağrıyor da demiyorum ...Daha ne istiyor ki !!!Her erkek bunu istemez mi ...
Neyse çenem açıldı=) etrafta da konuşacak bu konuyu kimse yok greçekten forumlara yazıyorum bende doldum taştım yahu :26:
Teşekkürler tekrar canım benim önerini değerlendiricem ...

Teşekkür ederim...Öneri çok güzel fakat eşim prezervatif de kullanmaya yanaşmıyor ...Aslında çok düşünceli ve sevgi dolu birisi ...Belki de dediğin gibi geciktirici jeller falan da var ondan denemeliyiz...
Ne güzel eşin kırılgan değil ...Benim ki aceleye mi getiriyoruz böyle bir şey anlamıyorum dedim diye küstü şimdi bana konuşmuyor ...Ama ben çok uğraşıyorum haksızlık değil mi ...Her şeye çok özen gösterirken ...Onun isteklerini de önemsiyorum şunu yapmam bunu yapmam canım istemiyor yok başım ağrıyor da demiyorum ...Daha ne istiyor ki !!!Her erkek bunu istemez mi ...
Neyse çenem açıldı=) etrafta da konuşacak bu konuyu kimse yok greçekten forumlara yazıyorum bende doldum taştım yahu :26:

benim eşim kırılgan değil ama bizimde başka sorunlarımız oldu canım herkesde değişiyor işte sorunlar naparsın

bu durumda belkide boşaldıktan sonra biraz dinlendirip hadi birdaha yapalım demek bir çözüm olabilir o kadar çabuk boşalmayacaktır tekrar yaptığınızda

klitoral orgazm yaşayan fakat vajinal orgazm yaşayamayan yaşamak isteyen bayanlara tavsiyem;

http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/412190-g-spot-secret-point.html

bu linkte yazılanları okuyun ve tavsiyeleri uygulayın emin olun nasıl olduguna siz bile inanamayacaksınız çünkü ben yaptım oldu :) sorularınızı gönül rahatlığıyla cvplandırabilirim son sayfada yazmıştım ama bu topiğin daha aktif oldugunu gördüm ve ayrıntıları isteyen olursa buraya yazarım.umarım yardımcı olur

Son düzenleme:
bilmiyorum nasi desem ama sanirim bende sizlerle ayni sorunu yasiorum kizlar. cok zor orgazm olabiliorum yani burda soylemiorum ama bazi seyler olursa olabiliorum, o seyler de iste her zaman olmuyo -esimden dolayi-. eger bi onerisi olan varsa benimle paylasirsa gercekten cok sevinirim. off yazarken bile gerildim valla :KK43:

Haydar Dümen

Orgazm olamıyorum

18 yaşında kızım. Zevk aldığım halde orgazm olamıyorum. Doktora gitmem gerekiyor mu?

CEVAP Sevgili okurum, doktor ne yapacak? Olayın muayenesi yok. Analizi yok. Ve sanıldığı gibi psikolojik tedavisi de yok. Fantezilerini, beğendiğin görüntüleri ve düşünceleri olaya kat. Olacak mı olmayacak mıyım diye sürekli denetim altında tutma. En azından sorumluluğun yüzde 50’sini de erkeğin üzerine yükle. Onun ustalığı da çok önemli

X