Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
arkadaşlar bende 1,5 yıllık evliyim ve hiç orgazm olmadım..9 aydır çocuk istiyoruz ama bu dönemde 2 günde 1 ilişkiler işkence gibi geliyor..eşimle hiçbir problemimiz sevgisizligimiz falan yok çok şükür..ama bu isteksizligi orgazm olmaya atabilcegimi düşünüyorum..özellikle sevgili ugurbocuu arkadaşım yardımın olursa çok sevinicem..bilgisi olanlar yardımını esirgemesin lütfen..bebeğime kavuşmayı çok istiyorum...

ilk istedigin bebek mi orgazm mı

kusura bakma mesajını yeni gördüm..ilk isteğim tabi ki orgazm o olmadan ilişki istemiyorum ki bebek olsun..kendimi ilişkiye hazırlamak istiyorum..

kusura bakma mesajını yeni gördüm..ilk isteğim tabi ki orgazm o olmadan ilişki istemiyorum ki bebek olsun..kendimi ilişkiye hazırlamak istiyorum..

Merhaba,

Bende 8 yıllık evliyim ve ilk başlarda bende orgazm olamıyordum, ve eşimde erken boşalma sorunu vardı. İkimizde doktora gitmeye çekindigimiz için kendi yöntemlerimizi denemeye karar verdik, ve şu an söyleyebilirimki seks hayatımız harika.
Bu konuda konuşmak isteyen arkadaşlara bilgi ve deneyimlerimi aktarabilirim.

yardımcı olursan sevinirim :)

klasik türk erkegi ben boşaldım hadi banyoya malesef

aynen kendılerı boşaldı mı tamam dünya yansa umurlarında değil bı de sırtlarını dönüp yatmıyorlar mızati kısa sürüyo ön hazırlık aşamaası az bıde sonucu öfföfff kadınların orgazmı çok uzun süruyor yaa ama kızlar bı yontemıolmalı bunun

Son düzenleme:
yardımcı olursan sevinirim :)

Merhaba,
Öncelikle herşeyin başlangıcı birbirinize karşı hissetmiş oldugunuz sevgi ve saygının yanı sıra dürüst olmanız , duygularınızı ve neler hissettignizi paylaşmanız.

Eşinle iletişimin nasıl, onunla rahatça herşeyi paylaşabilirmisin?

Fakat esas yöntem tarihi çin sex yönteminde yatar. Onu ise uzun uzadıya anlatırım amam bir örnek vermem gerekirse en son üç gece arka arkaya sex yaptık ve eşim hiç boşalmadan beni defalarca orgazma ulaştırdı.

tabi ki iletişimimiz iyi ama bu konularda konuşmaya ikimizde çekiniyoruz..bu dediğiniz yöntem nedir?

tabi ki iletişimimiz iyi ama bu konularda konuşmaya ikimizde çekiniyoruz..bu dediğiniz yöntem nedir?

Öncelikle kesinlikle çekinmemeli, eşinizle rahatça konuşabilmelisiniz, mesela ilk adımı siz atarak konuşmayı siz başlatabilirsiziniz. Tabi bunun için ikinizinde stress ten uzak, rahat bir ortamda başbaşa kalmanız gerekir. Mesela evde ona güzel bir yemek hazırlayın, şaraplar falan, ortamı yumşatır.

Bahsetmiş oldugum yöntem , burda çok fazla detaya girmeden "Tao of Sexology" , eger bana pm atarsaniz size daha detaylı analatabilirim.

pm dediğin nedir anlamadım burda yeniyim de :)

3 yıldır evliyim, eşimle düzenli bir seks hayatım var vede bundan zevk alıyorum fakat ilişki sonrası bir kasılma yada kendimde bir rahatlamada hissetmiyorum. yani kısacası orgazm oluyor muyum olmuyor muyum bilmiyorum.nasıl anlayabilirim

orgazm tüm sevişmenin sonunda o kasılma ve rahatlamadır anladığım kadarıyla sen orgazmı yaşamıyorsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…