Şampuan ve Saç Kremleri Organik ampuan kullananlarn paylam alan

hadi yaaa bende ondan almayı düşünüyordum otacı 10 bitki olanını
kullanıyorum aslında memnunum ama içeriğini okuyunca otacının sitesinden
defne ve zeytin yağlı olan (bu yeni çıkmış) bu daha güzel gelmişti
bana bende kararsız kaldım şimdi

ben 3 haftadır kullanıyorum saçlarımı yumuşacık yapıyor ama saçımı çok döküyor kokusu çok güzel belki benim saç derime uymamiştır...

Kızlar mrb Avalon marka şampuanları araştırıyorum.Kullanan varsa nerden aldıklarını yazabılırler mı? Özelden de ulaşabilirsınız

Kızlar merhaba ben de yeni katıldım aranıza :) Saçlarım bu aralar çok çok fazla dökülüyor ve özellikle uçları çok kuru saçak gibi duruyor Eczaneden organix in hindistancevizli şampuanını aldım bir de shea yağı saç serumunu aldım. Bunlar dökülmeye iyi gelir mi sizce? Hindistancevizli şampuan müthiş kokuyor :) ama yıkadığımda biraz sert gibi oldu saçlarım; fakat seruma bayıldım saçı cidden yumuşacık yapıyor :) fakat çok diplere ve çok fazla sürmemek gerekiyor yoksa saçınız çok yağlıymış gibi duruyor bakalım daha ilk kez yıkadım inş iyi gelir ve dökülmem de azalır

Konu biraz eskimiş ama hala arayışta olanlara bir faydası dokunur ümidi ile yazmak istedim. Ben de piyasadaki hemen her şampuanı denedim. Üstüne bir de saçıma berbat bir kuaförde perme yaptırdım. Sonunda saçlarım üstüne yağ bile dökseniz o çaal çatal görünümden kurtulamaz bir hale geldi. saçlarımı şimdi yıkasam yarım saat sonra başıma yapışıyordu. Bir ara gliss in 19 ve silk gloss şampuanlarını denedim iyi geldiğini sandım fakat onlarla da sonuç hüsran oldu. Buradaki bazı yorumlara ve doğal olanın yararlı olacağına güvenerek otacı lilly besleyici şampuanı aldım.Bu şmpuanın içinde şu lambadan çıkan cinlerden biri olduğunu düşünüyorum Çünkü elde ettiğim sonucu ancak böyle anlatabilirim. Krem kullanmadığım halde uçlardaki kırıklar bile yumuşacık.

otacının ısırgan otlu olanını kullanıyorum 2 aydır ve çok memnunum
dalgalı saçlarımı yatıştırdı ve yumuşacık oldular.kokusuda harikaaa

tresan saçımı çok sert ve dolaşık yaptı 1ayı geçkindir kullanıyorum ama alışmış olmalı heralde saçıma di mi? anlamadım da galiba kremiyle kullanmam gerekiyor.
bundan önce mecitefendi kullanıyordum saçlarım gayet yumuşaktı onun dışında pek bi şey olmamıştı.
ne yapıcağı bilmiyorum

tebrik ederim çk güzel bir araştırma yalnız nasıl tespit ettğini merak ettim

sadece organicum deneyimim için yazmak istedim bu alana. yine burada keşfettim organicum u heryerde olumlu yorumlarını gördüm fakat sonra dikkat ettimki hepsi sadece reklammış :) zaten kullanıpta memnun olan onca kişi olmasına imkan vermiyorum deneyimime istinaden. yaklasık 1 hafta tahammül edebildim. buarada saç tipim yağlı ve ince telli. saclarım yıkadıktan sonra 2 sa en fazla temiz kalabildi. ardında hemen yaglanma oldu ve o kadar ki günlük hayatımı etkiler nitelikte. ağırlaştı uçları bakımsızlaştı.. şimdi otacıya geçtim. saçlarım arınsın o şampuandan artık :) tabi herkeste farklı etki gösterebilir. bu sadece benim deneyimimdi paylaşmak istedim kızlar

Ben de kullandım organicum. Benimkisi o kadar vahim değildi ama yine de anlatılan gibi mucize de değildi. Bir şampuanı nasıl göklere çıkarabiliyorlar anlamıyorum. Şampuan ne yapar ki? Temizlesin zarar vermesin yeter

arkadaşlar bende3 mecitefendinin sarımsaklı olan şampuanını kullanıyorum ve çok memnunum. aktarlardan satın alıyorum. ben çok fazla şampuan değiştirmeyi sevmem bundan öncede 1.5 seneye yakın tresan kullanmışltım ve memnun kalmıştım ama kıyaslayacak olursam. bu tresana göre çok daha iyi

fiyatı ne kadar acaba?

Doğal şampuanların hepsinin saçı kuruttuğu ne kadar doğrudur bilemiyorum ancak mesela kükürt biliyorsunuz ki yağı alır hem ciltte hem de sanırım saçlarda bu amaçla öneriyorlar. Bu ve bu tür düşünülmüş olan şampuanlardır belki onun için kuruma oluyordur diye sadece kendimce bir düşünceyi paylaşmak istedim. Yani çok bilgi sahibi değilim. Ben sertifikalı bir aloe şampuan ve saç kremi kullanıyorum iki yıldır ve değiştirmeyi de hiç düşünmüyorum o yüzden bu konulardaki son gelişmeleri bilemem fakat saç kremini özellikle saç derisine masajla yedirip bekletebildiğim derecede tamamen zararsız olduğu için asla başka birşey kullanamam artık. Şimdi arısütüyle birleştirilmiş olanına başladım gerçekten harika diyebilirim. Zaten bu iki çeşidinden başka ürünü de yok kullandığım şirketin, çünkü aloe bildiğiniz gibi içeriğindeki maddeler nedeniyle belki de onlarca bitkinin birleşimini bir arada sunabildiği için yeterince korunarak ve şampuan ve saçkreminin içinde temel madde olarak kullanılınca haliye sonuçları da muazzam oluyor. Özellikle kurumuş saç derisinde, hassas allerjik veya cilt problemli olanlarda kesinlikle gözü kapalı tavsiye edebileceğim kadar memnunum.

Ben de doa ya başladığımdan beri şampuan ve saç kremleri konularına pek uğramıyorum, kendim arayışta olmadığım için. Ben de doa dan devam ediyorum şampuana, inanın hiçbir zararlı madde yok ve buna rağmen organik diye reklam yapmıyorlar. Artık saç tiplerine göre olanları da çıktı, doğal arayışı içinde olanlara tavsiye ediyorum

Mrh. ne güzel. peki şimdi hangi konularda arayıştasınız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…