Şampuan ve Saç Kremleri Organik ampuan kullananlarn paylam alan

Mrh. ne güzel. peki şimdi hangi konularda arayıştasınız ?

Arayış içinde değilim :) Saçlarım bir ara çok incelmişti saç bakımı konularında takıntılı hale gelmiştim ve sürekli burada yazan her tarifi uyguluyordum, sorunlarım tiroid tedavisi ve doğal ürünler yardımıyla çözüldü gibi o yüzden artık birşey aramıyorum.

Foruma da genelde yardım almak için değil fakat denediklerimi yazmak ve yardımcı olmak için giriyorum, çünkü çok fazla şey denedim :)

saçlarım bir süredir çok kaşınıyordu ve dökülmeler artmıştı.kepeklenme de cabası tabi..gojibery markalı bir şampuan kullanmaya başladım radyoda reklamını duyup almıştım.tamamen bitkisel.kaşıntıyı kesti ve dökülme neredeyse sıfır.biraz pahalı ve mentol kokuyor gözünüze kaçmaması lazım ama kesinlikle denemeye değer..

Merhaba. Evet aslında ben şimdi kendi yazdığımı görünce hakikaten kendime inanamadım. Acayip bir cümle kurmuşum.

Aslında gerçekten hassas bir yapıya sahip olmama ve kendimi çok iyi ifade edebilen biri olmama rağmen nasıl böyle lapppp diye bir cümle benden çıkmış inanın kendim bile şaşırmış ve canım sıkılmış durumdayım buna.Konuyla ilgili şeyleri bile yazamıyorum bu durumumu farkedince. Ben size teşekkür etmek istiyorum. Bilmiyorum yaşınız kaç ama eminim ki ben sizin annenize yakın yaştayımdır belki de. Ama eğer sizin yazdıklarınızı ben yazmış olsaydım ve biri bana benim yazdığım gibi yazmış olsaydı sizin gibi güzel güzel cevaplayabilir miydim bilmiyorum ki ben oldukça hoşgörülü ve olgun biriyimdir. :26:Biraz karışık yazdım biliyorum. Kısaca benim yorgunluktan ve yoğunluktan dolayı kestirmeden yazdığım bu cümle benim kendimin bile hoşuna gitmediği için sizin böylesi güzel bir cevap vermenizden ötürü size teşekkür ediyorum. Şimdi bununla meşgul olduğum için konuyla bile ilgilenemiyorum ki. Görüşmek üzere. Sevgimle

Sorun yok candann, yazdığınız cümlede zaten bir kötü niyet aramamıştım

Son düzenleme:
ay evet bende internetten yorumları okudum
baya baya yeni saç oluşumunu sağlıyomuş ve
gürleştriyomuş zaten aleovera çok faydalıymış saç ve cilt için
bende almayı düşünyom ama biraz tuzlu

Kızlar ben de cok fazla organik ve bitkisel sampuan kullandım.Phyto,Naturway(otacı)Babe,Organix,Organicium,Matrix biolage daha da vardır ama aklıma gelmiyor.Şimdi ise Olive Farm'ın ürünlerini kullanıyorum.Tatile gittiğimde görmüştüm çiftliğin tabelasını.İnternet sitesinden arastırdım, buldum,telefon actım ürünler hakkında bilgi aldım.Ürünlerin ecosert sertifikalı ve Türkiye'de ve Türkler tarafından üretilmesi de secmem için etkili oldu.Saclarımı diğer organik sampuanlar gibi cok sert yapmıyor.Sac kremi de kullanıyorum.Hem bademyaglı hem de shea yagı içeriyor.Yogun da acıkcası begendim.Hatta bir dha da siparis edeceğim öyle görünüyor :)Ama hala dökülmem durmadı kızlar devam ediyor,troid problemim de devam ediyor belki o yüzden bilmiyorum.İlave olarak biotin vitamine de basladım.Hepimize güzel saclar olsun insallah

merhaba,
cumartesi günü ciel d azur şampuanı (aloe vera tedavi edici şampuan %72 aloe vera) aldım ancak içinde als varmış eve geldikten sonra fark ettim bu şampuanı kullanan arkadaşlarımız vardı sanırım... ricam; bu şampuanı kullananlar varsa bilgi verebilirler mi acaba?( saçlarım ince telli kırılgan ve kuru)

organicium boyalı saçlar için pek uygun değil saçı çok kurutup kırıyor .Tresanı tavsiye ederim saç dökülmesini durduruyor tek kullanımda bile saç derinizin nefes aldığını hissediyorsunuz

Ben Urtekramın organik güllü şampuanını ve lavantalı saç kremini kullandım şaçlarım çok parlak oldu ama krem kullanmama rağmen biraz kurutyor gibi geldi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…