Organik Ağız Sağlığı ; Buccotherm

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.358
69.586
Doğal Termal Su İle Üretilen Organik Ağız Sağlığı Ürünlerinden Oluşan Buccotherm Bakım Seti

Bu yarışmaya başlamadan önce siz değerli kadınlara,

• Ocak 2016’dan bu yana yalnızca eczanelerde satılmak üzere Fransa’dan getirdiğimiz,
• Ecocert sertifikalı,
• Organik tarımla elde edilen içeriklere sahip ve
• Ağız sağlığına iyi gelen yapısı bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış Castéra-Verduzan Termal Su ile üretilen Buccotherm markalı ağız sağlığı ürünlerimizden bahsetmek istiyoruz.

Türkiye’nin Termal Su İle Üretilen Tek Ağız Sağlığı Markası

Ağız ve diş bakım markası Buccotherm ürünlerinin üretiminde kullanılan Castéra-Verduzan Termal Suyu; tek başına tedavi amaçlı kullanılabilen, doğal, organik bir ürün olarak önerilmektedir.

Bu doğal su, ağız içi ideal asit dengesi sağlayan bazik pH’lı, (pH:8,1), doygun oksijen oranına sahip ve zengin mineral tuzları içerir. Ağız içi, diş eti ve dişler üzerindeki belirgin iyileştirici etkileriyle bilinen bu termal suyun ağız hijyeni, ağız kuruluğu, ağız içi yaraları ve ağız mukozası ile ilgili sorunları iyileştirici etkisi, araştırmalarla bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Termal su hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Termal Su İle Üretilen Buccotherm organik içeriklere sahip! Peki, organik nedir ?

Organik içeriklere sahip ürünlere olan ilgi günden güne artıyor. Sizlere Castéra-Verduzan Termal Suyu ile üretilen ağız bakım ürünleri sunan Buccotherm, direkt ağzınız ile temas eden ürünlerin kimyasal içermemesi ve yutulduğunda dahi zarar vermemesi gerektiğinin farkında ve bilincinde... Peki, organik nedir? Organik ürün nedir? Gelin organik dünyasına beraber adım atalım!

Buccotherm Ürün Ailesini Tanıyalım

Buccotherm’in 8 adet diş ve ağız bakım ürünü bulunuyor.

% 100 doğal termal su ile üretilen, en temel özellikleri arasında % 100 ağız florasını koruyucu ve bazik pH’sı 8,1’de sabitlenmiş (ağız içi asit dengesi) Buccotherm Ağız Spreyi 200 ml, herhangi bir katkı içermez! Buccotherm Ağız Spreyi, ağız kuruluğu gibi benzeri ağız içi sorunlarınızı da iyileştirici etkiye sahiptir. Her yaşa uygun Buccotherm Ağız Spreyi’nin ağız içi ve diş araları için 2 ayrı sprey başlığı bulunmaktadır. Özelliklerini sıraladığımız Buccotherm Ağız Spreyi, Türkiye’de biricik, muadili olmayan bir üründür!

Yetişkin ürünleri arasında yer alan, Buccotherm Beyazlatma & Bio Bakım 75 ml; organik ürün içeriğine ve Biyolojik Ürün Sertifikasına sahiptir. Doğal beyazlığa ek olarak, termal su ve organik propolis özü ile diş eti hassasiyetini de azaltır.

Yetişkin grubundaki bir diğer ürün ise; Buccotherm Hassas Diş Eti Bio 75 ml... Doğal ve organik içerikli etken maddelerden yapılan Biyolojik Ürün Sertifikalı bir diş macunudur. Castéra-Verduzan doğal termal suyu ile yüksek oranda konsantre edilen diş macunu, diş eti hassasiyetinin azalmasına yardımcı olur. Alkol içermez.

Yetişkin ürünlerinden Buccotherm Çürüklere Karşı Koruma 75 ml, doğal termal suyu sayesinde diş etlerinin rahatlamasını ve sağlıklı olmasını sağlarken, diş taşı oluşumunu önlemeye yardımcı olur ve alkol içermez.

Çocuk ürünleri arasında; hem 2-6 yaşa uygun, çocukların sevdikleri tatlardaki çilekli ve mangolu İlk Buccotherm'im 50ml, hem de 7-12 yaş çocuklara özel Buccotherm Junior 50 ml bulunuyor.

Bebekler için geliştirilen ürün ise, Buccotherm Diş Çıkarma Jeli 50 ml çok yakında piyasaya sunulacak. Doğal kaynaklı ve onaylı organik maddelerden üretilmiş, diş etine masaj yoluyla uygulanan bir jeldir. Termal suyu, papatya ve hatmi çiçeği bazlı içeriği sayesinde, diş çıkarma nedeniyle oluşan ağrıyı yatıştırmaya yardımcı olur. Alkol içermez. Yutma ve emilme ile herhangi bir sağlık sorunu oluşmaz.

DAHA DOĞALI VARKEN NEDEN DENEMEYELİM ?

Buccotherm’i diğer ağız sağlığı ürünlerinden ayıran özelliği nedir ?

• Buccotherm ürünlerinin ana üretim maddesi, doğal termal kaynak suyudur.
• Bu termal su, ağız sağlığına iyi geldiği bilimsel olarak kanıtlanmış olan Castéra-Verduzan doğal termal kaynak suyudur.
• Buccotherm, Fransa'da ODOST Laboratuar'ında geliştirilen patentli bir sistemle, pH'ı 8'de stabilize edilen termal su ile üretilmektedir. Yani ağız içindeki asit dengesi için en doğru ürün diyebiliriz.
• Doğal termal su içeren tek ağız sağlığı markasıdır!
• Ürünler organik ürün sertifikalıdır.
• Ürünler "paraben, sakarin, suni aromalar, SLS, triklosan" içermez!
• Doğal ve organik içerikleri ile ve şifa kaynağı termal su ile daha sağlıklı ağız bakımı sağlar.
• Diş fırçalarken mide bulantısı yaşayanlar için sade tatları ile daha keyifli ağız bakımı yaşamanıza destek olur.

Ağız sağlığında doğalı arayanlar! Buccotherm tam size göre !

2016 yılı itibarıyla sizlerle buluşan Buccotherm ürünleri, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Denizli, Manisa ve Aydın illerindeki eczanelerde bulunuyor.

Buccotherm Ağız Spreyi, Buccotherm Beyazlatma & Bio Bakım ve Buccotherm Hassas Diş Eti Bio ürünlerimizi, ayrıca www.organikim.com.tr adresinden de satın alabilirsiniz.

Buccotherm ile iletişim de çok kolay! Sosyal medya hesaplarımızla, danışma hattımızla hizmetinizdeyiz.

Sağlıklı ve doğal gülümsemeniz hiç eksik olmasın

hadi bakalım ben işaretledim bildiğimi düşündüğüm şıkkı.. bu ürünü hiç duymamıştım daha önce..

daha 2 dakika olmuş açılalı, ilk ben işaretledim herhalde

Hadi bakalım hayırlı olsun.

eneee ilk defa bir yarışmaya baştan katılmışım bende yapıştırdım hatta eminim diyebilirim
iyi olan kazansın bebeeğiiiiim

Şansı olan kazansın desek daha doğru

Normalde burdan ayrılmam, bi çıktım yarışma gelmiş geç tıkladım

Aslında cevabın ne olduğunu hala bulamadım geç kalmayayım diye tıkladım benim ki şans

Hamile kaldığımdan beri Organik Ürün araştırmaları çok yaptım hangi maddeler zararlı hangileri değil baya bi kafa patlatmıştım. Hatırladığım kadarıyla doğru cevabı verdim. Bebişimin şansına artık :))

hamileliğimde hep organik diş macunu kullandım, bebeğim varken de devam edeceğim :) benim kullandığı başka marka ama bu çizgiden şaşmayı düşünmüyorum çünkü bariz fark var market diş macunlarıyla aralarında..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…