Opudan sonra

Limon01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
197
72
Merhaba arkadaşlar ctesi günü opu oldum pazar günü laboratuvardan arandım embriyolar hakkında bilgi aldım ama bugün aranmadım her şey yolunda olduğu için aranmamış olabilir miyim olumsuz bir şey olsa ararlar mıydı?

Genelde 1-3-5.günler arıyorlar. Sürekli açmamak için galiba. Endişelenmenize gerek yok
O kadar merak ediyorum ki saatler değil dakikalar geçmiyor embriyoskop ile takip edilecekti hava ile temas zarar vermesin diye o yüzden acaba olumsuz bir şey olsa ararlar mıydı diye düşünmeden edemiyorum bu arada yazdığınız için çok çok teşekkür ederim

Ben özelde yaptırmıştım. Doktorum gün gün bilgi vermişti. O yüzden neden birşey demediklerini bilemedim. Devlette belki farklı olabilir.

Ben özelde yaptırmıştım. Doktorum gün gün bilgi vermişti. O yüzden neden birşey demediklerini bilemedim. Devlette belki farklı olabilir.
Bende özelde yaptırdım aslında ama bugün kimse aramadı yarın ararlar sanırım umarım iyi şeyler duyarım yazdığını için çok teşekkür ederim transfer oldunuz mu

Bende özelde yaptırdım aslında ama bugün kimse aramadı yarın ararlar sanırım umarım iyi şeyler duyarım yazdığını için çok teşekkür ederim transfer oldunuz mu

İçinizi ferah tutun. Sıkıntılı birşey olsa yazarlardı.
Evet nisanda oldum canım 6 aylık oluyor yarın.

Ayy çok sevindim adınıza rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin lütfen benim için dua edin

Merhaba, ben de cumartesi günü opu oldum ve ben de pazar sabahı aranarak bilgilendirildim. Embriyolog 3. ve 5. gün aranacağımı söyledi. Her gün aramıyorlarmış, içiniz rahat etsin. Siz de Bahçeci'de mi tedavi görüyorsunuz?

gün aşırı arıyorlar bence endişelenmeyin birde döllenme hangi saatteyse o saatte arıyorlar.

Çok teşekkür ederim ben eurofertilde tedavi görüyorum bundan sonraki süreçte hepimiz pozitifi görüp sağlıklı gebelikler yaşarız inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…