Opu sonrası embriyo sayıları 🥹

Ipek64

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2024
170
80
Merhabalar , dün opu oldum ve 17 yumurtadan 12si dolu çıkmış 8 tanesi de birinci Güne erişmiş. Salı günü tekrar arayıp 3. Gün embriyo sayısını verecekler. Biraz stresliyim. 5. Güne Ya hiç kalmazsa

Sizi çok iyi anlıyorum içinizi ferah tutun bol.bil dua edin ve olacağına inanın

Sizi hatırlıyorum. Anesteziden çok korkuyorsunuz heralde. Nasıl geçti?
Benim döllenen yumurtalarımın yarısı beşinci güne gitmişti

8 embriyon var illa ki çıkar bir tanesi diye düşünüyorum. İnan bir tane embriyo yeterli hamile kalmak için :) iyi düşün iyi olsun
Benimde 11 olgun yumurtadan 5. Güne 5 tane donduruldu. İlk transfer ile gebelik nasip oldu şimdi kucağıma almayi bekliyorum nasipse :)

Sizi hatırlıyorum. Anesteziden çok korkuyorsunuz heralde. Nasıl geçti?
Benim döllenen yumurtalarımın yarısı beşinci güne gitmişti
Ya çok sevindim hatırlamanıza Eşime veda edip ameliyathaneye giderken kendimi tutamayıp ağladım ama ameliyathane ekibi çok ilgilendi müzik açtılar ve damar yolunu bile açarken hemşire tüm vücudum tir tir titrediğini söyledi. En son kolumdan anesteziyi enjekte ederken bu anestezi değil sadece korktuğun için öncesinde bi sakinleştirici gönderiyorum dedi. Meğer o anestezi imiş.Tabii ki o andan sonrasını hatırlamıyorum. Kalktığımda başım dönüyordu ve sağ kasık ağrım vardı. Netice olarak korktuğum kadar değilmiş ama yine olsa yine gerileceğim bir işlem diyebilirim

Yaa böyle güzel örnekleri gördükçe içime bir su serpiliyor çok teşekkür ederim. Ben genel olarak her şeyin en kötüsüne kendimi alıştırdığım için sürekli olumsuza odaklanıyorum keşke şu huyumu değiştirebilsem

3.güne çıksa bile şükret bence 5.güne çıkmayanlar var önemli olan kalitesi

Ama sana tavsiyem biraz rahatlamaya çalış. Bu süreçte stresi minimum seviyede tutarsan maksimum sonuç alırsın. Tabi biraz mizaç meselesi ama ben öyle yapmaya çalıştım. Benim de 18 yumurtam toplanmıştı ve 7 tanesi beşinci güne gitti ve donduruldu. Tabi arasında kalite olarak düşük olanlar da var ama gebelik için iyi bir tane bile olması yetiyor. Allahın izniyle olacak de ve olsun

Sizin de embriyo sayınız gayet güzel gelmiş. Rabbim hayırlısı ile sağlıkla sonuçlandırsın inşallah. Bu karamsarlık dediğiniz gibi biraz mizaçla alakalı ama düşüncenin etkisinin de ne kadar önemli olduğunu biliyorum, elimden geldiğince düzeltemeye çalışacağım bu durumu

Merhaba bir sorum olacak 3. Gün embriyo sayınız ve 5. Gün embriyo sayınız arasında ne kadar fark vardı acaba?

Ben de pek pozitif dusunce insani degilim o yuzden size matematik ve istatistik ile gelecegim :) Genelde toplananlarin yarisi dolleniyor (sizinkisi gibi aynen) dollenenlerin de yarisi istenen kalite ve gelisimi gosterip donduruluyor. Dolayisiyla benim sizin icin tahminim minimum 4 guzel embriyo :)

Merhaba bir sorum olacak 3. Gün embriyo sayınız ve 5. Gün embriyo sayınız arasında ne kadar fark vardı acaba?
Benim 18 yumurtam toplanmıştı ve hepsi dolu çıktı. 14 tanesi döllenip birinci güne, 10 tanesi üçüncü güne, 9 tanesi beşinci güne gitti. Beşinci gün 7 tanesi donduruldu. Kalan 2 tanesi biraz daha yavaş gelişim göstermiş o yüzden onlar da altıncı gün donduruldu.

Bu yaklaşımı çok sevdim :) benim de bugün üçüncü günümdü aradılar ve sayının değişmediğini söylediler yani birinci günde 8miş üçüncü günde 8 olarak devam ediyormuş

Anladım çok teşekkür ederim benim de birinci gün 8di bugün tekrar aradı aradılar sayı değişmemiş bakalım perşembe günü netleşecek.

Anladım çok teşekkür ederim benim de birinci gün 8di bugün tekrar aradı aradılar sayı değişmemiş bakalım perşembe günü netleşecek.
Bu çok güzel bir haber Üçten beşe daha rahat ilerlediklerini düşünüyorum okuduklarım kadarıyla. Bence en az 6 tane beşinci gün embriyon olur. Kalite olarak da çok iyi olup seni rahatlatırlar inşallah

Bu çok güzel bir haber Üçten beşe daha rahat ilerlediklerini düşünüyorum okuduklarım kadarıyla. Bence en az 6 tane beşinci gün embriyon olur. Kalite olarak da çok iyi olup seni rahatlatırlar inşallah
Yaa sağ olun güzel dilekleriniz için ben de biraz üzerimdeki o tedirginliği attım umarım böyle devam edebilirim bundan sonra da rahat olmaya çalışacağım inşallah

Kaçıncı gün transferi oldunuz? Hayırlı olsun. Çok tebrik ederim. İnşallah benim de tekte olur, belirtilerim bi var bir yok gibi, test günü için vakit geçmek bilmiyor. Özel değilse sizde sorun neydi? Benim amh 0,66; 4AB transferi oldum ama yine de korkuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…