Opu sonrası embriyo sayıları 🥹

Yaa🥰 sağ olun güzel dilekleriniz için ben de biraz üzerimdeki o tedirginliği attım umarım böyle devam edebilirim bundan sonra da rahat olmaya çalışacağım inşallah
Benim icin de embriyolarin durumunun belli oldugu hafta cok zor gecti ustelik en basindan iki yumurtacik vardi 🥰 ben o ikiden biri benimle diye cok sansli sayiyorum kendimi hatta belirli bir sayidan sonrasina da gerek yok diye dusunmeye basladim bir tane yetecek cunku gebelige :)

Kaçıncı gün transferi oldunuz? Hayırlı olsun. Çok tebrik ederim. İnşallah benim de tekte olur, belirtilerim bi var bir yok gibi, test günü için vakit geçmek bilmiyor. Özel değilse sizde sorun neydi? Benim amh 0,66; 4AB transferi oldum ama yine de korkuyorum.
Merhaba benim de bir embriyom var 5ab ben de insallah eylulde transfer olacagim durumunuzu haber verin dualarim sizinle ❤️

Kaçıncı gün transferi oldunuz? Hayırlı olsun. Çok tebrik ederim. İnşallah benim de tekte olur, belirtilerim bi var bir yok gibi, test günü için vakit geçmek bilmiyor. Özel değilse sizde sorun neydi? Benim amh 0,66; 4AB transferi oldum ama yine de korkuyorum.
Teşekkür ederim darısı başınıza umarım tutunur🙏 Bende pcos vardı başka da bir problemimiz yoktu. 4aa 5. Gün embriyosu transfer edildi.
Kasık ağrıları oluyodu hafif hafif adetten bir tık farklıydı. Bir de göğüs damarlarimda belirginlesme vardı benim, hatırladığım belirti olarak.

Benim icin de embriyolarin durumunun belli oldugu hafta cok zor gecti ustelik en basindan iki yumurtacik vardi 🥰 ben o ikiden biri benimle diye cok sansli sayiyorum kendimi hatta belirli bir sayidan sonrasina da gerek yok diye dusunmeye basladim bir tane yetecek cunku gebelige :)
Elbette 1 tanesi bile yeterli oluyor hayırlı sonuçlar olsun inşallah🙏🏽

Merhabalar , dün opu oldum ve 17 yumurtadan 12si dolu çıkmış 8 tanesi de birinci Güne erişmiş. Salı günü tekrar arayıp 3. Gün embriyo sayısını verecekler. Biraz stresliyim. 5. Güne Ya hiç kalmazsa 😔

Bende 30 embriyo vardı.
11i kaldı.
O 11den 4 tanesini pgtye yollamıştık.
2si sağlam geldi.
Yani toplamda 9 tane kaldı.
O 9danda 2sinin transfer edilebilir olduğundan emindik.
1 tanesini transfer ettik ve şükür 20 haftalık gebeyim.
Biraz korkutuyo ama 1 tane kaliteli kalması bile yeter.

Gercekten harika bir haber su an ben de havuz mu transfer mi arasindayim havuza karar verirsem darisi basima 🥰 siz yaptiracak misiniz havuz yontemi doktorunuz onerdi mi?
Dondurdum,bir tane de opu oldum onda da 7tane toplandı 3 tanesi 5.güne gitti,onları da dondurdum.ağustos ortası transfer olcak bakalım ilk deneme neler olcak hayırlısı

Merhaba kizlar ben dun catlatma ignesi oldum ama yumurtalarım cok kucuk 14, 15 cm falan. Daha opu icin erken degil diye sordugumda doktor degerlerin guzel dedi bu sekilde sonuc alan var mi lütfen yardimci olun

X