Onunla konuşmalı mıyım çok kararsızım

life25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2021
377
147
sene önce çalıştığım eski iş yerinde 1.ayda benden hoşlanan biri vardı kendi direk söylemedi, çevresindekiler söyledi bana ve bir de çevresindekiler evim var mı durumum iyi mi diye de sordu tuhaf gelmişti bana durumum iyi sandılar galiba ama maddi durumum iyi değil normalde, bende tanımıyorum henüz diye istemedim 1 sene içerisinde kendisi de söyledi sevdiğini birkaç defa ve istemedim yöneticime şikayet bile ettim yine de ters davranmadı bana, işyerinden ayrıldım başka bir işyerinde çalışmaya başladım arayıp sordu mesaj attı arada normal arkadaş olarak gördüğümü biliyordu, sonra hayatıma başkası girdi konuşmadı benimle aylarca o kişiden ayrılınca nerden öğrendi bilmiyorum yine yazdı bana, şu anda da yazıyor bana güvenseydin evli olurduk beni neden istemedin diyor hala sevdiğini söylüyor, konuşmakta kararsız kaldım gerçekten seviyor mu yoksa kendi içinde inat mı oldu kabul etmedim diye anlam veremedim.Ben 28 yaşındayım o ise 37 yaşında

Tanımıyor etmiyor, oturup muhabbet etmemiş, nesiniz kimsiniz neler yaptınız bugüne kadar bilmiyor ama seviyor öyle mi ?
Hoşlanıyorum dese tamam diyeceğim de "seviyorum" nedir ?
Biraz takıntı yapmış bence.

sene önce çalıştığım eski iş yerinde 1.ayda benden hoşlanan biri vardı kendi direk söylemedi, çevresindekiler söyledi bana ve bir de çevresindekiler evim var mı durumum iyi mi diye de sordu tuhaf gelmişti bana durumum iyi sandılar galiba ama maddi durumum iyi değil normalde, bende tanımıyorum henüz diye istemedim 1 sene içerisinde kendisi de söyledi sevdiğini birkaç defa ve istemedim yöneticime şikayet bile ettim yine de ters davranmadı bana, işyerinden ayrıldım başka bir işyerinde çalışmaya başladım arayıp sordu mesaj attı arada normal arkadaş olarak gördüğümü biliyordu, sonra hayatıma başkası girdi konuşmadı benimle aylarca o kişiden ayrılınca nerden öğrendi bilmiyorum yine yazdı bana, şu anda da yazıyor bana güvenseydin evli olurduk beni neden istemedin diyor hala sevdiğini söylüyor, konuşmakta kararsız kaldım gerçekten seviyor mu yoksa kendi içinde inat mı oldu kabul etmedim diye anlam veremedim.Ben 28 yaşındayım o ise 37 yaşında
Sevse veya inat etse ne fark eder önemli olan siz seviyor musunuz o..

İnanma

adam tuhaf, muhatap olmamaya çalışın. şikayet etmişsiniz bir de iş yerinde allahın aşkına arkadaş olur mu böyle birinden? bana iyi niyetli biri gibi gelmiyor

adam tuhaf, muhatap olmamaya çalışın. şikayet etmişsiniz bir de iş yerinde allahın aşkına arkadaş olur mu böyle birinden? bana iyi niyetli biri gibi gelmiyor
Yüz yüze çok sohbetim olan biri de değildi zaten onun beni tanıdığını da düşünmüyorum

Tanımıyor etmiyor, oturup muhabbet etmemiş, nesiniz kimsiniz neler yaptınız bugüne kadar bilmiyor ama seviyor öyle mi ?
Hoşlanıyorum dese tamam diyeceğim de "seviyorum" nedir ?
Biraz takıntı yapmış bence.
Haklısınız, ben sevdiğini sanmıyorum ya takıntı yaptı ya da başka bir nedeni var anlamadım

Bence hiç aklınız karışmasın. Ona karşı bir şey hissedecek olsaydınız bunca zamandır zaten hissederdiniz. Sonuçta baya peşinizden koşmuş. Ayrıca bu kadar ısrarcı olması da rahatsız edici. Şimdi ilişkiniz yeni bitti diye boşluğunuza gelip bu adamla denemeye karar verirseniz bu hata olur bence.
Benim ona karşı bir duygum yok zaten o da farkında, kimseyi istemiyorum diyorum seviyorum diyor

Evinizin olup olmaması neden araştırılıyor. Yıllarca sizi beklemesi de garip. Arkadaş olarak bile konuşmayın
Evimi başta niye sordular bende anlamadım ve zaten maddi durumum iyi değil ki
Beni niye seviyorsun ne özelliğim var vazgeçmeyecek kadar diye sordum o da bir neden mi olması lazım dedi

Evimi başta niye sordular bende anlamadım ve zaten maddi durumum iyi değil ki
Beni niye seviyorsun ne özelliğim var vazgeçmeyecek kadar diye sordum o da bir neden mi olması lazım dedi
bu kadar arabeskliğe gerek var mı ya. Lütfen lütfen size iyi gelecek insanlarla beraber olun, diğer tüm yorumlara katılıyorum siz de olabildiğince muhatap olmamaya çalışın

Siz birşey hissetmiyorsanız, arkadaş olarak ta kalmayın
Çünkü bu kişi sizden hoşlanıyor ve takıntılı belli ki

X