Onu seviyorum ama fiziksel çekim hissedemiyorum.

Cinsel çekim, seks bir kavgayı dahi çok rahat halleder barıştırır sulh sebebi olur. Sizin evlilikte bunlar olmayacak ve aksine kavgalarınız istemediğiniz cinsellik üzerinden çıkacak muhtemelen. Çekim hissetmediğiniz gibi kısmen de tiksiniyor olmalısınız nitekim kokuya kadar yazmışsınız.

Cinsellik çiftleri bağlayan önemi bir unsur, mühür gibi; olmayınca olmaz ve eziyet içinde ev arkadaşı gibi yaşarsınız. Elbette müstakbel eş adayı da sizi ev arkadaşı olarak göremeyeceği için, cinsellik için talep aldıkça zorlanıp duracaksınız.
Çok sıkıntı çeker ve çektirirsiniz, sadece statüye işe konuma bakılıp evlilik yapılmaz, iş anlaşması yapmıyorsunuz, aynı yatağa gireceksiniz.

Bu kulağa sevgi gibi gelmiyor, sizi hoş tutuyor olması hoşunuza gidiyor ama ötesi yok. Siz sevgili değilsiniz ki, sana hayran bi arkadaşın var o kadar. Yakın arkadaşlarını düşün, onlardan farkı ne bu kişinin? Hatta onları bu kadar eleştirmiyor olabilirsiniz. İlişkilerde cinsel çekim aşırı önemli

Yok Olmaz Bu Iş.

Iç güzellik Tabiki önemli ama diştan birşeyin cekmesi lazim. Ne bilim eli olur gözü olur, ama sizde hiç biri yok .
Ayrilin oda, onu sevcek biriyle mutlu olsun!
10 yilda gecse olmaz. 1,5 yil zamanini harcamişsiniz zaten. Özgür birakin...

1,5 yil öpüşmedik demişsiniz ( cekici bulmadiniz için ) Ama uyumlu insanlar'da bile her insanin görüşü Ayridir.
Ben Eşimle Sevgiliken 3 yil öpüşmedim. Ha Adama aşikmidim deli gibi seviyormudum ölcek kadar sexy buluyormudum Uyyy içim gidiyordu içim. Ama kafa yapim o zamanlar Zina dediği için hayir bazen sariliyordum, sonradan pişman Oluyordum.
Bu benim seçimimdi eşim saygi gösteriyordu ama bazen yanağimdan öpmeyi ihmal etmiyordu..

Canım karşındaki kişi evlenilecek adam olabilir ama aşık değilsin belli ki..iyi düşün derim..bu sefer evlenince daha çok gözüne batacak,benim sevgilimi mesela ailem hiç onaylamaz ama ben fiziğine bakışına gülüşüne aşığım saatlerce bakarım yani,bence cinsel çekim çok önemli,bir arkadaşım bu şekilde mantık evliliği yaptı huzurlu para sıkıntısı yok ama aşk eksik başkalarına özenir bunu göze alabiliyorsan olsun rahat edersin aşk olmadan,ama başka bir arkadaşım 20 yıllık evli güzel bir evliliği olmadı malesef ama yine dünyaya gelsem onunla evlenirdim diyor aşkın farkını anlaman için bu iki örneği verdim..umarım hiç keşke demeyeceğin bir hayatın olur

Eskiden boyle bi sevgilim vardı. aşırı iyiydi bana karşı ve çok romantikti, bi de sizin anlattığınızın tersine çok bakımlı temiz ve yakışıklı bir çocuktu. ne kara kuru tiplere zıplarken benim hormonlar, bu adama bi türlü çekim hissetmiyordum. galiba onda hoşuma giden şey bana verdiği değerdi..velhasıl olmadı yani birkaç ay sonra açıkça söyledim elini tutmak bile içimden gelmiyor diye. meğersem çocuk düzgün biri oldugundan çekim hissetmemişim, çekim hissettiğim herkesten kalleşlik görünce farkettim tam bir aşk sarhoşluğu da kötü, hiç tutku olmaması da kötü. şöyle aklı selim bir kıpraşma kafi bence, ama en önemlisi temizlik burda netiz.:)

Yanlış anlamayın ama unutamadığınız biri mi var? Ya da sadece bu insan aklı başımda düzgün biri yoktan iyidir şeklinde mi bu kişiyle ilişkiye başladınız?

Valla seven insan dünyanin en iğrsnc insani bile olsa dokunmadan sevismeyi hayal etmeden duramaz. Ben normalde temastan nefret ederim anneme bile dokundurmam. Ama birine aşık olsam yapışasım geliyor Siz 1.5 yıl ne diye bu adamı oyaladınız madem ayıptır. Olmuyorsa olmuyordur zorlamayın

Bu iş olmaz. Mantık evliliğine inanmıyorum. Kokusu sana kötü gelen birisi ile evlilik olacağına inanmıyoru

Adam kokuyor demişsiniz ya yukarıdaki gibi ter kokusu gibi mi yoksa ten kokusu mu rahatsız ediyor? Adam pisse zaten direk yılunuzu ayırın derim zira böyle çok konu var koku yüzünden açılan

1 buçuk yılını niye verdin o zaman??

Mühim olan senin hissettiklerin.

Kestirip atamadan tanımak istemiştir?
Aynen, tanımaya değer biriydi. Bütün tanışmak isteyenler arasında en iyi genç bu delikanlıydı gerek düzgün konuşmasıyla olsun ve tarzıyla olsun. Ele ele tutuşuyoruz bazen birbirmize dokunuyoruz öyle anlarda hiçbirşey hissetmiyor değilim ama kokusu yüzünden daha ilerisi için can atamıyorum

Reactions: 000
Bilmiyorum ya, insan cok sevince bile cinsellik istemiyor canı bazen.Siz hic dusunemiyorsunuz o kisiyle cinselliği bu sekilde evlendiginizde nasıl olacak.Aileniz kendilerince haklı ama siz bu durumda mantık evliliği yapmış olacaksiniz.Çünkü gerçekten sevince bu kadar kusur insanin gozune batmaz.Tam tersine insanin gozune boyu posu bir ozelligi hos görünür.Bence bir sure duraklatin iliskiyi.Ve o ayri gecen zamnda ne hissediyorsunuz onu gerçekten ariyormusunuz ozluyor musunuz bunlari tahlil edin..

Kendimi ağır sapık gibi hissettim:))) 1,5 sene hiç öpüsmeden hayal edemiyorum. Sevgilim yanımda olduğu her an en az temasim bacaklarimizin birbirine degmesi. Film izlerken falan koala gibi yapisiyorum diye bazen iteliyor olay çıkartıyorum valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…