Onu seviyorum ama fiziksel çekim hissedemiyorum.

Ya çok bariz olmaz bu ilişki. Evlenip adamcağıza da kendinize de yazık etmeyin. Sonuçta bir ömür cinsellik bekliyor sizi hemde hiç çekici bulmadığınız bir adamla. Bir de çıplakken daha görmediniz bu adamı o zaman nasıl yorumlarsınız kimbilir. Bugünkü performansınıza bakarak açıkcası bastan yutmuş, hurma gibi sarkık, dişleri mısır sarısı, ekşi maya kokulu gibi hayal dünyamı zorlayacak bir tanımlama bekliyorum, sizden
Neyse benim önerim önce bi öpüşün ona göre gidin ailesiyle tanışın.

1,5 yıldır öpüşmemelerine şaşıranlara şaşırıyorum. Adam dişini fırçalamıyor ter kokuyor böyle biriyle nasıl öpüşsün zaten. 1,5 yıl bu ilişki nasıl yürüdü onu sormak lazım.

Bekarken biriyle tanismistim psikologtu beni cok etkilemisti ayni anlattigin gibi üzerime düşüyordu. Öyle hosuma gitti ki ilgisi. Kosa kosa ailemle tanistirdim falan surprizler hediyeler havada ucusuyordu. Elele falan tutusmadik tabi daha . Bigun film izliyoruz yanagimdan öptü bi insan bu kadar mi kötü oper ya cok temizdi aslinda ama sanki bana kokuyor gibiydi. kendisi sigara içmezdi ama bana sigaranin bile kokusunu sevmeye sende basladim derdi.
Iyiki de olmamis iyikideee devam etmemisim. Insan sevmedigi kisiyle yan-yana bile oturamıyor ama evlenince de sürekli dipdibesin asla tiksinmedigin biriyle evlen.
Ayrıca gerçekten sevseydin erkek.arkadaşından bu sekilde bahsetmezdin.
Yukaridaki animi niye yazdim hala bilmiyorum.

Tamam siz çekim hissetmiyorsunuz da 1,5 yıldır o nasıl durmuş yakınlaşmadan. En azından sarılıp öpmek isterdi. bana çok garip geldi

Öpüşme isteği dahi yoksa zor ,evlendiğinizde cinsel birliktelik yaptığınızda tecavüze uğramış gibi hissedersiniz ,mutsuz olursunuz yani insan sevişmeyi istemediği birisi ile evlenmemeli ya ,hayatını karartma .
Ailem eşimle evlenmemi istedi ,tanıştık elimi tuttuğunda ,ona baktığımda,kokusu aldığımda sevişmek istedim içim titredi (sevmediğim tanımadığım bi adam olmasına rağmen ) yoksa hiç evlenmezdim ,bedenen çekim yaşadık resmen ,ne kadar kavga da etsek adamı arzularım Eşimden önce hiçbir sevgilime karşı böyle hissetmedim.
Evlilikte cinsellik çok önemli,ne kadar severek evlenenler cinsellik bitince ayrılıyor ,iyi düşünün ...

Kendi adıma konuşayım, fiziksel çekim çok önemlidir. Evlilik hayatında sorun yaşarsınız. Eşinizi içiniz almazsa, sürdüremezsiniz. Ben; cekim hissetmediğim, içimin almadığı biriyle evli olmayı, kabusa benzetirdim..

Tamam siz çekim hissetmiyorsunuz da 1,5 yıldır o nasıl durmuş yakınlaşmadan. En azından sarılıp öpmek isterdi. bana çok garip geldi
Önceden şişmanmış zayıflamış ,vücudu deforme olmuştur bu halde belki red edilme korkusu belki bedenini beğenmemesi yaklaşmamasına neden olabilir .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…