Onu seviyorum ama fiziksel çekim hissedemiyorum.

Valla seven insan dünyanin en iğrsnc insani bile olsa dokunmadan sevismeyi hayal etmeden duramaz. Ben normalde temastan nefret ederim anneme bile dokundurmam. Ama birine aşık olsam yapışasım geliyor 😂 Siz 1.5 yıl ne diye bu adamı oyaladınız madem ayıptır. Olmuyorsa olmuyordur zorlamayın
Yani, Insan Hayal Eder ne bilim bastirdi diyelim rüyasina girer 😁😁 Bunda yaprak kipirdamiyor

Aynen, tanımaya değer biriydi. Bütün tanışmak isteyenler arasında en iyi genç bu delikanlıydı gerek düzgün konuşmasıyla olsun ve tarzıyla olsun. Ele ele tutuşuyoruz bazen birbirmize dokunuyoruz öyle anlarda hiçbirşey hissetmiyor değilim ama kokusu yüzünden daha ilerisi için can atamıyorum
Nasıl bir koku? Yani mesela bazı insanaşrın teni kokar kıayfeti kokar duş alsa bile omkoku kolay kolay gitmezbunun gibi mi?

Ne diyeyim evlendim boşandım ten uyumunu uydurma sanıyordum şimdiki sevgilimle tanışana kadar, gerçi şimdi de mantığıma uymuyor eski eşim de mantığıma uyuyordu görev icabı sevişebileceksen evlen ama zor oluyor belirteyim uyum önemliymiş adam öpünce bile farklı hissetmen gerekiyor adamın da sana zaafı yok bu anlamda. 1 buçuk yıl nasıl dokunmaz öpmez anlamadım. Sen bir öp var mı anlarsın yoksa zorlama bence. Sevmiyorsun bir de sevsen batmazdı sana bu kadar.

Merhaba, içimi buraya açmak istiyorum. 28 yaşındayım ve 1,5 yıldır bir erkekle görüşüyorum (yaşı 27). Kendisi çok iyi efendi biri, saygılı, iyi bir sevgili ve bana aşık. Bana prensesmişim gibi hissettiriyor, sürprizler hazırlıyor, herşeyimle yakından ilgileniyor, benimle evlenmek istiyor. İyi anlaşıyoruz. Romantik. Cömert. Saatlerce konuşabiliyoruz herşeyden, onun yanında tamamen rahat ve kendimim. Kendisi master okumuş, mühendis ve 1,5 yıldır iyi bir işte çalışıyor ben de şuanda masterımı okuyorum. Kendisi çalışkan ve paylaşımcı tam evlenilecek bir erkek. Ailemle tanıştırdım, herkes onu çok sevdi.
Her nekadar onu sevsemde fiziksel çekim hissedemiyorum birtürlü. Çirkin biri asla değil ama bazı fiziksel unsurları beni geri itiyor elimde olmadan. Onunla cinselliği düşünemiyorum birtürlü. Çok uzun boylu 1m92, ellerinin ve ayaklarının büyüklüğü ve şekli beni anlamadığım şekilde irite ediyor. Her buluşmamızda kötü kokuyor. Dişleri tanıştığımızda çok bakımsızdı benimle birlikte bakmaya başladı. Yüz ve fiziksel hatlarında beni geriye iten birşey var. Nedir bulamıyorum. Şu anda zayıf, zamanında aniden çok kilo vermiş ve bu yüzden göbeği sarkık ve yağlı ama spor yapıyor ve bunun üzerinde çalışıyor. Omuzları kalça bölgesine göre dar oluşu, bana maskülen gelmiyor. Espri yeteneğini bazen çok çocuksu buluyorum, bazen çok konuşuyormuş gibi hissediyorum. Bu yüzden ona hayran ve aşık olamıyorum.
28 yaşında hala bakire bir kızım, henüz sevgilimle cinsellik yaşamadık veya öpüşmedik. Bunları yaparken hayalde etmiyorum bizi. Beni bayramda ailesiyle tanıştırmak istiyor ama ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Böyle birşey yaşamış olan varmı ve çekim ve cinsel duygu sonradan gelir mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.
Daha sevgiliyken bu kadar kusur bulan. Bilemedim şimdi 😂😂 sal gitsin adami. Mukemmel adam arayışına devam. Mutlaka bulursun. 🤪

Şimdiden arzu istek yoksa evlenince hiç olmaz

Evlenince her halini goruyorsun sevgililik halı süslenmiş puslenmis en temiz halı insanların....ama evlenince temizlik yapıyorsun terliyorsun sabah yüzün gözün dağılmış oluyor ..yani sevgiliyken kokuyorsa evlenince ekstra kokar size ..birde hayran olmak çok önemli hayran oldugun saygı duydugun aşık olduğun adamla birlikte olmak istersin...yani kocama hayranım mesela ben ve başka biri benim gördüğümü görurse diye üzülüyorum hatta ama sonra önemli olan adamın davranışı diyorum zaten istemediğim gibi davranırsa hayranlığımda biter sevgimde :))

Yazımı okuyunca kendime yakıştıramadım, ona karşı saygısızlık ediyormuş gibi hissediyorum. Rica ediyorum beni yar

Ailem bu evliliği öyle destekliyor ki, böyle hayırlı bir kısmeti değerlendirmezsem aptallık edeceğimi ve hayatımın pişmanlığını yaşayacağımı söylüyorlar. Benim algımda şuan bir sorun olduğunu zamanla çok mutlu olacağımı düşünüyorlar. Bundan sonra daha iyi birine rastlama olasılığını düşük görüyorlar. Önemli olan tabikide benim kendi fikrim onların duygularıyla hareket biri olmadım ama onların düşüncesini anlatmak istedim
Tamam aileniz de ileride maddi durumunuz iyi olsun istiyor.
Fakat evlilik şu an flört aşaması gibi değildir ki.
Bunun cinselliği var aynı evde 7/24 yaşaması var. Bunları nasıl yapacaksınız ?
Belki eşiniz dokunarak temas kurmayı seven biri olacak. Sürekli kaçacak mısınız?
Igrenerek nereye kadar gidilir Ki?
Ben kaçırılmayacak dünya iyisi bile olsa yapamazdım. Evlilik demek cinsellik demektir. Mutlaka size çekici gelmeli. Duygusal ve fiziksel bağ olmayan evlilik bence çok mutlu giden bir evlilik olmaz. Aileniz çok mantık mantık bakıyor.

Bir de şu durum var. Ileride eşiniz sizin onu çekici bulmadiginizi anlarsa işler değişebilir. O pamuk gibi adam gidip sınırlı asabi kompleksli biri olabilir. Bu riske değer mı? Bunu bir düşünün bence..

Merhaba, içimi buraya açmak istiyorum. 28 yaşındayım ve 1,5 yıldır bir erkekle görüşüyorum (yaşı 27). Kendisi çok iyi efendi biri, saygılı, iyi bir sevgili ve bana aşık. Bana prensesmişim gibi hissettiriyor, sürprizler hazırlıyor, herşeyimle yakından ilgileniyor, benimle evlenmek istiyor. İyi anlaşıyoruz. Romantik. Cömert. Saatlerce konuşabiliyoruz herşeyden, onun yanında tamamen rahat ve kendimim. Kendisi master okumuş, mühendis ve 1,5 yıldır iyi bir işte çalışıyor ben de şuanda masterımı okuyorum. Kendisi çalışkan ve paylaşımcı tam evlenilecek bir erkek. Ailemle tanıştırdım, herkes onu çok sevdi.
Her nekadar onu sevsemde fiziksel çekim hissedemiyorum birtürlü. Çirkin biri asla değil ama bazı fiziksel unsurları beni geri itiyor elimde olmadan. Onunla cinselliği düşünemiyorum birtürlü. Çok uzun boylu 1m92, ellerinin ve ayaklarının büyüklüğü ve şekli beni anlamadığım şekilde irite ediyor. Her buluşmamızda kötü kokuyor. Dişleri tanıştığımızda çok bakımsızdı benimle birlikte bakmaya başladı. Yüz ve fiziksel hatlarında beni geriye iten birşey var. Nedir bulamıyorum. Şu anda zayıf, zamanında aniden çok kilo vermiş ve bu yüzden göbeği sarkık ve yağlı ama spor yapıyor ve bunun üzerinde çalışıyor. Omuzları kalça bölgesine göre dar oluşu, bana maskülen gelmiyor. Espri yeteneğini bazen çok çocuksu buluyorum, bazen çok konuşuyormuş gibi hissediyorum. Bu yüzden ona hayran ve aşık olamıyorum.
28 yaşında hala bakire bir kızım, henüz sevgilimle cinsellik yaşamadık veya öpüşmedik. Bunları yaparken hayalde etmiyorum bizi. Beni bayramda ailesiyle tanıştırmak istiyor ama ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Böyle birşey yaşamış olan varmı ve çekim ve cinsel duygu sonradan gelir mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Seviyorum demişsiniz ama sevmediğiniz bir sürü şey sıralamışsınız ben sevdiğinize emin olamadım. Yani iyi anlaştığınız yanında kendiniz olduğunuz biriyle belki sevgili olabilirsiniz de evlilik düşündüğünüz birine daha güçlü duygular beslemeniz lazım. Benim için bu kadarı yeterli tek sorun fiziksel çekim diyorsanız da bence biraz fiziksel temas kurmaya çalışın. Daha önce kimseyle öpüşmediyseniz belki fikir size itici geliyordur. Bir deneyin derim.

Son düzenleme:
Bazı yönlerden eksiklikleri olan erkekler ya da şöyle soyleyeyim karşisindaki kadinin kendisine fazla oldugunu dusunen çoğu erkek prenses gibi davraniyor zaten.

Yanliş anlasilmasin normalde erkekler hanzo gibi davranir demek değil bu ama demek istedigim bu tarz erkekler resmen köpek oluyor afedersiniz.
O yuzden bulunmaz bir özellik olarak gormuyorum o kismi ben eger sirf "prenses gibi" davraniyor diye evlenecekseniz.

Daha begendiginiz, kendinize yakişan, çekim hissettiginiz ve iyi anlaştiginiz saygili bir adam bekleyin derim. 👍

bence sevgilinize aşk beğeni arzu hissetmiyorsunuZ böyle bi evlilik size çok büyük mutsuZluk getirir birbirinize yazık edersiniz kesinlikle bu duygular sonradan hissedilen şeyler değil sevgilinizi daha hayatınızda ilk gördüğünüz anda bunları hissetmeniz gerekirdi eğer hissetmemişseniz tam anlamıyla bi sevgili ve eş olamazsınız hiç bi zaman şunu unutmayın görücü usulü evlenen kişilerin bir çoğu cinsel haytını bi zorunluluk olarak Yaşıyor böyle olmak istemezsiniz heralde ayrıca çok fazla Yönünü olumsuz bulduğunuzu yazmışsınız bunlardan irite olduğunuzdan falan bahsetmişsiniz kendiniz de zaten sevgilinize aşık olmadığınızın farkındasınıZdır eğer aşık olsaydınız bunların hicbirini görmek bi yana olduğunu bile farketmezdiniz ona hayran olur herşeyinden çok etkilenirdiniz size tavsiyem sevgilinizle açıkca kırmadan güzel konuşup anlatın oda sonuçta sonradan böyle bi sorun yaşamayı haketmez evliliğinde hakkınızda hayırlısı olsun😊

Bir kere öpüşün bakalim belki hissedersiniz ,
☺️ Siz sanirim tamamen dis görünüşüne takmissiniz. Kafanizda oturmamis. Siz istiyorsunuz ki murat boz gibi olsun misal... Onlar gibi olan da bir işe yaramıyor. Sen bu çocuğu kaçırma... Bir şey görmemiş belli ki biraz yont ... Ter mi kokuyorsun de... Birlikte spora gidin... Kimse dogustan kivanc değildir sonradan da olunabilir...

Dişini fırçalamayan,kötü kokan ve fiziksel olarak kötü görünen biriyle cinselliği nasıl hayal edebilirsiniz ki? Hiç öpüşmemiş olmanıza gelincede bakire kızımız birde şu açıdan bak olaya.. Adamda seni öpmemiş oluyor.. Belki onunda senin hakkında böyle düşünceleri vardır. Açıkça konuşmayı deneseniz?

Yaptığınız betimlemeler seven bir kadının cümleleri olamaz.
Siz delikanlıyı değil statüsünü,
size olan tavrını seviyorsunuz.
Yol yakınken ayrılın, ikiniz de gerçekten seveceğiniz ve sizi seven insanları arayın.
26 yıllık evli bir kadın olarak
'çiftler arasında kaliteli bir cinsellik yoksa evlilik de yok, mutluluk da' diyorum.
Size cazip gelmeyen biriyle nasıl öpüşüp, sevişeceksiniz?
Tekrar ve etraflıca düşünün siz bu işi.

Kisisel bakimi olmayan biri zaten cekici gelmez ki hani Isterse dunya guzeli olsun bu konulari onunla acikca konussaniz kisisel bakimina ozen gostermelisin sekilde pandemi bitsin beraber dis hekimine gitseniz giyim tarzini vs begenmiyosaniz beraber alisveris yapsaniz bir de boyle deneyin eger yine cekim hissetmezseniz ayrilin eger dediginiz gibi ilgili ve sizi seven biriyse bunu anlayisla karsilaR

X