Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Önerilerinizi bekliyorum KK'nın güzel bayanları :)

Alminaaa

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
424
94
Merhaba arkadaşlar;

Bana uygun fiyat ama güzel ve kalıcı olan...kullanıpta hoşnut kaldığınız, fondoten ve pudra önerir misiniz lütfen...?

Malum öğrenci bütçesi, napalım

Ya aslında var 7liraya alıyorum adını unuttum yatak odasına gidip bakmaya üşeniyorum :))))

Hahaha pek üşengeçmişiz

Fondoten mi pudra mı ? Bakınca sölersin canım olur mu :))
Biraz da kaliteli olsun hani, zarar vermesin istiyorum cildime...

Son düzenleme:
Flormar canım. Pudra olarak compact powder fondöten olarak perfect coverage önerimdir.

Canım ben kesinlikle Loreal True match fondöten ve pudra tavsiye ediyorum. Yıllardır kullanıyorum ve çooook memnunum. Fiyatı çok ucuz değil aslında, 30-35 civarı ama alınca 1 yıl gidiyor her gün kullansan da. Ben her gün kullanmıyorum zaten ve inan fondötenim de pudram da 2 yıldır duruyor bayatlayacak yani. O yüzden düşününce çok da pahalıya gelmiyor yani. 10 liraya dandik bir şey alıp hemen biteceğine bence kaliteli al. Bu arada Flormar dandik demek istemiyorum, ben de Flormar ruj, far kullanıyorum ama fondöten pudra önemli, bütün cildinle temas ediyor, kaliteli olmalı bence.

Teşekkür ederim Matahari
Baktım netten Loreale, 45 küsür canım
Haklısın tabi, sonuçta insanın yüzü... Değer tabi. Kusurları kapatalım derken iyice mahvolmasın :)) Ama işte pahalı olunca insan bi anda o kadar parayı minnacık bi şeye verince çok gözüme geliyo... Fondotene, pudraya vericek o kadar paracığım yok malesef Ben çok kullanmam zaten, arada bi öyle işte.
Önerilerine kulak asmayacağım canım, çok sağ ol Bulursam denicem...

Son düzenleme:
Ben de arıyorum canım ya =( Bulursam eğer sanada söylerim ama şuan fondoten olarak aklımda Rimmel Lasting Finish 16 Hour ve Flormar Perfect Coverage var araştırmaya devam ediyorum :26:

Ben de arıyorum canım ya =( Bulursam eğer sanada söylerim ama şuan fondoten olarak aklımda Rimmel Lasting Finish 16 Hour ve Flormar Perfect Coverage var araştırmaya devam ediyorum :26:

Ayyy ben de hala almadım yaa
Flormar Coverage var benim aklımda da... Ama kimisi hiç güzel değil, kötü diyo. Kafam karıştı

Rimmel Lasting Finish nasıl canım, ilk defa duydum :26:

Son düzenleme:
Ayyy ben de hala almadım yaa
Flormar Coverage var benim aklımda da... Ama kimisi hiç güzel değil, kötü diyo. Kafam karıştı

Rimmel Lasting Finish nasıl canım, ilk defa duydum :26:

Evet ben de o yüzden kararsız kalmıştım :26: Rimmelin fondotenine gelince araştırdığım kadarıyla 16 saate kadar dayanıklı. Orta kapatıcılıkta. Kıvamı yoğun çok akışkan değil. Mat görünüm sağlıyo ciltte duruşu güzel ama kuru ciltlere önermemişler. Fiyatına göre gayet iyi diyolar 15 tl. Böyle fikirler :)

Ben de şimdi bakıyodum netten canım

Benim cildim kuru sayılır, zaten nemlendiricisiz hiç kullanamıyom
Bi arkadaşım maybelline önermişti, al güzel demişti. Gidip denedim bileğimde yapış yapış oldu, hiç hoşuma gitmedi. Almadım

Bak canım senin kafanda da bi fikir oluşur :) Ben de direk süremiyorum tabi altına mutlaka krem sürmem lazım yoksa kusuyo maybelline bende övdükleri için almıştım dream matte mousseyi. Ama koyu geldi zenci gibi oldum Arayıp duruyorum inşallah buluruz bişey =)

Heea canımcım ben buğday tenliyim rengi bi türlü tutturamıyom
Bi de denetmiyolar bazı yerlerde... Maybelline deneyip almayınca artistlik yaptı kadın,, kafasına iki tane patlatasım geldi Ayy ama maybelline hiç beğenmedim, niye alaydım boşu boşuna

Bende deli oluyorum öylelerine dibimde de dikiliyolar bilmiş bilmiş canım peki şu flormarın çok açık rengi varmı biliyomusun :26:

Blackstars, tatlım ben fondoten renklerinden hiç anlamıyom valla

Ama bak netten ''Flormar Perfect Coverage'' fondoteni renklerini kopyaladım... Bak bi bakalım, en açık rengi 107 olan sanırsam

Blackstars, tatlım ben fondoten renklerinden hiç anlamıyom valla

Ama bak netten ''Flormar Perfect Coverage'' fondoteni renklerini kopyaladım... Bak bi bakalım, en açık rengi 107 olan sanırsam

Aaa evet canım görünmüyo bile işte o ben oluyorum Geçen gidip bakmıştım da açık rengini bulamamıştım kalmamış demek :) Ben büyük bi ihtimal flormarı alırım ozaman :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…