Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Önerilerinizi bekliyorum KK'nın güzel bayanları :)

Aaa evet canım görünmüyo bile işte o ben oluyorum Geçen gidip bakmıştım da açık rengini bulamamıştım kalmamış demek :) Ben büyük bi ihtimal flormarı alırım ozaman :)

Bak tatlım bişiy daha buldum;

Bi sitede bu fondotenin (flormar perfect coverage) 103 numarasını denemişler... Bak;

Çok güzel gözüküyo demi ya, daha önce niye görmemişim bunu
tabi sen çok açık tenliysen, tenine en uygun olanına dene al canım... Ben de alıcam sanırım

Gayet hoş duruyo canım yaaa beğendim ben bunu Tamam tamam biz alalım en iyisi
Yardımın için çok teşekkür ederim tatlım

Gayet hoş duruyo canım yaaa beğendim ben bunu Tamam tamam biz alalım en iyisi
Yardımın için çok teşekkür ederim tatlım

Evet alasım geldi. Ama benim deneyip, almam daha çok uzun sürer ... çünkü hiç zamanım yok şu sıralar

Rica ederim canım ne demek, alırsan nasılmış bana da söle

sanıyorum halen tam bi karara varamamışsın canım , geçenlerde ek olarak elitenin pudrasını aldım bebek pudrası gibi kokuyor ve içerisindede var sanırım .
Cildime iyi geldi .Onuda tavsiye edebilirim ben 16 tl ye aldım .
Bu arada fondöten olarak flormardan başkasına çıkmadım 3 şişedir perfect covarege ve tamda 103 numarası :)

Mat touch şu e vitaminli olan değil mi canım ? siyah kapaklı onuda denemek istiyorum aslında :)
rica etsem bileğine sürüp fotoğraf paylaşabilir misin ?

evet canım o dediğinden :) E vitaminli cidden çok güzel 2 sene önce denemiştim cildim sorunlu olduğu zamanlar beğenmemiştim tabi o zaman hiç bir şeyi beğenmiyordum :) geçen denedim M304 nude ivory tonunu harikaydı yaa loreal true match kullanıyordum biri 50 lira biri 18 lira ama gerçekten flormar bir başka:) fotoğraflarda buyrun şöyle :

ayrıca yüzüm daha koyu bir renk :) daha güneşli havada gezmeye başlamadığımdan LYS den dolayı böyle açık kollarımın içi :) size tavsiyem alırken suratınızda özellikle çenenizde deneyin fondötenleri... benm tam cildime uygun ayrıca çok da koyu deil bu ton ara tonlardan biri... fotoğrafları bayağı ışıklı ortamda çektim tam gün ışığında karar sizin... çok ışıklı olmayan bir ortamda daha güzel duruyor... :)

Mat olan cidden matmış bendeki az daha parlak

Tam ben diycektim canım ya ne kadar açık tenliymişsin diye benimde kollarım daha koyudur o yüzden yüzümde denerim hep genelde 2 ton açık kullanırım
Bu arada çook teşekkürler eklemişsin :) Arkadaşada daha iyi fikir olmuş olur . Ben alırım artık mat touch

evet canım ben mat seviyorum ışıltı sevmiyorum daha bebeksi duruyor bence ışıltıyı allıklı parıltılı kalemlerle vermeyi daha çok seviyorum :) kollarım çok beyaz değil içleri biraz daha açık bir de kameradan dolayı ve gün ışığından dolayı bu kadar açık çıkmış bir de suratm 2 ton daha koyudur yardımcı olur umarım isteyenlere

Senin kolunun içi ışıktan öyle benim heryerim normalde böyle :)) burdaki resimlerden perfect coverageye baktım en açık rengi bile çok koyu kalır bana mat touch da koyumudur acaba :26:

Senin kolunun içi ışıktan öyle benim heryerim normalde böyle :)) burdaki resimlerden perfect coverageye baktım en açık rengi bile çok koyu kalır bana mat touch da koyumudur acaba :26:

cnm açk tonları da var ben denedim bi tane çok açık bir bej tonuydu koluma tam oldu htta açık kaldı ama yüzüm dha koyu benim yüzümde açık durdu çok tatlı bir tondu büyük kozmetik mağazalrına bakarsan ton seçeneği dha fazladır küçük kozmetik dükkanlarında satılmıyor diye fazla seçenek yok

Dün perfect coverageyede mat touchada baktım ikisi de koyu kaldı ya =(

Son düzenleme:
pastel stick fondoten çok iyi hemde fiyatı uygun yaza göre kalıcı üstelk :) cildime herhangi bi zararı olmadı

YasminB, Esmatwilight, Blackstars;

Flormar perfect coverage aldım canlar. Baya oldu alalı. Cildimde pek sorun olmadığı için şu an gayet memnunum

Tekrar teşekkür ediyorum sizlere. Ayyy ama çok az sürünce daha pürüzsüz, daha güzel oluyo. Tavsiyem azıcık azıcık kullanmanız. Bi de ben üzerine hafif catherina arley pudra sürüyorum. Öyle işte .. Siz naptınız anacım :90:

Son düzenleme:

Hayırlı olsun canım ya memnun kalmana sevindim :)
Ben alamadım çünkü en açık rengi bile olmadı bana kaldım öyle alacak bişey de bulamıyorum napsamki :106:
Catherina arleyin pudrasını ben de alıcam aklımdaydı o açık rengi vardır umarım pudrada sorun yaşamıyım bari :/

Teşekkür ederim tatlım;
Sen çok beyaz tenliydin demi, nolcek ? Flormar fondotenin sana gösterdiğim renklerinin içinde en açık tonu olan gayet iyiydi aslında, niye olmamış
Bak bu da catherina arley pudranın renk seçenekleri canım; bak 1 numaraya :)

Bence gayet güzel, ipeksi bi yapısı var. Tamamen mat değil, çok hafif ışıltılı ;
Fiyatı da 4 buçuk lira. Fiyatı aldatmasın, bence iyi bi performans tatlım..

Son düzenleme:

Netten araştırdığımızda renk açık görünüyordu ama kendim gidip denedim hiçte öyle değildi canım ya
C.a pudrası burdan bakınca açık bi renk sanki, ama bu da perfect coveragedeki gibi koyu çıkarsa yandım ben

İyi olduğunu ben de duymuştum rengi bana uyarsa hemen kapıcam ama fondoten konusunda hiç bi fikrim yok

Tatlım ama madem çoook beyaz tenliyim diyosun...teninle bire bire aynı rengi bulman biraz zor. Bir-iki ton koyusu olsun, bişiy olmaz ki bence :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…